page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

„Zainteresowanie to ósmy cud świata. Kto to rozumie, zarabia; kto nie płaci, płaci. ”
Albert Einstein

Zainteresowanie złożone jest uważane za świętego Graala inwestowania. Jest to prawdopodobnie jeden z najlepszych sposobów uzyskania maksymalnego zwrotu z inwestycji. Ale niestety żaden bank ani system inwestycyjny zwykle nie oferuje takiej ścieżki inwestycyjnej zwykłym ludziom. 

Odsetki składane to dodawanie odsetek do sumy podstawowej pożyczki lub depozytu lub po prostu naliczanie odsetek od odsetek. Jest to wynik reinwestowania odsetek, a nie ich wypłaty, dzięki czemu odsetki w następnym okresie są następnie naliczane od kwoty podstawowej powiększonej o odsetki uprzednio zgromadzone.

Dlaczego odsetki złożone są tak wyjątkowe, że wszyscy są tak podekscytowani?

Jeśli wykorzystamy odsetki złożone na dobre, możemy wykorzystać jego niewiarygodną moc, aby pomóc nam zwiększyć nasze możliwości zarabiania pieniędzy. 

Jeśli miałbyś dokonać pierwszego depozytu w wysokości 1000 $ tylko raz, odsetki złożone wykorzystane tylko przez 5 lat , przy zarabianiu 10% miesięcznie, czy masz pojęcie, ile byłby wart twój zwrot z inwestycji? Prawdopodobnie nie. Też nie wiedziałem. Użyłem więc kalkulatora odsetek składanych do sprawdzenia i dowiedziałem się, że całkowite saldo wzrosłoby do 304 481,64 $ .

Czy to też wydaje ci się szalone? Na tym przykładzie możesz wyraźnie zobaczyć, jak potężna jest siła złożonego zainteresowania. Co więcej – prawdopodobnie najważniejszym aspektem odsetek składanych jest okres inwestycji. Im dłużej utrzymasz inwestycję i im wcześniej zaczniesz, tym wyższy będzie Twój końcowy zwrot z inwestycji (ROI). Spróbuj zainwestować 1 USD dziennie (średnia cena za filiżankę kawy) przy 12% rocznie i zobacz, co stanie się za 3-5 lat!

Złożone odsetki i kryptowaluty

Być może zastanawiasz się: „Co kryptowaluty mają z tym wspólnego?” Mój zwrot z inwestycji odsetkowych byłby już świetny, gdybym inwestował pieniądze w standardowe opcje odsetek składanych, na przykład fundusze powiernicze, fundusze wspólnego inwestowania lub fundusze venture capital. 

To może być prawda, ale co jeśli powiem Ci, że możesz zrobić jeszcze lepiej?

Teraz wyobraź sobie, że zamiast pieniędzy Fiata używasz Bitcoin jako swojego aktywa. Mówiąc najprościej, zaczniesz od pierwszego depozytu BTC, zarabiając 6% tego, co dziennie. 

Idziemy jeszcze dalej, w drugim miesiącu będziesz zarabiać na 1005 BTC. W 3 miesiącu saldo Twojego nowego konta wyniesie 1010 BTC, a zarobiłeś w 30 dni odsetkowych o łącznej wartości 0,005 BTC. 

Ten proces powtarza się z miesiąca na miesiąc, dopóki nie zdecydujesz się wypłacić środków. Po 12 miesiącach, kiedy do salda depozytowego nie zostaną dodane żadne dodatkowe środki, saldo konta będzie wynosić 1 062 BTC (z 0,062 BTC odsetek naliczonych w tym okresie). Jeśli początkowa wpłata wyniosła 2 BTC, całkowite saldo po 12 miesiącach wyniesie 2 124 BTC. Kiedy depozyt wynosił 5 BTC, saldo wynosiłoby 5 309 BTC. Jak widać odsetki złożone rosną wykładniczo i zależą w dużym stopniu zarówno od początkowej kwoty depozytu, jak i od czasu inwestowania.

Standardowe inwestowanie w odsetki złożone

Złożone odsetki są jednym z najpotężniejszych narzędzi finansowych dla osób fizycznych i przedsiębiorstw w celu zapewnienia długoterminowej stabilności finansowej. Kluczem jest cierpliwość. Więc w tym momencie jesteś przekonany do użycia siły złożonego zainteresowania, więc analizujesz swoje opcje. 

Przy standardowych instrumentach finansowych inwestujących w Fiata prawdopodobnie będziesz musiał wziąć pod uwagę: myślenie o płynności, zleceniach stop-limit, arbitrażu giełdowym, handlu algorytmicznym, tworzeniu rynku i warstwowych cenach według wielkości transakcji – to tylko niektóre z pojęć, które możesz napotkać . Uczenie się tych wszystkich rzeczy może być uciążliwe i męczące, i nie wszyscy są zainteresowani tematami finansowymi.

 

Odsetki złożone + kryptowaluta PoS =Pule wydobywcze PoS i Masternode, klucz do wolności finansowej

 

Co jeśli powiem Ci, że mamy już coś lepszego? Zamiast po prostu HODLować swoją kryptowalutę lub używać mylących pojazdów inwestycyjnych opartych na Fiacie, możesz podwoić zyski z kryptowaluty dzięki monetom Proof-Stake i zainteresowanym związkom. 

Możesz użyć puli wydobywczych, aby zacząć zarabiać odsetki. Z opisywanymi przez nas firmami masz dostęp do unikalnej funkcji o nazwie związek złożony. Będziesz mógł czerpać zyski ze stawiania monet, co oznacza, że ​​wygenerujesz więcej monet, a każda wygenerowana moneta automatycznie będzie podlegać odsetkom złożonym! 

Jeszcze bardziej niesamowite jest to, że to w pełni automatyczne rozwiązanie jednoetapowe. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać swoją kryptowalutę, możesz wybrać wiele w tym samym czasie, wszystkie będą się „toczyć i mieszać we własnym tempie”.

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 6 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO