page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

Pomimo całego szumu wokół blockchainów i kryptowalut, niezmienność, przejrzystość, szybkość i relatywnie niski koszt, jeden z głównych powodów, dla których ludzie nawet uważają tę technologię, za możliwość podwojenia lub potrojenia inwestycji. Nie można oddzielić technologii i wartości projektu blockchain od siły jego społeczności i bazy inwestorów. Właśnie dlatego inwestorzy, handlowcy i górnicy zawsze szukają projektów o rozsądnych zwrotach z inwestycji i nie będą mieli nic przeciwko zmianie lojalności w mgnieniu oka.

IQ.сash to uniwersalna, wielkoskalowa platforma blockchain dla traderów, inwestorów i górników. Jego głównym celem jest zapewnienie natychmiastowych anonimowych płatności online i inwestowania.

W ramach projektu blockchain opracowano kryptowalutę i platformę, która optymalizuje i maksymalizuje potencjał zarobków dla wszystkich uczestników w swojej sieci. Oprócz możliwości handlu aktywami cyfrowymi na najlepszych giełdach kryptograficznych, górnicy i inwestorzy nie są wykluczeni z równania.

Górnicy otrzymują 43% nagrody za blok, podczas gdy operatorzy masternode korzystają z pasywnego dochodu w wysokości 57% z każdego bloku. 6% jest jednak zarezerwowane dla zarządzania DAO i jest przeznaczane na różne projekty handlowe, takie jak algorytmiczne systemy handlowe, oprogramowanie, boty handlowe, startupy, tworzenie stron internetowych oraz ogólna poprawa ekosystemu IQ.Cash. Obecny model dystrybucji nagród sprawia, że ​​IQ Cash jest ekonomicznie atrakcyjny dla inwestorów i opiekunów, zapewniając jednocześnie stabilność blockchain.

Mówiąc o specyfikacji i tokenomice IQ Cash, blockchain wykorzystuje kombinację konsensusu PoW i systemu wsparcia masternode. Obsługa masternode wymaga zabezpieczenia 3000 IQ. Dodatkowo zastosowano algorytm NeoScrypt, aby zapobiec wydobywaniu ASIC i utrzymać atrakcyjność wydobywania dla użytkowników CPU.

Szybkie transakcje są osiągane dzięki InstantSend, a rekordowy czas transakcji wynosi około 5 sekund. Inną kluczową cechą IQ Cash jest anonimowość transakcji. Jest to możliwe dzięki algorytmowi PrivateSend. Użytkownicy są całkowicie pewni szyfrowanych przelewów i pokwitowań.

Podsumowując, płynność jest kluczowym aspektem transakcji kryptowalutowych. Inwestorzy i handlowcy chcą mieć możliwość natychmiastowego zakupu i sprzedaży swoich aktywów cyfrowych. Chociaż istnieje ponad 100 giełd kryptowalut, preferowane są wymiany o dużym wolumenie. Mając to na uwadze, zespół IQ Cash ciężko pracował, aby znaleźć się na najlepszych giełdach. Ostatnio IQ był notowany na HitBTC, giełdzie TOP 50. Projekt zostanie również uruchomiony na BitForex. Ponadto dostępny jest na giełdzie CREX24 😉

Połączenie odpowiedniego zespołu, zabezpieczonej sieci blockchain, wysokiej płynności i niestandardowych cech sprawia, że ​​IQ Cash jest jednym z projektów, na który należy zwrócić uwagę w 2020 roku.

Strona internetowa – https://iq.cash/
Twitter – https://twitter.com/IQ_Crypto
Telegram – https://t.me/IQ_cash
Discord – https://discord.gg/qekuX6r
Exchange – CREX24

Masternode można uruchomić na aplikacji Flits 🙂

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO