page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

37

PIVX

 

Świetna wiadomość! Bithumb ponownie otworzył długo oczekiwany depozyt i wypłaty dla PIVX.

Oznacza to pełne ponowne otwarcie rynku  PIVX na Bithumb Official > ZOBACZ TUTAJ

PIVX Masternode znów rośnie!

Dlaczego? PIVX to silny projekt z najlepszymi programistami, solidnymi zwrotami i niesamowitą społecznością.

Bez względu na to, czy grasz, czy posiadasz Masternoodes, PIVX jest solidną inwestycją na 2020 rok.


MONK

 

Krótkie przypomnienie:

W ostatnich tygodniach dużo się działo na giełdach. Możesz wymienić MONK na następujących giełdach:


DIVI Project

 

Nowy odcinek podcastu DIVI Crypto jest na żywo!

Zrobili cotygodniowy przegląd ostatnich 2 tygodni aktualizacji DIVI. Przejęcia, inteligentne węzły i wiele więcej!

Posłuchaj pełnego odcinka tutaj: https://soundcloud.com/divi-404929935/ep014


1X2

 

Zespół 1X2 z przyjemnością ogłasza, że ​​po rozszerzonej współpracy z wspaniałą społecznością osiągnęli poziom 3 w ramach Discord Nitro Boost.

 

Co to dla nas znaczy?

  • Daje nam dostęp do znacznie większej liczby emoji. Chociaż jest to więcej dla zabawy niż bardzo ważne, pozwala nam zacząć tworzyć o wiele więcej emoji dla 1X2.
  • Daje nam Vanity URL Discord. Teraz każdy z nas może udostępnić komuś ten link: https://www.discord.gg/1x2coin i przeniesie odbiorcę bezpośrednio na ich stronę z zaproszeniami Discord, bez konieczności wcześniejszego odwiedzania ich witryny.
  • Dodaje profesjonalną jakość dźwięku, która z pewnością przyda się, gdy stworzą pokoje kart dla wielu graczy i połączą je z funkcją czatu Discord.
  • Zwiększa maksymalne przesyłanie z 50 MB do 100 MB dla wszystkich ich użytkowników. Nasz deweloper jest przekonany, że jesteśmy pierwszym projektem na kryptowalutach na Discord, który osiągnął poziom 3 nitro, i nie moglibyśmy tego zrobić bez wsparcia społeczności.

Są tak pewni,  że oferują nagrodę w wysokości 500 monet 1X2 dla pierwszej osoby, która znajdzie projekt monety kryptograficznej, która znajduje się w pierwszej 100 na CMC (coinmarketcap.com), i która ma już Nitro na poziomie 3.


LUXCORE

 

Poznaj członka zespołu. Sebastian Berger

Witamy w pierwszym wydaniu naszego miesięcznego artykułu „Poznaj zespół”, w którym dowiemy się więcej o członkach zespołu Luxcore. Luxcore ma świetny zespół, który w pełni poświęca się przyszłości tego projektu. W 2019 roku dodaliśmy jeszcze kilku niesamowitych członków, którzy wnoszą własne talenty i doświadczenia, aby wzbogacić nasz różnorodny zespół.

W ciągu następnych kilku miesięcy zajmiemy się bardziej szczegółowo twarzami stojącymi za Luxcore, zadając pytania dotyczące ich pochodzenia, nad czym pracują w Luxcore i innych pytań, o których chcesz wiedzieć.

Rozpocznijmy nasz pierwszy artykuł z naszym deweloperem LuxGate, Sebastianem…

Zobacz cały artykuł – TUTAJ


STRATIS

Dowiedz się, w jaki sposób inteligentne kontrakty w języku C # zostały zaprojektowane jako najbardziej integracyjna i najłatwiejsza do nauczenia platforma dla programistów, firm i innych organizacji.


ZCOIN

 

Uwaga wszyscy górnicy Zcoin! F2Pool obniżył swoje opłaty do 3% PPS za ZTP MTP!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat algorytmu do wydobywania MTP w Zcoin i zobaczyć, co czyni go tak wyjątkowym, obejrzyj ten film


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Warte uwagi


Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO