page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

 • Celsjusz, 3AC, Babel znajdują się wśród instytucji kryptograficznych w niebezpieczeństwie.

 •  Pięć wskazówek, jak zwalczyć depresję bessy.

 • Zainteresowanie wzrostem Bitcoin i Nexo utrzymuje się.

Dyrektor generalny firmy Cake DeFi z siedzibą w S’pore, o swoim nowym oddziale inwestycyjnym o wartości 100 mln USD.

Niespokojne wody

Instytucje kryptograficzne są w niebezpieczeństwie. Ceny rosną. Wydaje się, że Rezerwa Federalna USA całkowicie straciła kontrolę nad inflacją (nawet w drodze do recesji). Podsumowując, jest to brutalny czas na rynkach, zarówno kryptowalutowych, jak i nie tylko.

Jakby rynek nie był wystarczająco zszokowany, gdy Celsius wstrzymał wypłaty w niedzielę, wkrótce po tym, jak główny fundusz hedgingowy został wezwany do depozytu zabezpieczającego i był potencjalnie niewypłacalny, zaczęły pojawiać się plotki. Był jeszcze bardziej zszokowany, gdy tym funduszem okazał się Three Arrows Capita (3AC). 3AC został wkrótce zlikwidowany przez innego ogarniętego walką pożyczkodawcę kryptowalut, BlockFi, po spekulacjach, że fundusz miał niespłacone niezabezpieczone pożyczki.

Bądźmy szczerzy, wciąż jest ogromna ilość niewiadomych, a katastrofa instytucjonalna nie jest dobra dla nikogo w tej przestrzeni. Ale w tym przełomowym momencie nie będzie żadnych pakietów ratunkowych rządu federalnego, aby pomóc walczącym.

Dlatego właśnie takie firmy jak Nexo – dobrze pozycjonowane, rentowne firmy o zrównoważonych modelach biznesowych i znacznych buforach płynnościowych i kapitałowych – będą najlepiej przygotowane do ochrony posiadanych przez ludzi zasobów kryptowalut i dalszego budowania. Opowiedzieli się i złożyli ofertę dotyczącą kwalifikujących się wierzytelności kredytowych zabezpieczonych przez firmę Celsius, o której można przeczytać tutaj . Ponadto skontaktowało się z nimi kilka nazwisk z bankowości z Wall Street i prowadzą rozmowy, aby pomóc w zapewnieniu płynności osobom borykającym się z problemami z wypłacalnością.

Dlaczego Nexo jest #1: HODLing + zwiększanie inwestycji

Niezależnie od tego, jak to się rozegra, są zaangażowani w bycie częścią rozwiązania, które zaowocuje zdrową konkurencją, konsolidacją przestrzeni i przywróceniem najlepszych praktyk w kredytowaniu. Jakie jest ich  lekarstwo? Zobacz współzałożyciela Antoniego Trencheva na Bloomberg, aby się dowiedzieć.

 

Prosty zestaw kroków

W takich czasach łatwo jest stracić nadzieję, ulec strachowi i FUD oraz odwrócić się od crypto. Chociaż żadne dwa doświadczenia nie będą dokładnie takie same, oto pięć pomysłów na pokonanie niedźwiedzia:

 1. Powrót do podstaw – co w pierwszej kolejności sprawiło, że podekscytowałaś się tą przestrzenią? Jakie produkty nadal chcieałbyś zobaczyć? Poświęć czas na ponowne odkrycie swojego przekonania.
 2. Filter the Noise – Podczas hossy jest dużo hałasu, ale podczas bessy przybiera to zły obrót. Bądźcie bardzo ostrożni, komu oddajecie swoją energię i uwagę i bądźcie dla siebie mili.
 3. Skoncentruj się na Budowniczych – skoro o tym mowa, nie potrwa długo, aby odkryć, kto chce przeprowadzić walkę na rynku niedźwiedzia, a kto chce poświęcić ten czas  na budowę. Wiemy, na kogo wolelibyśmy zwrócić uwagę.
 4. Pracuj nad opracowaniem swoich tez – jest o wiele więcej czasu na zastanowienie się, gdy ceny spadną. Jedną z najlepszych rzeczy do przemyślenia jest to, co Twoim zdaniem będzie napędzać i kształtować powrót ekscytacji na rynku. Tokeny związane z duszą? Metaverse NFT? To Twoja szansa na zbudowanie tych tez.
 5. Pamiętaj o lekcjach historii – to też minie. Stary. Oklepany. Prawdziwy.

 

Rynki tradycyjne

W zeszły piątek rynki amerykańskie spotkały się z przykrą niespodzianką, gdy inflacja wzrosła powyżej oczekiwań 8,6%, ku wielkiemu rozczarowaniu Fed. Niemal od razu zasygnalizowali, że zamiast podwyżek o 50 pb, które rynek całkowicie wycenił za czerwiec i lipiec, mogą rozważyć podwyżkę o 75 pb. W środę tak się stało, gdy Fed podniósł stopy procentowe o największą kwotę od 1994 roku. Pierwsza reakcja rynku była pozytywna – inwestorzy myśleli, że Fed może w końcu zrobić wszystko, aby stłumić inflację. Jednocześnie prognozy recesji rosną coraz wyżej, co pokazuje, jaka jest to sytuacja typu „rock-vs-hard”.

Kupowanie Crypto za pomocą karty w NEXO przychodzi do ponad 100 nowych jurysdykcji!

Zwolnienia

Nasze serca kierują do wszystkich dotkniętych bolesnymi zwolnieniami, do których wielu z branży zostało zmuszonych. W tym kontekście są pokorni, że mogą kontynuować rozwój, ponieważ tworzenie produktów wysokiej jakości oznacza znajdowanie najlepszych talentów. W Nexo potroili liczbę pracowników w ciągu ostatniego roku i mają otwarte stanowiska na całym świecie – od inżynierów, marketingu i produktu po fuzje i przejęcia oraz finanse. HODLing ludzi bez względu na pogodę!

Zainteresowanie Bitcoinem nie zniknęło

Jedną z cech długiej bessy jest nie tylko to, że cena spada i ludzie się denerwują. Chodzi o to, że duże części rynku całkowicie przestają dbać o Bitcoin i krypto. Analiza Glassnode pokazuje jednak, że podczas gdy cena BTC krąży wokół odpływu, nigdzie nie widać apatii. Bitcoin wciąż jest poszukiwany na poziomach znacznie wyższych niż podczas bessy w 2019 i 2020 roku. Teraz, niezależnie od tego, czy oznacza to, że Bitcoin jest tym razem trwalszy, czy też po prostu mamy jeszcze dużo do upadku, zostawimy to Wam, naszym nieustraszonym czytelnikom!

Bitcoin wciąż jest poszukiwany na poziomach znacznie wyższych niż podczas bessy w 2019 i 2020 roku

 

O czym dyskutuje społeczność

Brak samoświadomości jest trochę rozczarowująca.

Bomba prawdy.

Prawie zero. Możemy pomyśleć o jednym.

Na co uważać w tym tygodniu:

 • Czy zwyżka podwyżek Fed zamieni się w drenaż, gdy nadejdzie rzeczywistość recesji?
 • Czy krypto będzie w stanie przetrwać tydzień bez implozji?
 • Czy projekty NFT mogą nas uratować?

 

Miłego tyczenia i pozytywnych wrażeń z korzystania z portfela NEXO!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO