page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Co za wspaniały czas! Cena Flitsa wystrzeliła jak z procy. Pozwól, że poinformujemy Cię o tej ostatniej cotygodniowej aktualizacji, zanim wydadzą Flits 4!

 

 

W ciągu ostatnich kilku tygodni udostępniali zrzuty ekranu i gify dotyczące nowej wersji aplikacji. Są już tak blisko jej wydania i przez to my nie możemy się doczekać, aż wydadzą Flits 4 dla was wszystkich!

Zanurzmy się nieco głębiej w nowych funkcjach – ale najpierw przygotuj swój kalendarz i zapisz datę:

Flits-4-livestream--1-

Wydarzenie na żywo Blockworks

W poniedziałek, 1 czerwca, CEO firmy będą prowadzili transmisję na żywo dotyczącą Flits i Klimatas.  Ogłoszą wszystkie nowe rzeczy, dema nowej aplikacji i niektóre, które zostaną ogłoszone jako ściśle tajne informacje ?

Upewnij się, że dostroisz się do tego czasu i wpadniesz YouTube w następny poniedziałek o 20:00 GMT + 2 za pośrednictwem tego linku: https://www.youtube.com/watch?v=GasnEtMgrcU

Opublikuj również wszystkie swoje pytania na ich kanale Discord lub wyślij je za pośrednictwem maila na adres info@flitsnode.app, ponieważ transmisja będzie LIVE to masz okazje na pytania na żywo.

Dobra, przejrzyjmy szybko funkcjeNOWEJ, przyszłościowej konstrukcji aplikacji

Po wielu rysunkach, projektowaniu, spotkaniach (i frustracji) – otrzymali świetny nowy projekt, który może pomieścić wszystkie nasze i ich pomysły i przyszłą funkcjonalność. Ma najwyższy poziom jasnego i ciemnego trybu.

new layout Flits

Tyczenie na zimno

Obecnie aplikacja koncentruje się głównie na hostingu masternode. W związku ze zbliżającymi się stawkami musieli się do tego dostosować. Właśnie dlatego pracują nad integracją monet z Cold Staking i Delegated Proof of Stake (DPoS).

Dzięki Cold Staking zawsze będziesz właścicielem monet, a ich serwery postawią je za Ciebie. Monety nie mogą zostać skradzione, a Ty masz kontrolę, tak jak powinno być w krypto.

Wersja internetowa

Pomysł zaczął się od aplikacji mobilnej. Ludzie lubią jej używać, ponieważ jest elegancka i bardzo łatwa. Nie zawsze jednak jesteśmy przy naszych telefonach. Są chwile gdy chcesz skorzystać z komputera, a także chcesz mieć łatwy dostęp do swoich monet i by Flits cię chronił. Do ich aplikacji dodali wersję internetową!

Wymiana i karty podarunkowe

Aby pasywny dochód był jeszcze przyjemniejszy, dodali dwie nowe funkcje do aplikacji –wymiana i kart podarunkowych . Konwertuj swoje ciężko zarobione krypto na BTC lub inną krypto, aby rozpocząć nowy tryb master!

Jeśli wolisz wydać wszystkie swoje pieniądze, bez obaw, dzięki nowej funkcji kart podarunkowych możesz kupić wszystko, co chcesz, od Netflix po Amazon, Xbox Live i Nintendo eShopping.

SwapGiftcard flits

 

Więcej monet

Po co trzymać w portfelu masternode, staking inne monety? Dodali teraz również portfele Ethereum i Dogecoin, ale w nadchodzących tygodniach zostanie dodanych o wiele więcej! Flits zastąpi wszystkie mobilne portfele, których obecnie używasz: jeden, by rządzić nimi wszystkimi .

Nowa funkcja pomocy technicznej

Ułatwili udzielenie odpowiedzi na wszystkie pytania. Nowe centrum pomocy będzie zawierało mnóstwo pytań i odpowiedzi, które zebrali w ciągu ostatniego roku. Jeśli wszystkie wcześniej napisane treści nadal nie są w stanie Ci pomóc, nadal będą pomagać osobiście, tak jak kiedyś – zgłoszenia online.

Tłumaczenia

Gutemorgen, всем привет, Hallå där,嗨 您好

Aby dotrzeć do jeszcze większej liczby odbiorców, obecnie tłumaczą aplikację na wiele języków. Mają nadzieję, że pierwsze wydadzą już w czerwcu.

Nowy system opłat

Wiem, że nie lubisz opłat, ale musszą to przedyskutować – obiecują, że sprawią, że będzie warto.

Flits Pro

Wow, Pro, to musi być niesamowite?

Tak to jest! Czy masz dość płacenia opłat za wszystkie uruchomione węzły? Mają dla Ciebie rozwiązanie. W wersji 4 możesz zablokować 1 masternode FLS, aby zapłacić za wszystkie swoje opłaty. Zapewnia również to zniżki na karty upominkowe i funkcję wymiany. Nigdy więcej przypomnień o opłatach ani zapomnienia o doładowaniu!

Kredyty opłat

Obecnie używają euro do płacenia za opłaty w aplikacji. Jest to trudne dla niektórych osób, które nie używają euro. Właśnie dlatego sprawili, że wszystko jest nieco łatwiejsze od wersji 4.

Zamiast płacić 1,99 EUR miesięcznie, nowa cena wyniesie 0,10 USD dziennie . Otóż ​​to.

Aby pokazać pozostałe dni w aplikacji, używamy kredytów. 1 kredyt = 1 dzień hostingu. Możesz łatwo doładować swoje opłaty za pomocą …

… wszystkie nowe dostępne metody płatności

Począwszy od następnej wersji, doładowania opłat są oczywiście możliwe w przypadku Flits i Bitcoin, ale dodali kilka innych metod płatności.

Dodaliśmy Creditcard i PayPal , ale także bardziej lokalne, takie jak iDEAL, bankowość Sofort, Bancontact i wiele innych. Za pomocą karty kredytowej i PayPal możesz nawet skonfigurować płatność automatyczną. Żegnajcie ręczne płatności!

Co jeszcze wydarzyło się w tym tygodniu?

Są jednym z najbardziej obiecujących projektów masternode tego roku.

Top 10 Staking i Masternode Coins – tydzień nr 20/2020

Po raz trzeci z rzędu są jednym z najlepiej działających masternodów! ?

Top 10 Staking i Masternode Coins – tydzień nr 21/2020

Usuwanie z AEX

Niestety w tym tygodniu musieli poprosić o usunięcie z AEX. Nie mogą dłużej tego tolerować i poprosiliśmy o usunięcie. Będziemy cię informować.

10 000 sats!

Kolejne wielkie osiągnięcie w tym tygodniu! Dotarli do 10 tysięcy znaków satoshi. Nie moglibyśmy tego osiągnąć bez wsparcia użytkowników i inwestorów.

Pobierz aplikację Flits: TUTAJ

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO