page contents

Hosting VPS Masternode

Poniżej znajdziecie linki i krótki opis hotingów, które umożliwią wam na samodzielne uruchomienie portfeli PoS lub Masternode...

Wiele masternodów wymaga dwurdzeniowych procesorów i co najmniej 2 GB pamięci RAM, więc powinieneś rozważyć plan o takich najmniejszych parametrach > 4GB, 2vCPU, 80GB, 4TB. Ponadto hostingi pozwolą Ci na uruchomienie strony www, serwera gier i wiele innych możliwości…

Hosting MasternodeKursy crypto

Hosting ViPower

Firma ViBiznes powstała w 2009 roku, w oparciu o plany stworzenia wyróżniającej się na rynku firmy hostingowej, świadczącej usługi dla najbardziej wymagających klientów. W branży IT działa już blisko 10 lat, co umożliwiło jej zdobycie niezbędnego doświadczenia i wysokich kwalifikacji zawodowych, jeszcze przed rozpoczęciem pracy nad ViBiznes. Pomimo krótkiego okresu działania firmy jest w stanie podjąć się dużych projektów…

Hosting webh

webh to dynamicznie rozwijająca się marka firmy ultimahost.pl. Ich działalność koncentruje się na dostarczaniu atrakcyjnych cenowo, stabilnych, wysokowydajnych rozwiązań w sektorze hostingu, serwerów VPS (Linux, Windows) oraz serwerów dedykowanych.

Hosting nazwa.pl

nazwa.pl to nr 1 w Polsce w zakresie rejestracji domen i świadczenia usług hostingowych. Firma jest także liderem we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które ułatwiają przedsiębiorcom rozwijanie profesjonalnego biznesu w Internecie.
Od 1997 r. z usług nazwa.pl skorzystało ponad 1.000.000 Klientów, rejestrując ponad 4.000.000 domen i uruchamiając ponad 500.000 usług hostingowych. Nazwa.pl wyznacza standardy dotyczące bezpieczeństwa w polskim Internecie, dostarczając zaawansowane technicznie rozwiązania, z wykorzystaniem najnowszych światowych technologii. W 2019 roku spółka została uznana przez Ministerstwo Cyfryzacji za operatora usługi kluczowej dla cyberbezpieczeństwa Polski, polegającej na prowadzeniu autorytatywnego serwera DNS.

Hosting home.pl

Od ponad 20stu lat firma buduje polski Internet i bezustannie rozwija usługi. Współpracując z innymi liderami w swoich dziedzinach, tworzy unikalne rozwiązania w sieci.

Serwery firmy znajdują się w dwóch polskich lokalizacjach należących do T-Mobile Polska S.A.

Zarządzają ponad 1200 wydajnymi serwerami oraz ponad 200 urządzeniami sieciowymi zdalnie i na miejscu.

Dzięki zapasowym serwerom zapewniają najwyższą niezawodność, która przekłada się na ciągłość działania serwisów Klientów. W przypadku awarii krytycznej serwera uruchamiają usługi Klientów z repliki danych w ciągu kilkunastu minut.

Hosting Linuxpl

Linuxpl jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która działa na rynku informatycznym i internetowym od ponad 15 lat.
Dostarcza Klientom usługi wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach, a jednocześnie ciągle tworzymy doskonałe zaplecza dla ich działalności.

Dostarcza niezawodnych, profesjonalnych rozwiązań informatycznych w zakresie hostingu, dla firm oraz użytkowników indywidualnych.

Hosting DigitalOcean

Misją firmy jest uproszczenie przetwarzania danych w chmurze, aby programiści i ich zespoły mogli poświęcić więcej czasu na tworzenie oprogramowania, które zmienia świat.

„Kilku przedsiębiorców dostrzegło potrzebę rynku i odpowiedziało. W 2011 roku stworzyli DigitalOcean. Kupili coś, co nazwali „kroplą”, która była analogiczna do fizycznych serwerów, z których korzystałeś (komputer, pamięć i pamięć masowa, wszystko w jednym). Ceny również były proste: tylko niska miesięczna opłata miesięcznie i brak opłat związanych z aktywnością. ”

Hosting Kylos

Firma Kylos powstała w 2003 roku z inicjatywy studentów Wydziału Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej. Zaufanie klientów oraz doświadczenie w zakresie usług hostingowych opartych o centra danych w Niemczech i USA zaowocowały w 2008 roku uruchomieniem własnej serwerowni w Łodzi.

Kylos Data Center posiada niezależną infrastrukturę serwerową gwarantującą bezpieczeństwo i najwyższą jakość dostarczanych rozwiązań. Konsekwentnie rozbudowuje swoje centrum danych co pozwala nieustannie rozszerzać zakres oferty i przewidywać dynamiczne wymagania rynku.

Hosting cal.pl

Serwis cal.pl należy do firmy INFO-CAL działającej od 1994 roku. Sam serwis cal.pl powstał w 2004 roku. Przez wiele lat obecności na rynku udało im się zdobyć zaufanie szerokiej rzeszy klientów. Bagaż doświadczeń zgromadzonych podczas prowadzenia działalności gospodarczej zaowocował osiągnięciem statusu wiarygodnych i rzetelnych specjalistów.

Hosting HEKKO

HEKKO specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości usług hostingowych, serwerów dedykowanych, serwerów VPS. Firma istnieje na rynku od 2007 roku. Z ichusług korzysta już kilkanaście tysięcy użytkowników!

Głównym celem firmy jest zapewnienie wysokiego poziomu usług, stabilności działania oraz pełnego wsparcia technicznego.

Oferuje profesjonalną obsługę domen polskich, globalnych i europejskich. Firma Hekkonet prowadzi obsługę kilkudziesięciu tysięcy domen!

Hosting HITME

HitMe.pl powstało z początkiem 2008 roku. Nie jest kolejną zwykłą firmą hostingową, informatyczną. Ich zespół tworzą doświadczeni administratorzy, programiści, graficy komputerowi, którzy swoją pracę wykonują z pasją i zaangażowaniem. Ciągle rozwijają się, ulepszają usługi wraz z rozwojem nowych technologii, z myślą o swoich klientach i ich potrzebach.

Możemy to potwierdzić korzystamy z ich usług 😉

Potrzebujesz konsultacji? Skontaktuj się z nami już teraz!

Nie wiesz jak zacząć, nie potrafisz poruszać się w świecie CRYPTO, napisz do nas pomożemy Ci, by wszystko stało się prostsze, bezpieczniejsze i z korzyścią dla Ciebie…

3 + 6 =

Napisz do Nas
KURS CRYPTO