page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

EDC Blockchain stał się liderem tygodnia pod względem współczynnika wzrostu, zgodnie z danymi na stronie Blockchain CryptoPotato.

Blockchain CryptoPotato EDC Blockchain

Utwórz portfel EDC Blockchain >

Artykuł zawiera statystyki dotyczące kapitalizacji rynku kryptowalut, która wynosi około 189 miliardów dolarów amerykańskich. Pomimo faktu, że współczynnik dominacji Bitcoin wynosi 66,3%, rynek stoi w obliczu panicznej sprzedaży BTC i wielu innych kryptowalut w tym tygodniu.

EDC Blockchain jest liderem wśród monet na CryptoPotato! 2

Z drugiej strony istnieje duże zapotrzebowanie na usługi EDC Blockchain, takie jak leasing, konstruktor monet i pakiety transakcyjne. Ważne jest, aby bonusowa moneta EDC umożliwiała dostęp do tych możliwości, dlatego rosnący trend EDC Blockchain nie reaguje na „czerwoną strefę”, w której utknął rynek światowy.

EDC Blockchain ma ogromny potencjał jako jeden z niewielu projektów, który oferuje traderom platformę zapewniającą natychmiastowe transakcje z prowizją prawie zerową, projekty – możliwość tworzenia własnych tokenów i narzędzi do skalowania ich działalności, użytkownicy – specjalne produkty, które pozwalają ci otrzymywać premiowe naliczanie, a także daje dostęp do całego ekosystemu ECRO.

 

Zobacz inne informacje o EDC Blockchain

 


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 1 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO