page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

TRON

Według TRONSCAN.ORG , istnieje obecnie 223 super przedstawiciele ekosystemu TRON. Binance jest SR No.1 z największą liczbą głosów. Ogólna liczba głosów dla wszystkich TRON SR przekroczyła 22 miliardy, osiągając 22.433.768.595 głosów.

Według TRONSCAN.ORG , istnieje obecnie 223 super przedstawiciele ekosystemu TRON

TRON WALLET – portfel TRON, czyli jak “kopać” kryptowalutę TRON

STARTIS

Nie zapomnij! Akademia Stratis pomoże Ci w rozwiązaniu SmartContractChallenge! Sprawdź ich przewodniki, aby rozpocząć korzystanie ze Stratis Smart Contracts

więcej >> https://academy.stratisplatform.com/

SINOVATE

SinovateChain, Trezor Blockbook Explorer został wydany!

SinovateChain, Trezor Blockbook Explorer został wydany

Blockbook Explorer jest wymagany przez portfele sprzętowe TREZOR

Zobacz:https://blockbook.sinovate.io/

DIVI PROJECT

Masternody udowadniają, że są największym zabezpieczeniem przed zmiennością Bitcoin . W tym miesiącu Divi Silver Masternode osiągnął najwyższy zysk dla portfela Mister Node.

Przeczytaj tutaj:https://masternode.buzz/masternode-portfolio-november-update-realroi/

TEZOS

Tezos jest teraz obsługiwane w LedgerLive. Dowiedz się, jak bezpiecznie zarządzać i zarabiać tezos bezpośrednio w Ledger Live.

KLIMATAS

Klimatas będzie współpracować z onetreeplanted.org.

Chwilę zajęło im przedstawienie wszystkich właściwych informacji, ale CEO OnetreePlanted byli pod wielkim wrażeniem innowacyjnego charakteru koncepcji Klimatas. Poprzedzało ich wiele dużych firm, takich jak Adidas, Netflix i Unilever i z przyjemnością informują, że wezmą również udział w tej wspaniałej inicjatywie.

Nigdy wcześniej nie współpracowali z organizacją zorientowaną na kryptografię i byli bardzo entuzjastycznie nastawieni do Klimatas i społeczności.

W przyszłym tygodniu Klimatas zaprezentuje aplikację drzewa, razem z Lite Paper, abyśmy mogli zobaczyć, jakie będą ich plany.

Po okresie świątecznym chcą uruchomić aplikację drzewa z dobrym i ustrukturyzowanym podejściem marketingowym.

Możemy więc zacząć sadzić drzewa i pokazać światu, że dbamy o naszą planetę i ekosystemy! Dziękujemy wam za wsparcie i zrobimy z tego coś wspaniałego! Sprawdź stronę internetową onetreeplanet tutaj: https://onetreeplanted.org/

One Tree Planted to organizacja non-profit 501 (c) 3 zajmująca się sadzeniem drzew na całym świecie. Każdy może się zaangażować. Jeden dolar zasadza jedno drzewo.

ENERGI

VoskCoin przedstawił kilka aktualizacji Energi w swoim najnowszym wideo! Sprawdź to, aby zobaczyć najnowsze informacje na temat Energi Earndrop, stawiania masternodów NRG i nagród oraz nadchodzącej platformy Gen 3!

Inne informacje

Najlepsze wyniki Masternodes Week48! NetboxGlobal, Energicrypto, SinovateChain, Horizenglobal, Terracoin_TRC, DiviProject, Teloscoin, Cryptorebell, Ionomics, eSportBettingPR

Najlepsze wyniki Masternodes Week48

Najlepsze wyniki Masternodes Week48

Zobacz więcej na:https://masternode.buzz/best-performing-masternodes-week48-2/

Przywitaj się z małym dzieckiem! Zostało wykonane z miłością przez Polis i TELOS

Mała karta debetowa. Od 23 grudnia możesz korzystać z kartę epay TELOS w aplikacji PolisPay.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 1 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO