page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Jak zapowiadali Nam na Discordzie i Telegramie, chcieliby wyjaśnić niektóre pytania, które widzieli na kanałach Flits w ciągu ostatnich kilku tygodni. 

Wiemy, że przedstawili społeczności i inwestorom duże zmiany i myślę, że dobrym pomysłem jest, aby udzielili więcej informacji na temat sytuacji. W tej chwili istnieje wiele wątpliwości co do przyszłości projektu Flits, ale mogą zapewnić, że nie ma się czym martwić. Pracowali i nadal ciężko pracują nad nową aktualizacją V5.0 i ogólnie nadchodzącym rozszerzeniem ekosystemu Flits. Aby upewnić się, że zapewniają lepsze zrozumienie sytuacji, udostępnią również projektowi globalną oś czasu bieżących planów.

Ważna uwaga od zespołu:

Ze względu na wagę niniejszego ogłoszenia, prosimy Czytelników o uważne i pełne zapoznanie się z zamieszczonymi informacjami. Zbyt wiele było sytuacji, w których informacje dostarczone przez zespół zostały wyrwane z kontekstu lub użytkownicy mieli pytania, na które odpowiedzi zostały już udzielone w informacjach udostępnionych przez zespół. Kolejne ważne oświadczenie zespołu, nie będą już tolerować użytkownikom udostępniania fałszywych informacji na podstawie oświadczeń lub informacji udostępnionych przez zespół. Wielokrotnie spotykali się z tym, że użytkownicy wykorzystują dostarczone przez nich informacje, jako sposób na rozpowszechnianie fałszywych informacji lub wykorzystywanie tych informacji poza kontekstem.

Zachęcamy wszystkich do zadawania pytań i dzielenia się opiniami, ale winni są członkowie społeczności.

Flits (FLS) Moneta

W ciągu ostatnich kilku tygodni słyszeli, jak wielu użytkowników mówi o obecnej sytuacji, w której znajduje się Flits. Jeden z największych znaków zapytania, jakie widzieliśmy, dotyczy monety Flits (FLS). Ogłosili, że zrobią krok w kierunku Defi, co oznacza, że ​​aktualna moneta zostanie zamieniona na (Defi) Token. Powodem tej decyzji jest to, że dzięki tokenowi mają o wiele więcej sposobów na wykorzystanie monety w aplikacji. Wiedzą, że opis i powody, które przekazali społeczności były zbyt niejasne i niedokładne, co powodowało wiele obaw i niepewności co do projektu. Przykro im, że stworzyli tę sytuację. W tej chwili pracują godzinami, aby upewnić się, że wszystko idealnie pasuje do nowej aplikacji Flits. Nigdy nie mieli zamiaru rozsiewać plotek ani stwarzać niepewności co do przyszłości projektu.

Inwestorów i użytkowników pozostawili w ciemności, a ich intencje zawsze były dobre. Mają jasną wizję przyszłości Flits i na tej podstawie chcą iść naprzód. Czasami oznacza to, że trochę wyprzedzają siebie i powinni lepiej informować inwestorów i użytkowników projektu. Rozumieją, że użytkownicy byli zdenerwowani ich decyzją, a także rozumieją, dlaczego niektórzy użytkownicy mogą z tego powodu wątpić w projekt.

Teraz, co zostało powiedziane, chcieliby wyjaśnić i udostępnić wszystkim następujący harmonogram:

  1. Ponieważ wciąż pracują nad konkretami i biorąc pod uwagę różne czynniki, mogą stwierdzić, że Flits nie przejdzie od razu na Defi Token do marca 2022 r., zanim udostępnią konkretną oś czasu, w której wyjaśnią swoje plany i zamiary. Obejmuje to szczegółowy plan dotyczący tego, jakie funkcje zostaną wprowadzone wraz z zamianą na Defi i dlaczego uważają, że jest to mądra decyzja. Do tego czasu Flits będzie obsługiwał masternody.
  2. Na przełomie stycznia i lutego przyszłego roku pojawiła się wielka szansa, ponieważ bardzo utalentowany i zdolny młody uczeń wykazał zainteresowanie projektem Flits i chciałby odbyć w nim ostatni staż. Jesteśmy bardzo entuzjastycznie nastawieni do tej możliwości, ponieważ od wielu lat zajmuje się optymalizacją i tworzeniem inteligentnych kontraktów. Obejmuje to głęboką znajomość sieci opartych na Ethereum, NFT i inteligentnych kontraktów. Z jego pomocą i badaniem możliwości, są w stanie przyjrzeć się różnym, nowym i innowacyjnym aplikacjom Defi w aplikacji. Ten student byłby w stanie badać, budować i testować nowe funkcje, które mogą być bardzo korzystne dla ekosystemu FLS.
  3. Gwarantują, że przejście do Defi będzie dobrze skalkulowane, dobrze skomunikowane i nastąpi w oparciu o jasną wizję i plan. Nie są zainteresowani powtarzaniem lub odtwarzaniem sytuacji, w których inne projekty zawiodły w przeszłości. Naprawdę wierzą, że Defi to sprytne posunięcie dla przyszłości projektu Flits, a teraz ich zadaniem jest wyjaśnić dlaczego. Dlatego chcieliby, aby wszyscy wzięli te informacje pod uwagę i nie martwili się, że dokonają szybkich i nieobliczalnych wyborów. Ich obecnym wyzwaniem jest przełożenie wizji i planu na jasną mapę drogową dla użytkowników i inwestorów.
  4. W międzyczasie chcieliby również poinformować wszystkich, że będą pracować nad ulepszeniem ich obecnego łańcucha masternodów i aktualizacją do najnowszej wersji Pivx. W tej chwili ciężko pracują nad wydaniem nowej aplikacji dla FLS, a w międzyczasie pracowali już również nad tą aktualizacją. Zrozum więc, że masternody będą nie tylko nadal wspierane w ramach projektu Flits, ale także będą kontynuować rozwój podczas odkrywania możliwości Defi.


Aktualizacja aplikacji i partnerstwa

Karty podarunkowe


Po pierwsze, z dumą ogłaszamy, że wraz z nową aplikacją otrzymali oficjalne (niewyłączne) partnerstwo z Bitrefill ( https://www.bitrefill.com/ ). Bitrefill to największy na świecie dostawca kart podarunkowych przyjazny dla kryptowalut, działający w Szwecji i oferujący swoje usługi niemal wszystkim krajom na świecie. Uważamy, że dzięki poziomom usług triple-A Bitrefill jest właściwym wyborem dla użytkowników Flits. Dzięki V5.0 Bitrefill zostanie włączony w aplikacji, a użytkownicy będą mogli cieszyć się bezproblemowymi zakupami kart podarunkowych, nie martwiąc się o brak zapasów GC. To powiedziawszy, niestety, użytkownicy nie będą mogli kupować nowych kart podarunkowych, dopóki nowa aplikacja nie będzie dostępna, a Bitrefill nie zostanie dodany do aplikacji.

Bitrefill

Górnictwo

Po drugie, bardzo się cieszymy, że otrzymali informację od nowego partnera, że ​​będzie z nami współpracował nad włączeniem funkcji wydobywania w aplikacji Flits. Szczegóły nie zostały jeszcze omówione, ale oznaczałoby to, że kopanie może ponownie pojawić się w aplikacji FLS, ale tym razem z funduszami użytkownika bezpośrednio pod kontrolą samego użytkownika. Dzięki temu lepiej pasuje do nieizolacyjnej natury aplikacji portfela Flits. Flits nie będzie już pośrednikiem tej operacji, a użytkownicy będą bezpośrednio podłączać się do jednego z ich partnerów. W ten sposób mogą zapewnić lepszą obsługę i skupić się na tym, w czym są dobrzy, jednocześnie korzystając z usług doskonałych dostawców zewnętrznych. Jest jeszcze wiele do przedyskutowania z tym nowym partnerem, ale są przekonani, że mogą rozpocząć pracę nad tym partnerstwem od stycznia 2022 roku.

Pytania społeczności Flits

 1. P: Czy Flits V5.0 obsługuje masternody, czy muszę przenieść się na inną platformę hostingową?
„Flits nadal będzie oferować hosting masternodów w aplikacji, użytkownicy nadal mogą wdrażać masternody w portfelu Flits i nierozważamy rezygnacji z tej funkcji”.

 

2. P: Czy muszę wymienić swoje monety na nowy token?
„W tej chwili nikt nie musi się martwić o zamianę istniejących Flitów w najbliższym czasie, jak wyjaśniono w tym ogłoszeniu, będziemy pracować nad rozbudowaną osią czasu, która zapewni użytkownikom lepszy wgląd w plan przejścia na Defi. W tym funkcje, ulepszenia i rozszerzenie Ekosystem Flits”

 

3. P: Jaki będzie przypadek użycia FLS, gdy zniknie zero opłat?
„Funkcja zerowej opłaty okazała się nie do utrzymania i źle przemyślaną funkcją dla Flits. Wielu użytkownikom podobała się ta funkcja, ale w rezultacie projekt miał trudności z utrzymaniem tej funkcji przy życiu, a wartość masternodów drastycznie spadła Dlatego pracujemy nad funkcją zastępczą za zerowe opłaty, gdy Flits V5.0 zostanie wydany. Nadal pracujemy nad szczegółami, ale użytkownicy będą czerpać korzyści z używania FLS w aplikacji. Potrzebujemy tylko trochę więcej czas na dopracowanie szczegółów, ale jesteśmy pewni, że użytkownicy będą mieli dobry interes z nową strukturą. Co ważniejsze, znacznie zwiększy to trwałość funkcji wewnątrz aplikacji.

 

4. P: Czy w nowej wersji będzie KYC aplikacji?
„Nie będzie  NoKYC w aplikacji został wyświetlony jako szkic projektanta”.

Mamy nadzieję, że to ogłoszenie odpowiada na wiele pytań wszystkich użytkowników i zachęcamy do skorzystania z Discorda, aby poprosić o więcej informacji lub przekazać opinie i sugestie. Chętnie pomogą i wezmą pod uwagę Twoją opinię. Proszę również zrozumieć, że w czasie, gdy to ogłoszenie jest publikowane, pracują już nad bardziej szczegółowymi informacjami w specjalnej aktualizacji na nadchodzące tygodnie.

Z poważaniem,
Team Flits

 

Miłego tyczenia i jest okazja do zakupu tańszego FLS 😉

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

[crypto-donation-box]

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO