page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Prezentujemy wywiad z dyrektorem generalnym holdingu ECRO Chain, który zarządza platformą EDC Blockchain i wszystkimi projektami ECRO System.

„Żyjemy tylko raz, a jeśli postąpimy właściwie, raz wystarczy!” – Vaz Eghiazar, CEO Chain ECRO.

Dlaczego Twoim zdaniem firmy, które nie wdrożyły jeszcze technologii blockchain w swojej firmie, powinny zwracać uwagę na produkty EDC Blockchain?

Technologia Blockchain umożliwia dokonywanie szybkich transakcji przy minimalnej prowizji, wprowadzanie do obiegu własnych monet bonusowych i tokenów oraz poszerzanie grona odbiorców, aby je skalować. Produkty EDC Blockchain są idealnie dostosowane do wymagań różnych przedsiębiorców, którzy mogą tworzyć własne monety na potrzeby kampanii reklamowych i programów lojalnościowych za pomocą konstruktora monet EDC Blockchain.

Obecnie wiele projektów korzysta już z naszych narzędzi do budowy wewnętrznego systemu wymiany opartego na dodatkowej monecie EDC.

EDC Blockchain i system ECRO

Jakie są główne zalety technologii i produktów EDC Blockchain?

Wśród głównych zalet platformy, po pierwsze, chciałbym podkreślić wysoką prędkość i niski koszt transakcji w naszej sieci: zaawansowany protokół Graphene 2.0, który jest podstawą blockchaina EDC, pozwala przepustowości sieci osiągnąć nawet do 100 000 transakcji na sekundę, a prowizja jest minimalna – tylko 0,001 EDC niezależnie od kwoty transakcji!

Kolejną wyraźną zaletą pracy na platformie jest pełna gwarancja bezpieczeństwa funduszy użytkownika, które osiąga się dzięki zastosowaniu blockchain i innych najnowszych technologii.

Warto podkreślić nasz uniwersalny wielowalutowy portfel EDC Blockchain, za pomocą którego użytkownicy mogą korzystać ze wszystkich usług firmy – programu leasingowego, konstruktora monet blockchain, programu partnerskiego i zintegrowanej wymiany!

Nasz konstruktor monet pozwala tworzyć nie tylko proste tokeny dla firmy o niskim obrocie, ale także złożone pełnoprawne kryptowaluty z wydobywaniem PoS do prowadzenia różnych programów i promocji, co pomaga właścicielom firm łatwo poszerzać grono odbiorców i znajdować nowych klientów. Do tej pory żadna inna platforma blockchain nie pozwalała użytkownikom tworzyć monet za pomocą algorytmu wydobywania PoS!

Oczywiście naszą główną siłą jest globalna społeczność, która rośnie i rozwija się wokół naszych projektów! Każdy projekt może otrzymać wsparcie marketingowe i finansowe od naszej dużej społeczności ponad 1,3 miliona zarejestrowanych portfeli na całym świecie! W przypadku projektów i startupów korzystających z naszego konstruktora oferujemy reklamę na dużą skalę w naszej globalnej społeczności.

Gdzie i do jakich celów można dziś używać monet EDC?

EDC to bonusowa moneta narzędziowa, z której przedsiębiorcy korzystają w celu gromadzenia premii w różnych programach lojalnościowych, aby przyciągnąć odbiorców docelowych i rozszerzyć narzędzia marketingowe dla ich firmy. Moneta EDC może być również używana jako moneta premium – na przykład wielu przedsiębiorców przekazuje monety EDC jako premię swoim pracownikom. Ale poza tym stwarzają swoim pracownikom możliwość wydawania monet EDC na otrzymywanie jakichkolwiek usług w tej samej firmie.

Ponadto można go wykorzystać w programie zwrotu gotówki – sprzedawcy mogą pobierać od klientów monety EDC jako zwrot gotówki. Moneta nadaje się również do budowy systemu rabatowego – na przykład rabaty można wyrażać w EDC.

Monety można łatwo i bezpiecznie kupować i sprzedawać na naszych partnerskich giełdach , dzierżawione w masternode, aby otrzymywać codzienne bonusy. Obecnie poszerzamy możliwości wykorzystania EDC jako dodatkowej monety użytkowej.

Partnerski rynek ECRO znacznie rozszerzy możliwości korzystania z monety EDC, ponieważ ci sami przedsiębiorcy, którzy łączą swoją działalność z naszym konstruktorem monet, będą mogli umieszczać i sprzedawać swoje produkty i usługi na zaawansowanym rynku partnerskim ECRO. Dlatego użytkownicy będą mogli wymieniać monety EDC na produkty i usługi bezpiecznie i maksymalnie wygodnie.

Ważny punkt – moneta EDC jest właśnie monetą użytkową. Platforma implementuje narzędzia do wypalania prowizji przy użyciu monet EDC. Tak więc moneta zostanie dosłownie „skonsumowana”. Ten mechanizm deflacyjny pomoże utrzymać stabilny kurs wymiany monet i stworzyć naturalny niedobór monet na otwartym rynku.

Powiedz nam więcej o systemie ECRO. Jakie inne produkty zostaną wdrożone w ramach tego projektu?

Budujemy ekosystem, w którym produkty i usługi są tworzone, sprzedawane i konsumowane przez uczestników. Naszym celem jest stworzenie całkowicie zamkniętego cyklu, w którym odpowiadamy na najbardziej podstawowe potrzeby każdej osoby, a są to produkty, odzież, zdrowie, edukacja, mieszkanie i tak dalej. Budujemy pomost między przemysłem kryptograficznym a światem rzeczywistym, aby sprostać prawdziwym wymaganiom ludzi.

Jednym z najważniejszych elementów ekosystemu jest nasz rynek ECRO blockchain. Na tej platformie sprzedawcy mają możliwość składania i prezentowania swoich produktów lub usług, przyjmowania, składania i obsługi zamówień. Ponadto rynek ECRO pomaga sprzedawcom budować indywidualną strategię marketingową promującą ich produkty i usługi.

Kupujący w ECRO mogą wybierać z szerokiej gamy produktów, od artykułów codziennego użytku po sprzęt AGD, samochody, a nawet nieruchomości z możliwością bezpiecznego płacenia kryptowalutą.

Rozumiemy również, że jakość promocji projektów, które będą tokenizowane na platformie EDC, w dużej mierze zależy od kwalifikacji osób zaangażowanych w proces. Dlatego wdrażamy kolejny produkt w systemie ECRO, Akademia ECRO. To ekskluzywna platforma edukacyjna, która pomaga użytkownikom, partnerom i pracownikom systemu ECRO w zdobywaniu świeżej wiedzy i poprawie umiejętności czytania i pisania w dziedzinie technologii blockchain, finansów i inwestycji.

Platforma jest tworzona przy użyciu sieci neuronowych, uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji. Istnieje więc możliwość kontrolowania zaangażowania użytkowników w treści na platformie, na przykład system będzie w stanie śledzić uwagę użytkownika i oferować następujące materiały wideo tylko wtedy, gdy poprzednie zostaną dokładnie przestudiowane. To zmotywuje użytkowników do przejrzenia wszystkich lekcji wideo do końca i we właściwym duchu pracy.

Z pomocą wszystkich najnowszych osiągnięć w dziedzinie szkolenia, dzięki motywacji i niektórym narzędziom, osiągniemy maksymalną strawność materiału, co podniesie poziom kwalifikacji całej naszej globalnej społeczności Systemów EDC i ECRO!

Podsumowując, czy mógłbyś podzielić się swoją wizją rozwoju projektu?

Mogę jeszcze raz powiedzieć, że naszym głównym celem jest zbudowanie czegoś w rodzaju pomostu między światem kryptograficznym, a światem klasycznego sektora realnego biznesu, a także zbudowanie globalnej społeczności złożonej z przedsiębiorców, właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw, biznes. System ECRO to ekosystem stworzony z myślą o rozszerzeniu możliwości korzystania z monety EDC, która będzie łącznikiem świata cyfrowego z realnym!

Utwórz portfel EDC Blockchain >


Zobacz inne informacje o EDC Blockchain


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 2 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO