page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

65

Platforma EDC Blockchain wprowadza aplikację mobilną portfel EDC na iOS, ułatwiając zarządzanie monetami bezpośrednio z urządzenia mobilnego!

 

EDC Blockchain, portfel mobilny i promocje!

 

Możesz pobrać aplikację za darmo z oficjalnej strony internetowej lub zainstalować ją na iPhonie lub iPadzie  , klikając ten link.

Funkcjonalność aplikacji portfela EDC na iOS zapewnia użytkownikom możliwość bardzo szybkiego wykonywania bezpiecznych przelewów i codzienne nagrody bezpośrednio do ich osobistego portfela za pomocą programu leasingowego EDC Blockchain. 

Dzięki temu użytkownicy mogą z łatwością wydać te bonusy na platformie ECRO opartej na blockchain, gdzie mogą wybierać z szerokiej gamy produktów i usług, za które można zapłacić za pomocą monety EDC.

Ciekawostka

Ostatnio użytkownik EDC Blockchain z Indii kupił luksusowy SUV Hyundai płacąc za to premią za leasing EDC. Oznacza to, że usługi EDC Blockchain mogą pomóc spełnić Twoje marzenia! 

Utwórz portfel EDC Blockchain >

Teraz użytkownicy smartfonów lub tabletów opartych na systemach operacyjnych iOS i Android mogą w pełni korzystać z platformy i dzierżawić monety EDC bezpośrednio ze swoich urządzeń!

Otwórz sekcję „Leasing” w aplikacji portfela EDC na swoim urządzeniu i od razu zacznij otrzymywać codzienne nagrody!

Zespół EDC Blockchain planuje uruchomić aplikacje dla większości istniejących systemów operacyjnych, takich jak Windows, OS X i Linux. To jeszcze bardziej poszerzy widownię platformy i sprawi, że interakcja z produktami EDC Blockchain będzie tak wygodna, jak to możliwe dla każdego użytkownika, niezależnie od technicznych cech jego urządzenia!

Promocja EDC Blockchain

 

11 listopada 2019 r. Znana na całym świecie giełda IDAX , z okazji swojej dwuletniej rocznicy, rozpocznie wielką promocję wraz z platformą EDC Blockchain!

Firma chce umozliwić użytkownikom możliwość korzystania z blockchaina w prawdziwym życiu, dzięki czemu będziesz mógł zobaczyć, jak łatwe i wygodne jest korzystanie z monety EDC, wymieniać ją na giełdach światowych, brać udział w promocjach i otrzymywać codzienne bonusy!

Aby wziąć udział w promocji, należy zarejestrować portfel EDC za darmo, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, i wpłacić EDC na saldo. 

Utwórz portfel EDC Blockchain >

EDC Blockchain, portfel mobilny i promocje 4

Możesz również pobierać i używać aplikacji mobilnych EDC:

iOS: https://0x7.me/qcgBu

Android : https://0x7.me/bod7m

EDC Blockchain, portfel mobilny i promocje 5

Następnie zarejestruj się do wymiany na IDAX

Rejestracja IDAX >

IDAX jest jedną z 10 największych giełd na świecie pod względem obrotów, więc promocja, która odbędzie się 11.11, jest doskonałą okazją dla użytkowników EDC do przyłączenia się do jednej z największych giełd i uzyskania imponujących bonusów!

Podsumowanie  techniczne od zespołu programistów EDC Blockchain

 

Aplikacje mobilne portfel EDC na Androida / iOS

Wydano mobilny portfel EDC Blockchain na urządzenia z systemem iOS. Zawiera moduł do leasingu funduszy i kontrolowania odbioru funduszy! Oprócz tego specjaliści IT analizują i opracowują moduły do ​​generowania i przetwarzania pakietów kodów w aplikacjach mobilnych dla obu systemów operacyjnych – iOS i Android. 

EDC Blockchain, portfel mobilny i promocje 1

Teraz zaawansowane funkcje transakcji stają się dostępne dla właścicieli urządzeń mobilnych!

Kompleksowa praca w celu optymalizacji sieci i zwiększenia jej odporności na uszkodzenia

Aktywna publiczność platformy szybko rośnie. Aby wzrost liczby użytkowników nie wpływał na szybkość transakcji w sieci EDC Blockchain, programiści co tydzień optymalizują pracę węzłów kryptowaluty, co zwiększa wydajność platformy i pozwala na przeprowadzanie do 100 000 transakcji na sekundę.

Utwórz portfel EDC Blockchain >

Optymalizacja wersji internetowej portfela EDC 

Korzystając z internetowej wersji portfela EDC Blockchain, masz dostęp do wszystkich usług firmy na raz. Aby połączyć całą szeroką funkcjonalność w jednym wygodnym programie, ich programiści nie przestają zwiększać wydajności wersji internetowej oraz terminowo monitorować i eliminować występowanie błędów.

Dołącz do społeczności EDC, ponieważ wspólnie budujemy najlepszy ekosystem blockchain dla dodatkowych bonusów i rozwoju biznesu w dziedzinie najnowszych technologii blockchain!

Zobacz inne informacje o EDC Blockchain


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 1 OCENA: 5]

Warte uwagi


Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO