page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Portfel Flits w fazie beta

Jesteśmy naprawdę podekscytowani mogąc ogłosić, że faza Flits Beta jest prawie otwarta, a wybrana grupa użytkowników otrzyma wczesny dostęp do testowania nowej aplikacji i przekazywania wstępnych opinii na temat nowej aplikacji. 

Szacują, że ta faza zajmie od dwóch do trzech tygodni, aby dać użytkownikom możliwość gruntownego przetestowania nowych funkcji i upewnienia, że wszystkie zmiany w aplikacji są wprowadzane prawidłowo. Są przekonani, że Flits V5.0 będzie kolejnym dużym krokiem dla Flits i pomoże projektowi jeszcze bardziej przemawiać do mas. Projektując i rozwijając nową aplikację Flits Wallet, zawsze trzymali użytkownika w centrum i starają się ułatwić obsługę krypto i zapewnić lepszy dostęp dla dużej liczby odbiorców. Nowa aplikacja Flits Wallet będzie bardziej płynna, z lepszymi informacjami zwrotnymi dla użytkownika, z większymi informacjami o funkcjach, z zaktualizowanym systemem wsparcia.

Chociaż szacowany harmonogram wydania aktualizacji Flits Wallet przesunął się o dwa tygodnie, są przekonani, że dobra faza beta jest istotną częścią wydania V5.0 aplikacji Flits Wallet. Od kilku miesięcy budują tę nową aplikację, nie tylko nową aplikację i nowe funkcje, ale także pozyskują partnerów i ulepszają strukturę zaplecza aplikacji.

W związku ze zbliżającymi się świętami chcieliby przedstawić bardziej realistyczny harmonogram oficjalnego wydania V5.0. Dlatego szacują, że nowa wersja aplikacji będzie oficjalnie dostępna w styczniu 2022 roku. Jest to niewielkie kilkutygodniowe opóźnienie, ale biorące pod uwagę pewne czynniki zewnętrzne, a także biorąc pod uwagę możliwość wprowadzenia zmian w ostatniej chwili na podstawie opinii i akceptacji przez Google i Apple uważają, że jest to lepsze i bardziej realistyczne oszacowanie.

Po oficjalnym wydaniu V5.0 będą aktualizować aplikację co miesiąc (góra co dwa miesiące), dodając nowe funkcje, wprowadzając drobne ulepszenia i aktualizując aplikację. Oznacza to, że funkcje, których brakuje lub są nadal rozwijane, będą stopniowo dodawane do aplikacji. Oczywiście nie obejmuje to podstawowych funkcji aplikacji, ale raczej nowe funkcje, takie jak Defi, które są również ściśle związane z ich planami z Flits Coin (FLS).

Ulepszenia V5.0

Nowa aktualizacja aplikacji Flits Wallet będzie zawierała wiele aktualizacji stabilności i doda nowe funkcje do aplikacji Flits Wallet. Jak wcześniej informowali, zainwestowali dużo czasu w optymalizację istniejących struktur całej operacji, aby zapewnić lepszą skalowalną usługę bez uszczerbku dla użyteczności.

Nie tylko zoptymalizowali strukturę serwera pod kątem hostingu węzłów głównych, ale także sprawili, że cała aplikacja jest bardziej dostępna dla stron trzecich, dzięki czemu inne projekty mogą ostatecznie oferować swoje usługi w aplikacji Flits Wallet. Dostarczanie cennych usług użytkownikom i otwieranie nieskończonych możliwości odkrywania świata kryptowalut jest w priorytecie zespołu.

Oczywiście zawsze będą mieć swoje korzenie w usłudze hostingu węzłów głównych (masternodów), ale w tej szybko rozwijającej się przestrzeni, uważają, że ważne jest, aby być na bieżąco, ponieważ kolejna „wielka” rzecz jest zawsze tuż za rogiem. W końcu są małą organizacją, ale z dużą wiedzą, doświadczeniem i wieloma kreatywnymi/innowacyjnymi pomysłami. Nie są w stanie zrobić wszystkiego sami, a funkcjonowanie w Unii Europejskiej też ma swoje ograniczenia, dlatego decydują się na mądrą pracę.

Utrzymują rzeczy czyste i jasne. Podkreślają fakt, że chcą stworzyć ekosystem i połączyć różne aspekty kryptowalut w jednej aplikacji. Robią to, redukując ryzyko i ułatwiając pracę za pomocą ich słów kluczowych: „Zarabiaj, trzymaj i wydawaj”.

Krótki przegląd ulepszeń, które zostaną wprowadzone w wersji 5.0:

 • Ulepszony system wymiany;
 • Brama Fiat;
 • Ulepszone wdrażanie masternodów;
 • Ulepszone informacje w aplikacji i opinie użytkowników;
 • Współpraca w zakresie kart podarunkowych z Bitrefill.com;
 • Ulepszony tryb ciemny;
 • Ulepszony UX całej aplikacji;
 • Paragony/faktury w aplikacji;
 • Nowy i ulepszony system wsparcia;
 • Nowe projekty, w tym Defi Tokens;
 • ….

Mają pełne zaufanie, że ta nowa aplikacja wprowadzi zupełnie nowy wymiar i otworzy nowy rozdział dla projektu Flits. Mają nadzieję, że ta nowa aplikacja zapewni bardziej spójne i lepsze wrażenia dla użytkowników i pomoże ludziom rozpocząć przygodę z kryptowalutami.

To powiedziawszy, chcieliby również poinformować, że będą na bieżąco informować wszystkich o nowych programach i przyszłych ulepszeniach aplikacji.

Flits V5.0 1

Flits V5.0 2

Flits V5.0 3

 

Miłego tyczenia !

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

[crypto-donation-box]

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 1 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO