page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Coinbase to sposób, w jaki świat korzysta z kryptowalut

W 2012 roku w Coinbase pojawił się radykalny pomysł, że każdy — niezależnie od miejsca — powinien mieć łatwy i bezpieczny dostęp do bitcoinów.

Postrzegamy kryptowaluty jako przyszłość pieniądza i katalizator dla stworzenia otwartego systemu finansowego na całym świecie.

Obecnie ponad 35 milionów ludzi w ponad 100 krajach ufa Coinbase, kupując, sprzedając, przechowując, zarabiając kryptowaluty i korzystając z nich.

Coinbase Giełda

Przechowywanie monet w Coinbase Custody jest łatwiejsze, ponieważ utrzymują oni własną chłodnię, łagodząc ryzyko dla inwestorów. Usługa obstawiania jest dostępna dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych, począwszy od Tezos. Coinbase stara się zwabić swoich klientów do nowego, odważnego życia w obstawianiu aktywów kryptograficznych z korzyścią. Baza monet z siedzibą w San Francisco (zaczynająca się od sieci Tezos proof of holder (PoS) daje klientom szansę na pomnożenie na ich XTZ. Szacowany roczny zwrot w tym miejscu może wynieść 6,6 proc.

Coinbase custody zapewnia swoim klientom, że wszystkie postawione monety pozostaną w całkowicie gwarantowanej chłodni.

Coinbase’s Chopped

Wielu graczy obecnie z pewnością skorzysta z 8-procentowej rocznej nagrody w Tezos. Coinbase zajmie od 20 do 25 procent obecnego 8-procentowego zysku Tezos, a dla klientów stawka wynosi 6,6 procent. Coinbase powiedział, że skutecznie oznaczył kilka transakcji z klientami instytucjonalnymi i ufa, że ​​ta obecna metodologia będzie na razie wszechstronna. Zainteresowanie rośnie wraz z pojawieniem się różnych rzekomych organizacji stakingu jako usługi.

Dziś omówimy opcje Interest oraz staking na Coinbase! Zobacz film…

 

➡️ Podaruj znajomym prezent EOS

➡️ Zaproś do 4 znajomych, aby zdobyć EOS! Mogą to być nowi lub istniejący użytkownicy Coinbase.

➡️ Otrzymasz 10 USD EOS za każdego kwalifikującego się znajomego, który ukończy lekcję – LEKCJA TUTAJ >

➡️ Link do Coinbase

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Piotr

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 4 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO