page contents

Hosting PoS i Masternode

Poniżej znajdzie projekty, które w sposób prosty i intuicyjny pozwolą Ci na uruchomienie portfela PoS oraz Masternode. Opisujemy tu najtańsze możliwości uruchomienia powyższych usług.

Giełdy CryptoKursy crypto

Simple POS Pool (SPP) to usługa, która obsługuje pule monet (PoS) i masternody. Umożliwia użytkownikom umieszczanie określonych monet w portfelach puli i otrzymywanie części nagród ze Staking’u, a także pozwala na kupowanie części lub całych Masternode (automatów) w celu otrzymania części nagrody Masternode lub jej całości. W zamian za hosting i zarządzanie pulami monet i masternodami, SPP pobiera niewielką opłatę z twoich nagród…

StakeCube

StakeCube – w pełni zautomatyzowana i kierowana przez społeczność POS (Proof of Stake) Crypto Pool, założona w czerwcu 2018 r. Jej celem jest zapewnienie łatwego i intuicyjnego sposobu, aby każdy mógł dołączyć do społeczności, w której wydobywa się crypto metodą PoS i Masternode w celu generowania zysków…

Ihostmn

Ihostmn to jedna z platform masternode w kryptoświecie. Ihostmn łączy w sobie wszystkie usługi, których potrzebują twórcy monet, aby zaprezentować swoje projekty.

Oferuje również wszystko, czego potrzebuje lub szuka inwestor. Ihostmn to pierwsza platforma, która łączy deweloperów i inwestorów.

Stakinglab

Hosting i pulę Stakinglab założono na początku 2017 r. w Niemczech. Firma Stakinglab rozpoczęła działalność w celu zaoferowania kompleksowej platformy inwestorom i właścicielom projektów w celu potwierdzenia monet, obsługi masternode i innych odpowiednich usług.

Stakinglab jest gospodarzem jednej z najlepszej obsługi masternode i tyczenia monet po dokładnej analizie projektów…

StackOfStake

StackOfStake to w pełni automatyczna wspólna usługa masternode. Wszystkie operacje związane z zarządzaniem i utrzymywaniem masternodes są wykonywane na jego potężnym oprogramowaniu, a wyniki są wyświetlane w czystej i zrozumiałej formie…

MyCointainer

MyCointainer to rozwiązanie przeznaczone dla wszystkich – zarówno początkujących, jak i profesjonalistów. Celem tej estońskiej firmy jest umożliwienie łatwego dostępu do świata kryptowalut. Chcą, aby wszyscy w równym stopniu korzystali z nagród pochodzących z różnych zasobów cyfrowych, co przyspieszy pojawienie się kryptowalut w codziennym życiu na całym świecie.

Vault Investments

VAULT stworzył łatwy system inwestowania w monety masternode i hostowanie ich, szybkie zarabiania na nagrodach, wybieranie i konfigurowanie automatycznych wypłat i reinwestycji zysków do 100% w celu uzyskania maksymalnych nagród.

HashQuark

HashQuark Open Staking Platform – Profesjonalny dostawca usług tyczenia. HashQuark to nowa generacja puli Proof of Stake skoncentrowanej na POS , DPOS i innych publicznych sieciach zapewniających bezpieczne, przejrzyste i wydajne usługi tyczenia dla kryptowalut z pierwszej 100 CoinMarketCap!

Social Send

SEND stworzył prosty i uniwersalny system integracji z myślą o zadowoleniu użytkowników końcowych. Wysyłanie i odbieranie funduszy w dowolnej sieci społecznościowej jest teraz możliwe tylko przy poziomie wiedzy początkującej.

Gentarium

Gentarium zapewnia niezawodne uruchomienie masternode za pomocą kilku kliknięć lub inwestowanie we współdzielone masternody z zimnym portfelem…

Flits

Flits to pierwsza i najbezpieczniejsza zdecentralizowana mobilna aplikacja masternode. Trzymasz klucze prywatne tylko dla siebie. Dostępne na Androida i iOS.

Przede wszystkim posiadamy dostęp do kluczy prywatnych i mamy pełna kontrolę nad naszymi zasobami. Tak jak w przypadku portfeli TRON lub COSMOS.

Nasz zespół

Rozwiązaniami w górnictwie cyfrowym zajmujemy się już od ponad 5 lat. W trakcie tej może niedługiej przygody wypróbowaliśmy już nie jeden sposób pomnażania crypto. Dziś stawiamy na PoS i MASTERNODE…

CryptoMining.com.pl

Team

MATEUSZ

Mining Expert, Youtuber

NORBERT

Mining Expert, Webmaster

PIOTR

Mining Expert. Youtuber

Potrzebujesz konsultacji? Skontaktuj się z nami już teraz!

Nie wiesz jak zacząć, nie potrafisz poruszać się w świecie CRYPTO, napisz do nas pomożemy Ci, by wszystko stało się prostsze, bezpieczniejsze i z korzyścią dla Ciebie…

6 + 11 =

Napisz do Nas
KURS CRYPTO