page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

FreeBitcoin – bardzo łatwy i rozbudowany kranik. Jeśli ktoś chce sobie tylko zbierać i wypłacać kryptowaluty to nie będzie z tym najmniejszego problemu.

Jednak jeśli ktoś chce zbierać bitcoina, obstawiać mecze, grać w kostkę czy też spróbować swoich szans w różnego rodzaju konkursach to też nie będzie z tym problemu.

Po zalogowaniu odpala nam się okienko, gdzie możemy bardzo łatwo zebrać nasze coiny. Wystarczy wypełnić captche i odebrać nagrodę. Pamiętajcie że nagrodę odbieramy raz na godzinę!

FreeBitcoin karnik kryptowalut 1

Dalej mamy możliwość obstawienia meczy za BTC. Bardzo prosta sprawa, obstawić możemy drużynę pierwszą, drugą albo remis. Podczas obstawiania przedstawiony jest mnożnik który wskazuje ile możemy zarobić jeśli dana drużyna wygra lub zremisuje. Jeśli ktoś ma pojęcie jak dobrze obstawiać i nie boi się tematu piłki nożnej to to jest właśnie coś dla niego!

Zacznij zbierać BTC z FreeBitcoin >

 

FreeBitcoin karnik kryptowalut 2

Na freebitcoin można też zarabiać nawet na trzymaniu BTC na portfelu. Nic prostszego. Wystarczy że osiągniemy próg 0.0003 BTC a kryptowaluty same będą wpadać na nasz portfel. Średnio 0.02% dziennie, wiadomo nie jest to wygórowany procent, jednak skoro i tak ma leżeć to czemu nie zbierać dodatkowych profitów?

FreeBitcoin karnik kryptowalut 3

Jeśli ktoś ma takie życzenie, może również ustawić automatyczną wypłatę dla swoich poleconych. Wypłatę ustawiamy w %, w zależności od tego ile dostaniemy satoshi od poleconego tyle możemy mu zwrócić. Dla przykładu, jeśli za poleconego dostaniemy 30 satoshi, możemy ustawić że te 30 satoshi wróci do niego automatycznie. Nasz polecony zamiast zbierać 30 satoshi będzie zbierał 60, co na pewno przyciągnie jego uwagę i zachęci do skorzystania właśnie z twojej oferty. Czynność ta dotyczy tylko wszystkich użytkowników, nie można ustawić wytycznych.

FreeBitcoin karnik kryptowalut 4

Za każde zebranie faucety standardowo dostajemy 4 RP, czyli cztery reward points. Służą one do pomijania captchy podczas zbierania faucetu, wymiany na satoshi przy wymienniku 1 RP = 1 satoshi lub wymianie na nagrody rzeczowe. Wymienić można na przykład na twardy portfel w postaci Ledgera Nano czy też innego rodzaju przedmioty jak telefony czy laptopy. Za RP możemy też wykupić wszelakiego rodzaju boosty, które zwiększają maksymalną stawkę faucetu jaką możemy zebrać

FreeBitcoin karnik kryptowalut 5

Zacznij zbierać BTC z FreeBitcoin >

INSTRUKCJA VIDEO FreeBitcoin

Miłego zbierania BTC

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Mati

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 5 OCENA: 3.4]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO