page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

Zgodnie z oczekiwaniami od czasu wprowadzenia KYC, giełda Cryptobridge jednak zamyka swoje drzwi i prosi wszystkich użytkowników o wycofanie środków przed 15 grudnia 2019 r.

Jeśli masz zablokowane jakiekolwiek środki, skontaktuj się z pomocą techniczną giełdy!

A oto co dzisiaj napisali:

„Drodzy użytkownicy, odkąd weszliśmy na rynek, naszą wizją było zapewnienie bramy do zdecentralizowanego handlu kryptowalutami. Naszym głównym celem było połączenie użytkowników i podmiotów handlujących aktywami kryptograficznymi z najnowocześniejszymi projektami oraz konsekwentne zapewnianie najwyższej jakości usług.
Włożyliśmy dużo ciężkiej pracy i zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby wynik był inny, ale warunki rynkowe, rosnące regulacje, niemożność finansowania dalszego rozwoju i utrzymania operacji zmusiły nas do podjęcia trudnej decyzji: z wielkim żalem ogłaszamy, że CryptoBridge się wyłącza.

Chcemy powiadomić naszych użytkowników, że zakończymy wszystkie usługi i wyłączą serwery po 15 grudnia 23:59 GMT. Wszystkie wpłaty zostaną zakończone 3 grudnia 23:59 GMT, a wypłaty zostaną zrealizowane do 15 grudnia 23:59 GMT.

W międzyczasie wszyscy użytkownicy muszą wypłacić swoje środki. Należy pamiętać, że prawo użytkownika wymaga weryfikacji użytkownika w przypadku wszystkich wypłat. Zdecydowanie zalecamy rozpoczęcie procesu jak najwcześniej, ponieważ weryfikacja może potrwać kilka dni.
Zapewniamy, że w tym okresie zespół skoncentruje się na pomocy technicznej, aby jak najszybciej rozwiązać wszelkie możliwe problemy. W przypadku jakichkolwiek problemów skorzystaj z wewnętrznego systemu wsparcia portfela, ponieważ wszystkie inne konta w mediach społecznościowych (np. Discord) zostaną zamknięte.

Dziękujemy, że tak długo nas wspierasz…”


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO