page contents

Częste pytania

To, co oferujemy, to jedne z najlepszych dostępnych hostingów puli PoS i wspólnych i dedykowanych usług masternode. To, czego nie możemy zapewnić, to porady inwestycyjne i prosimy o przeprowadzenie własnych badań przed dokonaniem inwestycji. Możesz rozmawiać z innymi użytkownikami na naszej stronie internetowej, Facebooku i Twitterze oraz czytać informacje o interesujących Cię monetach na ich stronach internetowych, wątkach BitcoinTalk i wszystkich innych dostępnych kanałach. Badamy monety, które dodajemy i kontaktujemy się z zespołami monet, ale dodanie monety do omawianych serwisów nie stanowi poparcia dla tej monety. Wszystkich inwestycji dokonujesz na własne ryzyko. Zawsze przestrzegaj żelaznej zasady inwestowania: nie inwestuj więcej, niż możesz łatwo stracić.

u

Co to jest masternode i co robi?

Masternodes są rodzajem pełnego węzła, który oferuje różne usługi dla sieci i są kompensowane przez sieć za te funkcje; to portfel komputerowy z kryptowalutą, który przechowuje pełną kopię łańcucha bloków. Jest to jednak wykorzystywane do osiągania unikalnych i rewolucyjnych funkcji w sposób niemożliwy do osiągnięcia przez zwykłe węzły. Oto niektóre ze specjalnych funkcji, które pełnią węzły: zwiększanie prywatności transakcji; dokonywanie natychmiastowych transakcji; udział w zarządzaniu i głosowaniu; włączenie systemu budżetowania i systemu skarbowego w crypto.

Te specjalne węzły otrzymują nagrody, dzieląc się w ramach kompensacji blokowej, ponieważ zapewniają specjalne usługi dla sieci. Ponadto masternodes wymagają pewnej liczby monet jako zabezpieczenia. Wreszcie masternody wykonują zaawansowane funkcje dla sieci poza zwykłym wysyłaniem transakcji. Trzy z wyróżniających się funkcji Dash – InstantSend, PrivateSend i Decentralizowane zarządzanie przez Blockchain (DGBB) – wszystkie są obsługiwane przez masternodes.

u

Czy jest opłata za dołączenie do puli?

Opłata wynosi od 2% do 5% z każdej otrzymanej nagrody z PoS lub MASTERNODE. Nie ma żadnych dodatkowych kosztów poza tymi opłatami.

u

Czy istnieje minimalna ilość monet na depozyt?

Nie, możesz wpłacić dowolną liczbę monet do puli, a otrzymasz udział w wygranych na podstawie procentu posiadanej puli.

u

Co to jest współdzielony masternode?

Aby stworzyć masternode, potrzeba dużo monet, które są warte dużo pieniędzy, i nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić. Inni nie chcą wpłacać wystarczających środków na jedną monetę (wolą rozłożyć swoją inwestycję na wiele monet). Aby obejść ten problem, ludzie spotykają się i gromadzą monety, z których każdy bierze udział w nagrodach. Jest to znane jako współdzielony masternode lub wspólny masternode społeczności.

u

Gdzie mogę znaleźć informacje o monetach masternode?

Dobrym źródłem jest masternodes.online, który zawiera informacje o prawie wszystkich monetach, dla których uruchomiono masternode w omawianych projektach.

u

Co stanie się z nagrodami, które otrzymam od wspólnych masternodes?

Nagrody zostaną dodane do salda Twojego konta. Możesz je tam zostawić, aby były kopane PoS (jeśli moneta umożliwia także tyczenie), zainwestować je w masternode lub możesz poprosić o wycofanie w dowolnym momencie.

u

Ile czasu zajmuje otrzymanie pierwszej nagrody po dołączeniu do wspólnego trybu masternode?

Kiedy zarezerwujesz gniazdo masternode, zobaczysz, czy masternode jest w toku, czy jest aktywny. Jeśli tryb masternode jest w toku, nie otrzymasz nagród, dopóki nie zostanie uruchomiony. Po uruchomieniu masternode potrzeba około 3-krotności średniej częstotliwości nagrody, aby otrzymać pierwszą nagrodę. Możesz zobaczyć tę częstotliwość na masternodes.online.

u

Czy mogę anulować swój udział we współdzielonym masternode?

Możesz anulować swój udział w dowolnym momencie. W przypadku masternodów, które są w systemie przez dłuższy czas i gdzie hostingi mają duże zapotrzebowanie, anulowanie zostanie przetworzone natychmiast. W przypadku nowszych monet lub monet o niższym popycie może minąć kilka godzin, zanim Twoje żądanie zostanie zaakceptowane. Jest to konieczne do utrzymania zabezpieczenia masternode.

u

Czy muszę wysyłać swój portfel, jeśli wysyłam monety do puli?

Nie, jest to jedna z głównych zalet stawiania w puli hostingów PoS i Masternode. Wpłacaj monety i sprawdzaj je tak często, jak chcesz, i nie musisz mieć włączonej witryny oraz uruchomionego komputera.

u

Czy wszystkie monety w omawianych hostingach posiadają masternody?

Nie, nie wszystkie monety posiadają masternode. Niektóre można wydobywać tylko metodami PoS lub DPoS.

u

Jak działa pula?

Firmy łączą wszystkie depozyty w dużą pulę, aby otrzymać więcej nagród w krótszym czasie i dystrybuują nagrody wszystkim użytkownikom na podstawie ich depozytu. Chociaż można w ten sposób zoptymalizować wydajność obstawiania, zawsze jest element szczęścia i nie można zagwarantować trafienia stawek. Taka jest natura Proof of Stake i nie jest pod kontrolą hostingów. Możesz sprawdzić crypto pod kątem nagród we wszystkich pulach, które są w 100% transparentne.

u

Gdzie jest adres do wysłania?

Twój osobisty adres depozytu znajdziesz w zakładce Depozyt po zalogowaniu się na swoje konto.

u

Czy mogę dodać więcej monet, czy mogę dokonać wpłaty tylko raz?

Możesz wpłacać tyle razy, ile chcesz. Wszystkie depozyty będą się liczyć do całkowitego salda, a Twój udział w puli wzrasta z każdą nagrodą lub depozytem.

u

Czy mogę dodać więcej monet, czy mogę dokonać wpłaty tylko raz?

Możesz wpłacać tyle razy, ile chcesz. Wszystkie depozyty będą się liczyć do całkowitego salda, a Twój udział w puli wzrasta z każdą nagrodą lub depozytem.

u

Jak wziąć udział we współdzielonym masternode?

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to dokonać wpłaty. Możesz uzyskać osobisty adres depozytu w zakładce Depozyt na stronie swojego konta i tam wysyłać monety. Następnie możesz przejść do zakładki Masternode i zobaczyć Dostępne Masternodes. Jeśli obecnie nie ma dostępnych masternodów dla posiadanej monety, poczekaj, aż firmy dodadzą nowe. Regularnie dodawane są nowe masternody.

u

Czy stracę monety, które włożę do masternode?

Nie, możesz w dowolnym momencie anulować swój udział we współdzielonym masternode. W zależności od zapotrzebowania i salda puli anulowanie może być natychmiastowe lub potrwać kilka godzin. Twoje monety powrócą następnie do salda Twojego porfela i będziesz mógł je wypłacić.

u

Czy są jakieś wymagania dotyczące uczestnictwa we współdzielonym masternode?

Tak, dla każdej monety są różne rozmiary gniazd. Potrzebujesz na przykład 10 BITG dla 1 gniazda we współdzielonym masternode BITG. Informacje na temat każdego masternode można znaleźć w sekcji Masternode na stronie internetowej każdego konta.

u

Kiedy mogę dokonać wypłaty?

Możesz zażądać wypłaty w dowolnym momencie. Twoja prośba będzie rozpatrywana na koncie do czasu jej przetworzenia, co dzieje się kilka razy dziennie. To opóźnienie jest konieczne, aby nie zakłócać pracy puli PoS i Masternode.

u

Jak mogę sprawdzić moje monety?

Wszystkie salda monet, depozyty, wypłaty i nagrody są rejestrowane w Twojej osobistej historii na Twoim koncie.

u

Czy gdy stawka w puli się zwiększy, czy nagroda wróci do mojego portfela?

Nagrody zostaną dodane do salda konta i automatycznie zwiększą saldo zakładów.

u

Czy mogę wysłać BTC do portfela przekazanego do postawienia monet?

Nie, musisz wysłać poprawne monety na adres depozytu. Niektóre projekty pozwalają na zakup danej crypto wewnątrz systemu np.: stakecube.

Poradniki

Etap Ethereum jest już ustawiony

Etap Ethereum jest już ustawiony

Walka za 3000 dolarów Widzieliśmy to już wcześniej, prawda – gwałtowny wzrost cen, komentarze wielkich nazwisk, pośpiech organów regulacyjnych, gdy stało się to tematem rozmów w całym mieście. Przepraszam za literówki – rzeczywiście jest to ETH. Perspektywy wzrostu...

czytaj dalej
Gwiazda warta bilion dolarów

Gwiazda warta bilion dolarów

Klimat ETF dla ETH 🙏 (Nowy) wzrost liczby NFT 🖼️ HODLerzy w zysku 🏦   Żadnych chmur w przestrzeni (Bitcoin) Bitcoin za 50 tys. dolarów? Na razie nie jest to już dostępne na rynku, a współzałożyciel Nexo Antoni Trenchev dzieli się swoimi spostrzeżeniami z CNBC. A...

czytaj dalej
Czas na kontynuację ETH

Czas na kontynuację ETH

Prognoza Bitcoina ⛅ Blockchain w dół ❗ Odblokowuje się (kilka) żetonów 🗝️   Czy maj może być dla ETH, czym był styczeń dla BTC? W kryptografii istnieje cienka granica między faktem a plotką; ale czy odrobina pobożnych życzeń nie jest częścią ekscytacji? Jednak...

czytaj dalej
Prawdziwa dusza w kryptografii

Prawdziwa dusza w kryptografii

Synergia kryptowalut i sztucznej inteligencji 🤖 Cele inflacyjne 🎯 Miliardy zysku 💲   Układ gwiazd dla Solany Styczeń był tak intensywny podekscytowaniem spotowymi ETF-ami Bitcoin, że prawdopodobnie przegapiliśmy pełne uznanie prawdziwego krypto-giganta – Solany....

czytaj dalej
Stan gospodarki UE

Stan gospodarki UE

Uwaga w Internecie 🚨 Rozwiewamy plotki 🤫 Dynamika ETF-ów 🌐 Potrzebujemy więcej tego samego Niedawne zatwierdzenie funduszy ETF powiązanych z Bitcoinem pobudziło sektor kryptowalut, choćby po to, aby BTC wykonało klasyczną zmianę i zrezygnowało ze swoich ostatnich...

czytaj dalej
ETH podkręca temperaturę

ETH podkręca temperaturę

Tydzień akcji ETF 💱 Podatek przyjazny kryptowalutom 🇰🇷 Telefon naładowany kryptowalutą 📳   Robi się tłoczno w Ethereum Sądząc po kilku ostatnich wiadomościach, można by pomyśleć, że liczą się tutaj tylko fundusze ETF Bitcoin. Byłoby to fałszywe oskarżenie, które...

czytaj dalej
Specjalna oferta Spot Bitcoin ETF

Specjalna oferta Spot Bitcoin ETF

Pieczęć zatwierdzająca SEC ✔️ Pierwszy dzień Bitcoina na Wall St 🏛️ Włamanie do mediów społecznościowych 💔   Nadchodzi nowa era Zatwierdzenie spotowego funduszu ETF Bitcoin oznaczało doniosły krok w dojrzewaniu klasy aktywów kryptograficznych. Niektórzy...

czytaj dalej
Moc Bitcoina (szum)

Moc Bitcoina (szum)

Rok 2024 nabrał takiego rozpędu w porównaniu z rokiem 2023, że sylwestrowy pokaz sztucznych ogni najwyraźniej w tym pierwszym tygodniu rozszerzył się na kryptoświat. Waga, jaką świat inwestorów przywiązuje do możliwości zatwierdzania wielokrotnych kasowych funduszy...

czytaj dalej

Co jest lepsze PoW czy PoS i MASTERNODE?

Przewaga wydaje się być po stronie PoS i MASTERNODE, które zapewniają dodatkowe korzyści tj.: zwiększona skalowalność oraz decentralizacja w postaci systemu głosów. Nie mówiąc już o milionach ton zaoszczędzonego węgla, czyli wpływu na nasze środowisko naturalne…

Wyższe nagrody

Użytkownicy w pulach projektów mogą zdobywać o wiele wyższe nagrody w porównaniu do stawiania portfeli i masternode solo.

Większa waga portfeli

Ze względu na większą wagę portfeli  basenów w sieci czas między stawkami jest o wiele krótszy, dając jeszcze większe odsetki…

Brak kosztów

Brak kosztów za prąd, komputer lub serwer. Całkowicie bezpieczny i bezstresowy. Brak ograniczeń dotyczących wpłat i wypłat.

Intuicyjny interfejs

Intuicyjny interfejs użytkownika do zarządzania monetami i sprawdzania puli depozytów, łatwy i wydajny.

Dlaczego warto posiadać MASTERNODE?

Przede wszystkim utrzymanie masternode nie wiąże się z ogromnymi kosztami jakie niesie za sobą praca ogromnych farm służących do wydobywania bitcoina. Nawet nie posiadając fizycznie serwera możesz uruchomić usługę w sieci i w razie potrzeby szybko możesz spieniężyć zakupione na ten cel crypto, czego nie zrobisz z koparką…

SZYBKI I GLOBALNY

Większa skalowalności systemu od Proof of Work, co mówiąc prostym językiem, oznacza o wiele szybsze przetwarzanie transakcji i unikanie zatorów, jak również większe bezpieczeństwo dla sieci…

DZIAŁANIE ANTYINFLACYJNE

Zamrażając pewną część crypto wymaganej do uruchomienia masternode, zmniejsza się ogólna ilość jej jednostek znajdującej się w obrocie, co działa antyinflacyjnie i sprzyja wzrostowi ceny…

KORZYŚCI FINANSOWE

Korzyści płynące z utrzymania masternode są przeważnie wymiernie duże i mogą zapewnić znaczny długoterminowy przychód. Znajdą się też rozwiązania dla osób o nieco mniej zasobnym portfelu…

BEZPIECZŃSTWO

MASTERNODE jest rozwiązaniem o wiele bardziej bezpieczniejszym i wydajniejszym niż zwykły staking, czyli przechowywanie w dedykowanym portfelu walut PoS  o sprawdzonej reputacji…

w

PRAWO GŁOSU

Masternode uczestniczą ponadto w systemie zarządzania systemem w postaci prawa głosu, dzięki czemu mają wymierny wpływ na jego kształt i wdrażane rozwiązania. Zapewnia to większy system decentralizacji niż w PoW…

Informacja CryptoMining.com.pl

W rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). CryptoMining.com.pl nie jest poradnikiem inwestycyjnym. Każda treść, która została umieszczona w domenie CryptoMining.com.pl  ma charakter wyłącznie edukacyjno-informacyjny, które to treści zostały odnalezione w Internecie i opublikowane przez autorów. Informacje na stronie CryptoMining.com.pl mogą być pomocne w zarabianiu i pozyskiwaniu klientów.Wszelkie treści zawarte na stronie nie stanowią porad inwestycyjnych. Programy opisane w domenie CryptoMining.com.pl nie dają gwarancji zysku oraz odzyskania zainwestowanych pieniędzy. Gwarancja zarobków nie jest poświadczona przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek inną instytucję lub firmę. Dlatego inwestując pieniądze do któregokolwiek programu opisanego w  w domenie CryptoMining.com.pl bądź świadomy/a istniejącego ryzyka.

Potrzebujesz konsultacji? Skontaktuj się z nami już teraz!

Nie wiesz jak zacząć, nie potrafisz poruszać się w świecie CRYPTO, napisz do nas pomożemy Ci, by wszystko stało się prostsze, bezpieczniejsze i z korzyścią dla Ciebie…

15 + 8 =

Napisz do Nas
KURS CRYPTO