page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

21

Rządy na całym świecie starają się powoli zabierać ludziom prywatność w bardzo dyskretny sposób. Widzieliśmy już, jak kraje takie jak Chiny i Korea Północna silnie narzucają wolę rządu swoim obywatelom. 

Prywatność powinna być podstawowym prawem człowieka i nikt nie powinien mieć prawa wiedzieć, w jaki sposób wydajesz pieniądze, jeśli tego nie chcesz. Ale nie możesz ukryć swoich transakcji przed wścibskimi rządami i urzędnikami bankowymi, gdy korzystasz z usług świadczonych przez jakikolwiek bank.

Wymaga to platformy, z której ludzie mogą naprawdę ukrywać swoje transakcje, a także mieć pełną kontrolę nad tym, kiedy i gdzie chcą wysłać swoje pieniądze. To tutaj pojawia się Index Chain. IDX pozwala każdemu wysyłać natychmiastowe i prywatne transakcje do dowolnej osoby na świecie, w dowolnym czasie,

Ale czy nie mamy już wystarczającej ilości monet prywatności

Wiemy, że myślisz, że mamy już monero, zcash i kilka innych, więc co jest specjalnego w IDX?

Cóż, większość ludzi nie zdaje sobie sprawy, że chociaż śledzenie transakcji tych monet prywatności wymaga więcej wysiłku, nadal jest to możliwe. Monero korzysta z poufnych transakcji Ring, a ZCash używa ZK-snakrs, aby utrudnić śledzenie ich transakcji, ale IDX wykorzystuje kombinację najbardziej zaawansowanych funkcji prywatności, w tym protokołu Sigma, Dandelion ++ i integracji Tor oraz upewnia się, że śledzenie transakcji jest absolutnie niemożliwe, aby znaleźć Ciebie.

Rzućmy okiem na te funkcje prywatności jedna po drugiej

Index Chain funkcje prywatności

Protokół Sigma – Protokół prywatności Sigma jest ogromnym ulepszeniem w porównaniu do zerowych schematów dowodowych, ponieważ zapewnia wszystkie funkcje prywatności ZKP bez wielu związanych z tym wad. Zastosowanie protokołu Sigma zastosowanego w Index Chain zapewnia ulepszenia w stosunku do Zerocoin w trzech obszarach:

  • Niezawodne usuwanie konfiguracji
  • Zmniejszenie wielkości testu z 25 kB do 1,5 kB
  • Zwiększone bezpieczeństwo

Dandelion(++) – Dandelion(++) pomaga chronić twój adres IP przed ludźmi, którzy próbują skanować sieć w nadziei na odkrycie twojej tożsamości.

Niedawno wysłano 40 bitcoinów z adresu bitcoin utworzonego w 2009 roku i cały świat się o tym dowiedział. Istnieją sposoby, dzięki którym ktoś może wyśledzić tę transakcję na adres IP nadawcy. Ale w Dandelion (++) transakcja przechodzi przez ścieżki z przeplotem, zanim zostanie przekazana do sieci, dzięki czemu twoja tożsamość pozostanie bezpieczna.

Integracja Tor – to jeszcze bardziej zwiększa anonimowość adresu IP poprzez utworzenie bezpiecznego tunelu między twoim węzłem a węzłem, do którego propagujesz swoją transakcję.

Inne cechy Index Chain

Hybrydowy mechanizm POW i POS – Index Chain używa proof of work, proof os stake i mechanizmów Masternode w celu osiągnięcia konsensusu, który skutkuje bardziej niezawodnym Blockchainem. Nagroda za blok dzielona jest na 3 sposoby, 70% dla Masternodes i 15% na obstawianie i wydobywanie.

Index Chain metody wydobywcze

Dark Gravity Wave – Dark Gravity Wave to algorytm korekty trudności wyszukiwania w otwartym kodzie źródłowym, który pomaga dostosować trudność każdego bloku zamiast każdego bloku 2016, takiego jak Bitcoin. Zapobiega to wskakiwaniu przez górników na łańcuch i dążeniu do wydobycia najbardziej dochodowej monety. Widzieliśmy to już w przypadku BTC, Raven Coin i Pigeon Coin. Górnicy wskoczyli na łańcuch BTC, gdy poziom trudności był niski, co zwiększyło trudność w następnej korekcie, a następnie porzucili sieć BTC, gdy dowiedzieli się, że wydobycie BCH jest bardziej opłacalne. Trudność BTC utknęła na tym poziomie na kolejne bloki 2016. Spowodowało to dłuższe czasy blokowania i zwiększone ryzyko ataku o 51%.

ROI

  • Masternode  Wymagane monety dla masternode: 5000 IDX (rocznie): 41,56%
  • Częstotliwość wynagrodzeń masternode AVG: 2 godz. 57 min. 4 s
  • Aktywne masternody: 174

Index Chain ROI

Podsumowanie

Index Chain wykorzystał najlepsze dostępne funkcje prywatności i wdrożył je w swoim blockchainie, dzięki czemu Twoja tożsamość jest naprawdę bezpieczna. IDX wykorzystuje również hybrydowy dowód pracy i mechanizm dowodu stawki. Oznacza to, że masz wszystkie funkcje wyszukiwania, tyczenia i masternode w IDX, a blockchain staje się bardziej solidny w zamian.

Index Chain podsumowanie

Wniosek

Index Chain okazuje się być monetą, która wykorzystuje kombinację najbardziej zaawansowanych funkcji prywatności i nie ma wątpliwości, że potrzeba prywatności będzie rosła, więc użyteczność tej monety wydaje się mieć dobrą przyszłość.

Innym interesującym punktem, na który należy zwrócić uwagę, jest to, że jest to nowy projekt i obecnie znajduje się w fazie sprzedaży prywatnej. A ponieważ obecnie ma niski poziom trudności wydobycia, warto odkurzyć tych starych górników i rozpocząć wydobywanie IDX, aby pomóc ci łatwo zebrać wystarczającą ilość monet dla masternode.

Oficjalne linki IDX

STRONA INTERNETOWA: https://indexchain.org/
ANN BITCOINTALK: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5235506
MEDIUM: https://medium.com/@index_chain
TWITTER: https://twitter.com/index_chain
TELEGRAM GROUP: https://t.me/indexchain
TELEGRAM CHANNEL: https://t.me/index_chain
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/index_chain/
DISCORD: https://discor .gg/JuddUTg
PRE-SALE DASHBOARD: https://ico.indexchain.org/
whitepaper : https://indexchain.org/whitepaper
whitepaper ONLINE: https://indexchain.org/whitepaper2.0
ROADMAP: https://indexchain.org/roadmap
EXPLORERS: https://indexchain.org/explorer.html
EXPLORER1: http://explorer1.indexchain.org/
EXPLORER2: https://explorer2.indexchain.org/
GITHUB: https: //github.com/IndexChain/Index
WALLETS: https://indexchain.org/download-wallets

 

Masternody dostępne we Flits i Simple Pos Pool

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Warte uwagi


Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO