page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Podobnie jak protokół, na którym jest oparty, Energiswap działa jako zdecentralizowana wymiana dowolnego tokena zgodnego z ERC20 na dowolny inny token zgodny z ERC20.

EnergiSwap – tanie transakcje, dodawanie płynności

Korzystając ze stałego równania produktu, Energiswap zarządza pulami płynności par tokenów, aby umożliwić ich handel. Eliminuje to potrzebę generowania popytu przez kupujących i sprzedających, blokując parę w dopasowaniu cenowym określonym przez dostępną płynność, która pozwala na łatwą wymianę tokenów bezpośrednio między sobą.

System ten pomaga również w walce z problemem płynności, z którym boryka się wiele zdecentralizowanych giełd. Oprócz wymiany tokenów użytkownicy mogą również zapewnić płynność puli za token, blokując równe ilości NRG i tokena. Jako zachętę dostawcy płynności otrzymują dystrybucję opłat generowanych przez transakcje. Gwarantuje to, że na rynku zawsze jest odpowiednia płynność.

➡️ ENERGI SWAP

 

Miłego farmienia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Piotr

[crypto-donation-box]

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO