page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Z przyjemnością opisujemy nową platformę Gentarium dla entuzjastów kryptografii, która daje możliwość automatycznego uruchamiania masternodów, wspólnego uczestnictwa w  masternodach i zarządzania ASIC.

Zespół Gentarium

Zespół Gentarium

Zespół Gentarium

 

Masternodes w  Gentarium

Gentarium zapewnia niezawodne uruchomienie masternode za pomocą kilku kliknięć lub inwestowanie we współdzielone masternody z zimnym portfelem.

Gentarium hosting masternode logo 3

Rejestracja w Gentarium >

Pożyczki P2P Gentarium

Platforma P2P nowej generacji, która umożliwia uzyskiwanie i wydawanie natychmiastowych pożyczek zabezpieczonych kryptowalutami i chronionych technologią blockchain.

Pożyczki P2P Gentarium

Jak to działa

Uzyskanie pożyczki nigdy nie było tak łatwe. Wykonaj 4 proste kroki, aby uzyskać natychmiastową pożyczkę

Wybierz Ofertę

Wybierz najbardziej odpowiednie proponowane opcje na podstawie kwoty kredytu, terminu i stopy procentowej. Lub stwórz własną aplikację pożyczki.

Przeniesienie Zabezpieczenia

Przenieś wymaganą liczbę bitcoinów na chroniony adres, aby zabezpieczyć pożyczkę

Otrzymywanie Funduszy

Podaj dane i uzyskaj żądaną kwotę w dogodny dla siebie sposób

Zwrot

Zwróć pożyczkę i odzyskaj zabezpieczenie

Gentarium super hosting masternode

Weryfikacja

Zespół Gentarium zapewnia platformę weryfikacyjną dla programistów, aby zwiększyć świadomość na temat projektu i zwiększyć bezpieczeństwo inwestycji.

Rejestracja w Gentarium >

ASIC

Ich platforma ma na celu rozwiązywanie problemów związanych z wdrażaniem, monitorowaniem i zarządzaniem dużych farm górniczych.

hosting masternode

Aspekty prawne Gentarium

Firma Gentarium jest zarejestrowana w Estonii i podlega jurysdykcji Unii Europejskiej. Co więcej, są już na ostatnim etapie uzyskania dwóch licencji na działania w zakresie kryptowalut.

SPRAWDŹ INFORMACJE

Do sprawdzenia musisz wypełnić nasz numer

14584878

Taryfy hostingowe

Taryfy za hosting osobisty MN. Cena za MN: 0,15 USD dziennie, 3,99 USD miesięcznej płatności, 3,49 USD / miesiąc, jeśli płacisz za kwartał.

Płatność jest akceptowana w ekwiwalencie monety GTM. Możesz wybrać taryfę osobno dla każdego numeru MN. Gdy zapłacisz za kwartał, do końca płatnych miesięcy nie otrzymasz zwrotu pieniędzy, jeśli zmienisz monetę lub zatrzymasz węzeł.

Jeśli moneta otrzyma aktualizację, możesz zmienić informacje o transakcji i nie stracisz opłaconego okresu dla tego węzła.

Taryfy hostingowe Gentarium

Taryfy hostingowe Gentarium

Pamiętaj, że oferują również rabaty dla wielu masternodów: na 10 węzłów – 5% zniżki, na 20 węzłów – 10% zniżki, na 30 węzłów – 15% zniżki i na 50 węzłów – 20% zniżki.

Taryfy za wspólne MN: 2,5 – 4 USD miesięcznie w zależności od monety za 100% udziału.

Przykłady

Na przykład moneta DASHG, 100% udziału (lub 1000 monet DASHG) i opłata miesięczna. Miesięczny dochód MN wynosi teraz 26 USD. Procent zależy od ceny monety i może się zmieniać każdego dnia.

Opłata będzie wynosić 2% nagród, ale nie mniej niż 2,5 – 4 USD za 100% udziału / miesiąc. Dzienna opłata wyniesie 2%, ale nie mniej niż 0,083 USD – 0,133 za dzień za pełny numer MN we wspólnym systemie MN.

Będą odejmować opłatę bezpośrednio od nagród. Jeśli weźmiemy ponownie monetę DASHG jako przykład, to za opłatą równą 3 USD za 100% udziału / miesiąc opłata od nagród, które odejmiemy, wyniesie około 11,5% (26 USD * 0,115 = 2,99 USD).

Jeśli zainwestujesz pełną DASHG MN we wspólny system MN, odejmą 11,5% od każdej nagrody zamiast typowych 2%. W takim przypadku dzienna opłata za pełny numer MN wyniesie 0,1 USD w monetach DAHSG.

specyfikacja monety Gentarium GTM

specyfikacja monety Gentarium GTM

Przypominamy opłaty i zakupy są realizowane za pomocą ich tokena GTM, który jest dostępny do zakupu na CREX24, lub pobierane z urobku danej kryptowaluty.

Program polecający

Skopiuj i udostępnij link polecający, a otrzymasz 10% wszystkich opłat uiszczanych przez użytkowników zarejestrowanych za pomocą linku polecającego.

Gentarium hosting masternode logo 2

Obsługiwane kryptowaluty

Gentarium obsługuje ponad 100 kryptowalut opartych na metodach PoS i Masternode, które się znajdują w pierwszej 120 na https://masternodes.online/.

Jak uruchomić masternode z Gentarium

Rejestrujemy się w Gentarium, wypełniam swoimi danymi arkusz rejestracyjny i na koniec potwierdzamy wszystko przyciskiem REGISTER

Gentarium rejestracja

Gentarium rejestracja

Na maila podanego podczas rejestracji otrzymamy maila z systemu celem potwierdzenia rejestracji, klikamy CLICK TO VERIFY

Gentarium rejestracja potwierdzenie email

Gentarium rejestracja potwierdzenie email

Po tej operacji zostaniemy przeniesieni do strony potwierdzającej weryfikację maila i rejestracji i wybieramy obszar Masternodes i klikamy napis GET STARTED.

Gentarium logowanie do MN po rejestracji

Gentarium logowanie do MN po rejestracji

Uruchomienie MN to nic prostszego. Wybieramy sobie daną monetę z panelu głównego konta, lecz tu omówimy sposób uczestnictwa w MN z niepełną ilością kryptowaluty, która jest potrzebna do uruchomienia całego masternode.

Gentarium panel główny konta

Gentarium panel główny konta

 

A dokładnie, z obszaru SHARED MN (czyli wspólne masternody ) wybieramy sobie interesujący nas projekt. Po zainwestowaniu będziemy czekać na zebranie pełnej puli danej kryptowaluty potrzebnej do uruchomienia masternoda.

Gentarium wspólne masternody

Gentarium wspólne masternody

Lub wybieramy opcje INSTANT MN (czyli natychmiastowe masternody) tu nie musimy czekać, jeżeli są wolne sloty nasze zainwestowane coiny natychmiast zaczynają się pomnażać.

Gentarium natychmiastowe masternody

Gentarium natychmiastowe masternody

Wybierzmy sobie kryptowalutę hostingu Gentarium (GTM) w obszarze SHARED MN. Klikamy przycisk INVEST (takama sama schematyka inwestycji dotyczy również obszaru INSTANT MN 😉 ).

Gentarium inwestycja 1

Naszym oczom ukarze się panel kryptowaluty GTM, gdzie widzimy w pozycji 1 suwak z kalkulatorem, który pokaże nam ile zarobimy inwestując daną ilość kryptowaluty.

Gentarium inwestycja 2

Jak widzimy przy inwestycji 15$ przeliczając na kryptowalutę 670 GTM otrzymamy dochód z inwestycji w masternoda z podziałem na wydobycie dzienne, tygodniowe, miesięczne i roczne.

Gentarium inwestycja 3

Poniżej w pozycji 2 znajdziemy wygenerowany adres naszego portfela w systemie na który musimy dokonać wpłaty wybranej przez nas kryptowaluty, by zacząć ją wydobywać metodą Masternode. System podpowie nam jakie minimum musimy przesłać byśmy mogli uczestniczyć w kopaniu… adres depozytu. W pozycji 3 wpisujemy adres naszego portfela, gdzie będą codziennie przesyłane wydobyte kryptowaluty, lub zaznaczamy pole REINVEST, gdzie system będzie każdą wydobytą monetę reinwestował w masternody wybranej przez nas kryptowaluty. Jest to tzw. procent składany, gdzie codziennie rośnie nam pula wydobywcza, która coraz więcej wydobywa daną kryptowalute tu Gentarium (GTM) 😉 . Po tych czynnościach wciśnij przycisk FINISH, gotowe teraz już tylko czekać na pierwsze rezultaty.

Gentarium inwestycja 4

Przypominamy w przypadku wspólnych masternodów wydobycie rozpocznie się w chwili zebrania pełnej puli danej kryptowaluty wymaganej do uruchomienia masternoda

Rejestracja w Gentarium >

Słowo końcowe o Gentarium

Ze wszystkich opisywanych obecnie projektów hostingów PoS i Masternode jest to jedno z  najlepszych rozwiązanie obecnych na rynku,  Dlaczego?:

 • Niskie opłaty.
 • Firma transparentna zarejestrowana w Estonii (tak jak MyCointainer).
 • Uruchomienie masternode na zimnym portfelu lub bezpośrednio przez depozyt (tak jak w Simple Pos Pool).
 • Automatyczne wypłaty (jak w Stakinglab).
 • Automatyczne Reinwestycje (jak w Stakinglab).
 • Bardzo prosta obsługa (jak w większości projektów, które opisujemy).
 • Validator dla wydobycia kryptowaluty COSMOS (metoda DPoS jak TRON).
 • Bardzo duża ilość obsługiwanych monet (z taką ilością na jednym hostingu nie spotkaliśmy się jeszcze).
 • Aplikacja na telefon!
 • Pożyczki P2P oparte na zabezpieczeniach kryptowalutowych.
 • Firma cały czas się rozwija i wprowadza coraz to nowsze rozwiązania.

Słowem,  hosting zebrał najlepsze doświadczenia, „najlepszych z rynku”. Nie można tu powiedzieć dwa w jednym, lecz wiele najlepszych funkcjonalności innych projektów , zgromadzonych w jednym projekcie 😉 .

Gentarium prosty hosting masternode

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 3 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO