page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

Przegląd EDC Blockchain

Strona internetowa: https://blockchain.mn/

W ostatnich latach na świecie trudno jest znaleźć obszar, do którego nie dociera kryptowaluta. Popularność i znaczenie kryptowalut sprawia, że ​​myślisz o sposobach i technologiach, które uczynią je dostępnymi dla zwykłych ludzi.

Dzisiaj rozważany jest ciekawy globalny projekt EDC Blockchain. Przyjrzyjmy się bliżej projektowi, przeanalizujmy, czy istnieje rynek na to, co oferuje startup i jakie jest zapotrzebowanie rynku na jego produkt. Dowiemy się, w jak największym stopniu projekt odpowiada koncepcji technologii blockchain.

Przede wszystkim EDC Blockchain (https://blockchain.mn/) to platforma z własną kryptowalutą.

Na platformie blockchain EDC działa hybrydowy algorytm LPoS (Leasing Proof-of-Stake), tj. „Dzierżawiony dowód własności udziałów”. Jest to doskonała okazja nawet dla właścicieli niewielkiej liczby monet, aby uzyskać bonusy. Istotą tego algorytmu jest to, że właściciele mniejszych ilości kryptowaluty dzierżawią swoje monety pełnoprawnym węzłom, podczas gdy węzły tworzą blok, dlatego właściciele otrzymują swój udział w całkowitej wygranej.

EDC Blockchain opinia opis projktu Lpos masternode (4)

Ta zasada jest podobna do wydobywania pul, które obecnie obsługują prawie całą sieć Bitcoin. Z uwagi na inicjowanie i stymulowanie członków sieci mniejszymi ilościami podnosi się również poziom jej bezpieczeństwa. Platforma blockchain EDC jest jednym z niewielu pionierów, który zmienia algorytm wydobywania na algorytm LPoS. Wszyscy posiadacze monet są scaleni w masternodes.

 

 

Platforma ma wiele gotowych rozwiązań blockchain dla każdego rodzaju działalności biznesowej.

Oto główne powody, by zaufać tej platformie:

 1. Po pierwsze, nie jest to nowy projekt; istnieje na rynku od 2015 r.
 2. Po drugie, tokeny EDC są używane przez osoby z 57 krajów i ponad 1 milion aktywnych użytkowników.

To zwiększone zainteresowanie platformą przejawia się w jej globalnej wszechstronności. Platforma może być używana w różnych dziedzinach: średnich i małych firmach, indywidualnej przedsiębiorczości, organizacjach charytatywnych, religijnych, a nawet w hobby i rzemiośle zwykłych ludzi.

Spójrzmy na główne zalety, które odróżniają platformę od konkurentów:

 1. Handel na różnych dobrze znanych giełdach kryptowalut. Kryptowaluta EDC jest z powodzeniem przedmiotem obrotu na giełdach takich jak Bit-z, DigiFinex, Idax, Yobit i inne.
 2. Wydobycie za pomocą algorytmu LPoS. Teraz nie musisz wydawać pieniędzy na kosztowną moc komputera. Po prostu uruchom masternode, a otrzymasz zysk już od pierwszego dnia.
 3. Protokół Bitshares wersja 2.0 Grafen. Ten typ protokołu pozwala utrzymywać szybkie transakcje, niskie opłaty, wielozadaniowość podczas pracy z dużą liczbą tokenów.

Jest to najszybszy protokół, jaki istnieje obecnie. Umożliwia przetwarzanie do 100 000 transakcji na sekundę. Jest to wielokrotnie szybsze niż znany system finansowy Visa.

Technicznie system ten może tworzyć nowy blok co 3 sekundy, obsługuje płatności z zerowymi opłatami i może współpracować z kilkoma tokenami jednocześnie i wieloma innymi. Nawiasem mówiąc, płatność prowizyjna w ramach łańcucha blokowego EDC wynosi 0,001 EDC, niezależnie od kwoty transakcji. Dlatego, aby przeprowadzić operacje przy użyciu tokenów, użytkownik musi mieć na swoim koncie tokeny EDC.

EDC Blockchain opinia opis projktu Lpos masternode (2)

Sprawdźmy, jakie usługi oferuje platforma EDC Blockchain:

 1. Praca z zasobami cyfrowymi. Możliwe jest wydawanie i zarządzanie nowymi tokenami, przeprowadzanie przechowywania i przeprowadzanie operacji handlowych.
 2. M portfel walutowy. Platforma ma szybki, bezpieczny, wygodny i funkcjonalny portfel wielowalutowy.
 3. Rozwiązania płatnicze do tworzenia cyfrowej waluty w blockchain. Jest to powszechnie stosowane do tokenizacji firmy, przyciągania inwestycji, płacenia za towary i usługi oraz usługi płatnicze.
 4. Wsparcie marketingowe projektów. Tworzenie i promocja treści, praca z kanałami reklamowymi.
 5. Rozwój projektów blockchain. Możliwe jest opracowanie i wdrożenie inteligentnych umów na wszelkie niezbędne wymagania. Sprawdziliśmy powierzchowną platformę EDC Blockchain (https://blockchain.mn/).

Możesz wziąć pod uwagę szczegóły projektu, jego strukturę, funkcjonalność mobilnego portfela wielowalutowego, możliwość łatwego i wygodnego wydobywania, bardziej szczegółowo kreatora tokenów, na stronach witryny i w dobrze napisanym, szczegółowy oficjalny dokument.

Podsumowując, zastanowimy się, jakie cele ma zespół w najbliższej przyszłości:

 1. Planowane jest uruchomienie aplikacji EDC Blockchain dla wszystkich systemów operacyjnych.
 2. Tworzenie globalnego agregatora łańcucha bloków. Jest to funkcjonalny algorytm, który uprości tworzenie zasobów cyfrowych na dowolnym z istniejących łańcuchów bloków.
 3. Tworzenie szybkiej, bezpiecznej i wielofunkcyjnej zdecentralizowanej wymiany w blockchainie.
 4. Stworzenie pełnej platformy crowdfundingowej opartej na blockchain w celu przyciągnięcia inwestycji dla projektów i startupów.
 5. Tworzenie globalnego rynku blockchain p2p dla społeczności EDC Blockchain. Podsumowując, chciałbym powiedzieć, że taki projekt ma wszelkie szanse powodzenia w społeczności kryptograficznej i przyniesie zysk inwestorom w najbliższej przyszłości.

EDC Blockchain opinia opis projktu Lpos masternode (5)

Dlaczego wydobycie LPoS przez EDC Blockchain jest lepsze niż wydobycie klasyczne? I proces leasingu na EDC Blockchain.

Od samego początku, kiedy łączysz się z kryptografią, musisz znać takie słowa jak PoW (dowód pracy), PoS (dowód stosu) i (PoSe) dowód usługi, tj. Masternodes.

Proof of Work jest procesem używanym przez najstarsze monety, takie jak Bitcoin, Ethereum, Litecoin itp. Ale PoW (dowód pracy) wymaga dużej mocy obliczeniowej, a transakcja może potrwać 10 min-6 godzin. Ponieważ zapotrzebowanie mocy przez PoW rośnie z dnia na dzień, co może powodować trudności dla górników w przyszłości, na przykład wydobycie bitcoinów w domu nie jest już opłacalne.

Po napotkaniu takich trudności w wydobywaniu PoW, wydobycie PoS (Proof of Stake) wprowadzono tam, gdzie mniej mocy obliczeniowej, jest bardziej opłacalne niż wydobycie PoW i może wykonywać szybsze transakcje niż wydobycie PoW.

Ale czy wiesz, jakie są problemy górnictwa PoS? Podczas wydobywania PoS potrzebujesz dużj ilości monet, aby otrzymać zadawalające rezultaty wydobycia.

Tak więc wprowadzono (PoSe) Proof of Service tj. Masternode.

Masternode to nic innego, jak uczciwa decyzja sieci, w której każdy może wziąć udział w wydobyciu, ale musisz mieć pewną ilość monet ustaloną przez sieć. Masternode może przeprowadzać transakcje w ułamku sekundy, ale problem pojawia się, gdy cena monety Masternode wzrasta, dlatego może bardzo drogo kosztować zakup pełnego Masternode.

W każdym razie w tym artykule przedstawię wam algorytm Leasing Proof-of-Stake (LPoS), dlaczego EDC Blockchain wykorzystuje algorytm Leasing Proof-of-Stake (LPoS), i jak Leasing Proof-of-Stake (LPoS) jest lepszy niż PoW, PoS i PoSe?

EDC Blockchain opinia opis projktu Lpos masternode (9)

Co to jest algorytm dzierżawionego dowodu stawki (LPoS)?

Dobra, omówmy szczegółowo szczegóły dzierżawionego dowodu stawki (LPoS). Jest to najnowsza metoda eksploracji kryptograficznej, która jest kombinacją dowodu usługi (PoS) i (PoSe) w skrócie, dowodu usługi (PoS) dowodu stawki + (PoSe) dowodu usługi = (LPoS) Wydzierżawiony dowód stawki. W tym procesie każdy może zarobić monetę EDC, dzierżawiąc swoją monetę supernodowi, nie musisz się martwić o posiadanie monet i nie musisz kupować drogiego Masternode. Po wydzierżawieniu monet „nigdzie sobie one nie pójdą”, zamrozi się na okres, który postanowiłeś wydzierżawić.

Po leasingu możesz otrzymać nagrodę od 7% do 11% (miesięcznie!) zgodnie z okresem leasingu, więc w tym procesie, podczas bessy, cena Twojej monety może wzrosnąć lub nie, ale liczba monet musi wzrosnąć.

Możesz przerwać leasing w dowolnym momencie, kiedy chcesz. Musisz wziąć pod uwagę jedyną rzecz, przy wyborze odpowiedniego operatora węzła, ponieważ węzeł operatora może pracować z różną wydajnością i wysyłać inny procent nagrody.

Proces leasingu na EDC Blockchain

Wszystkie funkcje EDC Blockchain są bardzo proste w użyciu, a leasing twoich monet można zrobić w ciągu minuty, wszystko, czego potrzebujesz, aby posiadać minimum 1000 monet EDC, aby kwalifikować się do leasingu, który jest bardzo tani, i musisz wykonać poniższe kroki, aby wydzierżawić swoje monety .

Krok 1:

Przede wszystkim musisz utworzyć portfel internetowy EDC Blockchain i musisz zanotować swojego SID-a (kombinacja słów do odzyskania konta),  aby w razie potrzeby przywrócić go w przyszłości.

EDC Blockchain opinia opis projktu Lpos masternode (12)

Po kliknięciu linku do portfela EDC Blockchain nastąpi przekierowanie do strony rejestracyjnej powyżej – zrzut ekranu strony rejestracyjnej

Utwórz portfel EDC>

Teraz wpisz swoje imię i nazwisko, hasło, zaakceptuj regulamin, zaznaczając pole wyboru i naciśnij przycisk „utwórz konto”.

Krok 2:

Teraz zaloguj się do portfela i otwórz pulpit nawigacyjny, kliknij opcję leasingu i pamiętaj, że musisz mieć co najmniej 30 000 monet EDC (możesz kupić je na giełdzie YOBIT).

EDC Blockchain opinia opis projktu Lpos masternode (4)

Krok 3:

Po kliknięciu opcji leasingu zostaniesz przekierowany do pulpitu leasingowego, teraz zdecydujesz, ile monet chcesz wydzierżawić, a następnie kliknij przycisk „Leasing”, OK, teraz gotowe.

EDC Blockchain opinia opis projktu Lpos masternode (1)

Co robi EDC Blockchain? Kto potrzebuje takich usług?

Teraz ważne jest, aby każda kryptowaluta stworzyła własny ekosystem. Pojawienie się inteligentnych umów umożliwiło tworzenie własnych aplikacji na jednym blockchainie. Decentralizacja umożliwia bezpieczne przechowywanie dużej ilości informacji, tworzenie różnych aplikacji. Informacje przechowywane w blockchain nie mogą zostać zmienione.

Istniejące łańcuchy bloków z inteligentnymi umowami, takimi jak Ethereum, borykają się z problemami skalowalności, gdy nowe aplikacje zakłócają pracę już istniejących aplikacji. W rezultacie ogólna wydajność całej sieci spowalnia. Oprócz powolnego działania występują następujące problemy: ograniczone użycie tokenów, złożone programowanie tokenów, które wymaga specjalnej wiedzy, słabości tokenów, które mogą mieć wpływ na ogólne bezpieczeństwo sieci.

Technologia nie stoi w jednym miejscu. Różni programiści oferują własne rozwiązania istniejących problemów. Zespół EDC Blockchain dokładnie przeanalizował wszystkie istniejące zmiany i stworzył własny blockchain w oparciu o technologię grafenu BitShares 2.0. Technologia ta zapewnia obecnie najwyższy poziom wydajności, co pozwala tworzyć aplikacje na dużą skalę z dużą liczbą użytkowników na platformie EDC Blockchain. Każda aplikacja jest tworzona na osobnym blockchainie.

EDC Blockchain opinia opis projktu Lpos masternode (6)

Jednocześnie nawet najpotężniejsza aplikacja nie wpływa na ogólne działanie sieci i nie spowalnia jej. Zastosowana technologia pozwala na dokonywanie płatności w sieci z prędkością 100 000 operacji na sekundę.

Drugim problemem jest złożoność tworzenia własnych aplikacji. W ramach istniejących łańcuchów bloków do stworzenia aplikacji wymagana jest znajomość specjalnych języków programowania. EDC Blockchain opracował modułowy system blockchain i własny konstruktor, który pozwala tworzyć aplikacje bez specjalnej wiedzy z elastycznych modułów, dostosowując aplikacje do własnych potrzeb.

Konstruktor blockchain pozwala EDC wydawać tokeny dla publicznej sprzedaży tokenów i tokenizować istniejące zasoby. Pozwala stworzyć kryptowalutę, którą można wydobywać za pomocą algorytmu wydobywania PoS.

Dzięki holistycznemu ekosystemowi i milionowi użytkowników, blockchain EDC zapewnia usługi marketingowe promujące start-upy zlokalizowane na platformie.

Co już zostało zrobione?

Stworzyli już własny portfel, który obsługuje tokeny EDC. W przyszłości będzie to portfel wielowalutowy podłączony do giełd.

EDC Blockchain wykorzystuje algorytm wydobywania LPoS, który pozwala posiadaczom EDC wysyłać część tokenów nieuczestniczących w obiegu do programu leasingowego, zarabiając na pamięci EDC. Zatem posiadacze EDC są zainteresowani przechowywaniem EDC, a nie sprzedażą, ponieważ otrzymują dodatkowy zysk za ich przechowywanie.

Przychody z programu leasingu naliczane są codziennie. Ich wielkość zależy od okresu najmu: 3 miesiące – 7% miesięcznie (0,23% dziennie), 6 miesięcy – 9% miesięcznie (0,3% dziennie), 12 miesięcy – 11% miesięcznie (0,37% dziennie). Z portfela posiadacze EDC mogą przenieść EDC do programu leasingu.

EDC Blockchain opinia opis projktu Lpos masternode (7)

Aby promować projekt i rozwój społeczności, zapewniany jest program partnerski. Unikalny link polecający użytkownika można znaleźć w portfelu.

W portfelu znajduje się konstruktor monet, w którym wybierając specjalny plan i płacąc za niego, możesz stworzyć własną aplikację za pomocą monety lub tokena na blockchain.

Utwórz portfel EDC>

Plany na przyszłość

 • Teraz portfel EDC jest dostępny tylko w wersji internetowej. W przyszłości planowane jest utworzenie portfela dla różnych systemów operacyjnych i urządzeń mobilnych.
 • Teraz można tworzyć aplikacje w ramach łańcucha bloków EDC. W przyszłości planowane jest opracowanie globalnego konstruktora blockchain, który dzięki unikalnemu modułowemu systemowi EDC Blockchain umożliwi tworzenie aplikacji na dowolnym istniejącym blockchainie.
 • Planowane jest uruchomienie własnej giełdy i połączenie jej z portfelem.
 • Plany przewidują stworzenie platformy do publicznej sprzedaży tokenów w celu przyciągnięcia inwestycji w start-upy kryptograficzne.
 • Platforma blockchain EDC uruchomi globalny rynek dla potrzeb społeczności.

Naszym zdaniem jedno z najlepszych rozwiązań inwestycyjnych obecnie na rynku.

Ostrzeżenie o ryzyku!

Cały artykuł to nasza własna opinia z przeprowadzonych badań rynku PoS i Masternode. Ponieważ wszelkiego rodzaju inwestycje są narażone na ryzyko rynkowe, dlatego przed dokonaniem inwestycji należy przeprowadzić własne badania. Nikt nie będzie odpowiedzialny za twój zysk lub stratę.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 5 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO