page contents

Giełdy kryptowalut

Poniżej znajdziecie linki i krótki opis giełd na których zakupujemy crypto do inwestycji w PoS i Masternode…

Hosting MasternodeKursy crypto

Giełda BitBay

BitBay to największa giełda cyfrowych walut w Europie Środkowo-Wschodniej i trzecia w Europie, która zadebiutowała w 2014 roku w Polsce. Założycielem platformy i jej wieloletnim CEO jest Sylwester Suszek — popularyzator idei kryptowalut, członek Polskiego Stowarzyszenia Bitcoin oraz prelegent wielu branżowych konferencji w kraju i za granicą. Współtworzył wcześniej dwie duże firmy z sektora finansowego, co pozwoliło mu, wraz ze wspólnikami, zbudować silną, szybko rozwijającą się giełdę. W maju 2018 roku giełda BitBay przeniosła swoją działalność na Maltę i teraz pod okiem nowego prezesa, którym jest Paweł Sobków, dalej prężnie się rozwija…

Giełda DragonEx

W oparciu o aktywną społeczność i silne możliwości rozpowszechniania DragonEx, DragonEx Open Platform uzyskuje dostęp do usług stron trzecich, zapewniając użytkownikom różnorodne aplikacje i usługi wysokiej jakości.

Otwarta platforma jest również dostępna dla produktów opartych na aplikacjach mobilnych, stronach internetowych, stronie H5 itp.

DragonEx Open Platform składa się z autoryzacji logowania DragonEx, DragonEx Pay i DragonEx Wallet…

Giełda CREX24

CREX24 to nowa giełda kryptowalut. Oficjalna witryna CREX24 została uruchomiona w 2017 roku. W związku z rosnącą popularnością cyfrowych walut rozwijamy wygodną i funkcjonalną platformę wymiany walut. Giełda posiada interfejs w języku polskim, który naprawdę jest dobrze przetłumaczony

Interfejs jest prosty i przystępny zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących traderów. API posiadają wymaganą dokumentację. Wykres kursów walutowych pozwala na dokładną i szybką analizę aktualnej sytuacji na rynku giełdowym. Giełda ceni ochronę danych i dba o bezpieczeństwo danych osobistych i funduszy klientów.

Giełda Graviex

Giełda Graviex została uruchomiona na początku 2018 roku. Zapewnia wygodny handel, niskie opłaty i szybki proces lokowania środków na kontach handlowych. … Handel w Graviex odbywa się głównie na czterech głównych monetach – BTC, LTC, ETH i DOGE + ich własnym tokenie GIO.

Giełda Binance

Binance – największa na świecie giełda bitcoina i kryptowalut pod względem wolumenów handlowych.

W opinii klientów, jest to aktualnie jedna z lepszych, o ile nie najlepsza giełda kryptowalut dostępna na rynku. Na początku warto wspomnieć że główny opis Binance jest dostępny w języku polskim. To znacznie ułatwi początkującym korzystanie z giełdy.

Giełda Kucoin

KuCoin to jedna z najlepszych giełd kryptowalut dla osób, które inwestują w altcoiny.

Giełda KuCoin z siedzibą w Hongkongu notuje niezmiennie rosnącą liczbę użytkowników z całego świata. Na ten niekwestionowany sukces wpływa fakt, że KuCoin nie ustaje we wprowadzaniu do obrotu coraz większej ilości intratnych kryptowalut oraz nowych rozwiązań.

Giełda Coindeal

CoinDeal to nowoczesna giełda kryptowalut założona przez trzech Polaków: Kajetana MaćkowiakaAdama BiczaFilipa Dzierżaka. Platforma wystartowała w marcu 2018 roku i dzięki swoim wysokim wynikom dziennego obrotu bardzo szybko dołączyła do czołówki najlepszych giełd na świecie według rankingu CoinMarketCap.

Jest jedną z największych giełd w Europie, która w swojej ofercie posiada ponad 40 par kryptowalut, włączając w to te najpopularniejsze, takie jak: Ethereum, Bitcoin czy Litecoin oraz waluty FIAT: euro (EUR), dolar (USD), funt brytyjski (GBP), polski złoty (PLN), rubel (RUB) oraz koreański won (KRW).

Giełda Coinbase

Coinbase pozostaje jedną z wiodących platform do wymiany kryptowalut na świecie. Może pochwalić się liczbą aż 20 milionów klientów, a wkrótce może być ich więcej. W tym kontekście warto zainteresować się platformą.

ZałożonA w czerwcu 2012 r. Coinbase to portfel i platforma cyfrowa kryptowalut, w której kupcy i konsumenci mogą przeprowadzać transakcje przy użyciu nowych walut cyfrowych, takich jak Bitcoin, Ethereum i Litecoin. Mają siedzibę w San Francisco w Kalifornii.

Giełda BitPanda

Bitpanda to fintech z siedzibą w Wiedniu w Austrii. Został założony w 2014 roku przez Erica Demutha, Paula Klanscheka i Christiana Trummera. Bitpanda ma 1 milion użytkowników i ponad 120 członków zespołu. Dzięki licencji dostawcy usług płatniczych PSD2, najnowocześniejszym zabezpieczeniom i usprawnionej obsłudze, Bitpanda stała się popularną platformą handlową dla początkujących i ekspertów.

Użytkownicy mogą obecnie handlować Bitcoinem, Ethereum, złotem i ponad 20 innymi aktywami cyfrowymi.

Giełda Stex

STEX, skrót od Smart Token Exchange, STEX to innowacyjna platforma handlu kryptowalutami, która koncentruje się na początkowych ofertach monet i altcoinach. Głównym celem STeX jest rozwiązywanie problemów z płynnością za pomocą szerokiej gamy unikalnych algorytmów handlu o wysokiej częstotliwości, które początkowo zostały zaprojektowane dla tradycyjnych giełd papierów wartościowych, takich jak te w Nowym Jorku, Tokio i Londynie. Korzystając z tych algorytmów, STeX może błyskawicznie realizować duże obroty handlowe.

Giełda YObit

Yobit to platforma wymiany kryptowalut, która jednoczy głównych graczy rynkowych. Yobit zawsze wspiera współpracę z najpopularniejszymi światowymi kryptowalutami i zapewnia możliwość uzyskania zysku przy elektronicznych transakcjach wymiany pieniędzy…

Birake Network

Uruchomiony w grudniu 2018 r. Birake to zdecentralizowana giełda z siedzibą w Estonii.

Misją Birake jest zaoferowanie zarówno właścicielom giełd, jak i użytkownikom sieci Birake największej bazy danych zamówień / użytkowników przy jednoczesnym osiągnięciu dużych obrotów handlowych. Birake dąży do łączenia giełd ze swojej sieci i udostępniania zleceń / aktywów między nimi.

Giełda Dextrade

Dex-Trade to platforma wymiany kryptowalut, która zapewnia użytkownikom szybką i niezawodną usługę wymiany i handlu aktywami cyfrowymi z wieloma zaletami, takimi jak: minimalna prowizja za transakcje (tylko 0,2% transakcji), duża liczba depozytów kryptowalut, a także całkowity brak opłat za wpłaty i wypłaty środków.

BitMart

BitMart, założona w 2017 roku, jest profesjonalną platformą cyfrowej wymiany aktywów, przeznaczoną zarówno dla osób fizycznych, jak i instytucji.

Ich misją jest doprowadzenie świata do lepszego systemu finansowego z większą uczciwością i równością.

Uważają, że zdecentralizowana waluta cyfrowa przekształci globalny system gospodarczy, a perspektywa podziału aktywów zasadniczo, taka nowa infrastruktura finansowa przyniesie światu dalsze innowacje gospodarcze, wydajność i wolność finansową.

VCC Exchange

VCC Exchange to Singapurska cyfrowa giełda aktywów skupiająca się na blockchain.

Ich podstawowe kompetencje są ściśle ukierunkowane na technologię i doświadczenie użytkownika. Sąrównież użytkownikami i ich celem jest zapewnienie wiarygodnej i przejrzystej wymiany, dzięki której użytkownicy mogą zaufać i używać ich w długim, a nie krótkoterminowym użyciu.

Mając to na uwadze, wraz z rozwojem, rola VCC nie ogranicza się do platformy transakcyjnej, ale także do crowdfundingu startupów blockchain, w tym programów IEO.

VCC reklamuje się jako wolny od KYC i ułatwia szybkie transakcje oraz transakcje fiat.

Potrzebujesz konsultacji? Skontaktuj się z nami już teraz!

Nie wiesz jak zacząć, nie potrafisz poruszać się w świecie CRYPTO, napisz do nas pomożemy Ci, by wszystko stało się prostsze, bezpieczniejsze i z korzyścią dla Ciebie…

6 + 8 =

Napisz do Nas
KURS CRYPTO