page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

24

EDC Blockchain to wielofunkcyjna platforma wykorzystująca technologię blockchain, która oferuje użytkownikom narzędzia do otrzymywania nagród premiowych, rozwoju i skalowania firmy, a także do otrzymywania wsparcia marketingowego dla twoich projektów.

Firma aktywnie się rozwija dzięki dużej społeczności w 57 krajach, w której zarejestrowano ponad 1,3 miliona portfeli w systemie! EDC Blockchain stale rozwija swoją sieć przedstawicielstw na całym świecie, a my chcielibyśmy opowiedzieć o tych krajach, w których przedstawicielstwa EDC Blockchain już działają.

Jednym z głównych celów rozwoju agencji EDC jest zapoznanie społeczności z innowacyjnymi rozwiązaniami i produktami firmy, a także osobista komunikacja z liderami społeczności. Program pracy agencji EDC Blockchain obejmuje seminaria prezentacyjne, szkolenia i warsztaty, podczas których uczestnicy mogą uzyskać wszelkie niezbędne informacje, komunikować się z przedstawicielami firmy, ambasadorami i doradcami.

EDC Blockchain na mapie świata 2

Podczas spotkań uczestnicy mogą osobiście komunikować się z liderami społeczności EDC i przedstawicielami firm z różnych krajów, zadawać wszystkie pytania i uzyskiwać szczegółowe informacje o istniejących produktach i osadzonych rozwiązaniach, nowych projektach, strategii rozwoju firmy i wszystkich nadchodzących wydarzeniach związanych z EDC Blockchain. Teraz firma ma przedstawicielstwa w Turcji, Chinach, Ameryce Łacińskiej.

Turecka agencja znajduje się w stolicy, Ankarze. Mieszkańcy Turcji są jednymi z najbardziej aktywnych użytkowników kryptowalut, którzy aktywnie zaczynają wdrażać rozwiązania blockchain w swojej działalności! Według badania przeprowadzonego przez giganta bankowego ING , 62% tureckich respondentów wyraziło pozytywną opinię na temat korzystania z aktywów cyfrowych, podczas gdy 36% respondentów w Turcji chciałoby otrzymywać pensje w kryptowalutach!

Utwórz portfel EDC>

Fakt ten potwierdza duże zainteresowanie obywateli tureckich najnowszymi produktami cyfrowymi oraz chęć rozwoju w dziedzinie technologii blockchain w celu uzyskania dodatkowych możliwości! Właśnie dlatego reprezentacja w Ankarze otwiera drzwi dla wszystkich, aby dowiedzieć się więcej o produktach blockchain EDC i ich zastosowaniu w sektorze gospodarki realnej.

Podczas wydarzeń EDC Blockchain w Turcji możesz dowiedzieć się o wszystkich zaletach platformy: w jaki sposób premii EDC można użyć do rozwoju biznesu i kampanii reklamowych, dowiedzieć się, jak tworzyć własne zasoby cyfrowe – z prostego nominalnego tokena z małym obrotem do pełnoprawnej kryptowaluty z szerokim zakresem funkcji i możliwością wydobywania PoS!

Wybór lokalizacji chińskiej reprezentacji EDC w Xiamen został wyjaśniony po prostu, ponieważ największa część chińskiej publiczności EDC Blockchain znajduje się w południowych Chinach. Ogólnie rzecz biorąc, chińska publiczność jest największa i najbardziej aktywna, podczas gdy rynek chiński jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie, a jego mieszkańcy mają duże zapotrzebowanie na zaawansowane produkty EDC Blockchain.

Oprócz możliwości oferowanych przez użycie monety EDC i konstruktora monet EDC Blockchain członkowie społeczności EDC mogą odwiedzić przedstawicielstwa EDC Blockchain, aby dowiedzieć się o unikalnych funkcjach transferu, takich jak anonimowe transakcje, „pakiet kodu” i „czerwona koperta”.

Funkcja „anonimowej transakcji” umożliwia użytkownikom wysyłanie środków incognito, podczas gdy nadawca korzystający z tej funkcji nie może zostać zidentyfikowany. „Pakiet kodu” zwiększa bezpieczeństwo Twojego przelewu: podczas transferu generowany jest tajny kod, a tylko właściciel tego kodu może rozpakować pakiet i wykorzystać środki! „Czerwona koperta” jest funkcjonalnym rozszerzeniem „pakietu kodu”, który pozwala rozdzielać środki między kilku odbiorców! Funkcje „Pakiet kodu” i „Czerwona koperta” doskonale nadają się do przeprowadzania programów lojalnościowych i poszerzania grona odbiorców docelowych dla Twojej firmy.

Utwórz portfel EDC>

Kolejna reprezentacja firmy EDC Blockchain znajduje się w Bogocie w Ameryce Łacińskiej – głównym megapolis i stolicy Kolumbii. Charyzmatyczny lider społeczności EDC i ECRO Daniel Grosso, odpowiedzialny za działalność przedstawicielstwa Ameryki Łacińskiej, jest jednym z najbardziej aktywnych liderów społeczności w całej Ameryce Łacińskiej!

EDC Blockchain planuje dalsze rozszerzanie i otwieranie nowych przedstawicielstw w różnych częściach świata! Dzięki temu platforma EDC Blockchain skutecznie zwiększa grono odbiorców, a uczestnicy społeczności EDC mają możliwość rozwoju przy użyciu najnowszych technologii blockchain, rozszerzenia działalności, poszerzenia grupy docelowej i codziennych bonusów!

Czekamy na wszystkich, którzy podzielają naszą misję poprawy codziennego życia ludzi dzięki innowacyjnym rozwiązaniom blockchain w naszych przedstawicielstwach w Ankarze, Xiamen i Bogocie! Dołącz do naszej globalnej społeczności i stwórz z nami nowy cyfrowy świat!

Adresy reprezentacji EDC Blockchain:

Turcja

Sezenler caddesi no: 9/25, Sıhhiye, Çankaya, Ankara;

Adapazarı-Sakarya, Semerciler Cd., Yamanlar sokak 31, Berkli plaza, Bağdatlı kuruyemiş, Vodafone üstü 103 numara

Chiny

Guanyinshan, FuXing International Center, pokój 1858, Xiamen

Ameryka Łacińska

North Avenue Carrera 45 # 108A-50, 6. piętro budynku BOSH, biuro nr 25, Bogota, Kolumbia

Nigeria

Biuro podróży

Suite 91, Ogba Shopping Arcade Complex od Caterpillar Bus-stop, Ogba Lagos State, Nigeria. Tel: 08088701222, 09055552710, 08037177572, 08172005777

EDC Blockchain to więcej niż PoS i Masternode. To LPoS!


Zobacz inne informacje o EDC Blockchain


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Warte uwagi


Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO