page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

EDC – moneta premiowa nowej generacji

Nowe technologie cyfrowe zmieniają obszary życia i otwierają nowe możliwości rozwoju biznesu i uzyskiwania dodatkowego dochodu. Nowoczesne platformy blockchain pomagają uprościć i zautomatyzować wiele procesów biznesowych, gwarantując ich pełne bezpieczeństwo i otwartość.

EDC Blockchain to platforma nowej generacji, która pomaga wykorzystać pełny potencjał najnowszych technologii blockchain w życiu codziennym!

EDC Blockchain oferuje użytkownikom pełną gamę narzędzi cyfrowych do tokenizacji każdego rodzaju małych i średnich firm. Pomaga to przedstawicielom biznesowym poszerzać bazę klientów i prowadzić różne kampanie marketingowe. Głównym narzędziem do osiągania celów i korzystania z usług firmy jest premia EDC.

 

EDC to bonusowa moneta narzędziowa, z której przedsiębiorcy korzystają w programach lojalnościowych i gromadząc premie promocyjne. Pozwala przyciągnąć odbiorców docelowych i rozszerzyć zestaw narzędzi marketingowych do rozwoju biznesu.

Moneta EDC sposoby użycia

Moneta EDC: sposoby użycia

Wartość EDC (Every Day Coin) polega na wielu opcjach jej wykorzystania w życiu codziennym. Ciągły wzrost liczby przypadków użytkowników i przydatność monety do rozwiązywania codziennych zadań znajduje bezpośrednie odzwierciedlenie w opisach jej użycia przez małe i średnie firmy.

Prowadzi to do stałego wzrostu kapitalizacji firmy i wolumenu obrotu EDC w ciągu ostatniego roku. Kapitalizacja EDC Blockchain była w stanie przekroczyć 20 milionów USD, podczas gdy średni dzienny wolumen obrotu osiągnął ponad 1 milion USD, według CoinMarketCap.

CoinMarketCap EDC Blockchain

CoinMarketCap EDC Blockchain

Oprócz prowadzenia kampanii promocyjnych, głównym sposobem korzystania z monety EDC jest program leasingowy EDC Blockchain. Funkcja leasingu umożliwia użytkownikom dzierżawienie monet EDC na końcie masternode i otrzymuj codzienne nagrody.

EDC Blockchain opinia opis projktu Lpos masternode (7)

Platforma oferuje kilka opcji okresu leasingu – im dłuższy okres leasingu, tym więcej bonusów otrzymuje użytkownik każdego dnia!

 

Uruchom portfel EDC Blockchain >

 

Ponadto użytkownicy mogą wykonywać dowolne operacje handlowe za pomocą monety bonusowej EDC. Moneta jest dostępna na wielu dużych platformach wymiany kryptowalut, w tym na tak znanych giełdach, jak ZG.com (wcześniej BTCCHINA), Dex-Trade (pierwsza zarejestrowana giełda kryptowalut w Chile), Bit-Z, DigiFinex, IDAX, Coinbene i inne.

Praca z monetą na giełdach oferuje wiele korzyści dla użytkowników: wygodny interfejs, dostępność aplikacji mobilnych na różne platformy, minimalne opłaty prowizyjne, szybka wpłata / wypłata funduszy i oczywiście wiele ustawień bezpieczeństwa, które dają pełną gwarancję bezpieczeństwa twoich funduszy!

Kupuj i wymieniaj monety EDC na platformach handlowych partnerów EDC i uzyskaj maksimum możliwości skutecznego i bezpiecznego handlu!

Jest coś więcej. Moneta idealnie nadaje się na każdą kampanię marketingową – wykorzystaj ekskluzywny zespół EDC Blockchain o nazwie Red Envelope do promocji lojalnościowych, zniżek i zwrotów gotówki lub jako bon podarunkowy – potencjał dodatkowej monety EDC do rozszerzenia narzędzi marketingowych dla małych i średnich firmy możliwości są nieograniczone!

 

 

Stabilny rozwój społeczności EDC (ponad 1,3 miliona zarejestrowanych portfeli w 57 krajach świata!) I wzrost wyników finansowych platformy pokazują, że produkty EDC Blockchain zyskują coraz większą popularność na całym świecie i są najlepszym rozwiązaniem dla rozwijanie biznesu i generowanie codziennego pasywnego dochodu na rynku nowoczesnych technologii cyfrowych!

Oficjalna strona EDC: blockchain.mn
Możesz zarejestrować osobisty portfel na blockchain.mn

Poczytaj również:

EDC Blockchain to więcej niż PoS i Masternode. To LPoS!

Moneta EDC Blockchain weszła w fazę stałego wzrostu!

Przyszłość z EDC Blockchain


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 1 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO