page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Flits

​​Nadszedł czas na nową cotygodniową aktualizację od zespołu Flits. To był pracowity tydzień, jeśli chodzi o rozwój sytuacji i mamy świetne wieści.

Nadszedł czas na nową cotygodniową aktualizację od zespołu Flits

Karta Epay

Jesteśmy bardzo blisko wydania karty epay. Być może zauważyłeś już zakładkę w menu aplikacji, która wyświetla komunikat, że karta będzie dostępna 14 września.  Kartę można zamawiać już od dzisiaj, a proces wysyłki rozpoczną również w tym miesiącu. Ceny już  dostępne. Będzie to stawka podstawowa + koszty wysyłki.

Karta Epay Flits

Nowy projektant

W zeszłym tygodniu spotkali się z kimś, kto na nowo zdefiniuje markę Flits. Jest bardzo utalentowanym grafikiem, który zacznie od zdefiniowania Flitsa w brandbooku, z którego oprze cały zestaw grafik, które zostaną wykorzystane na stronie internetowej i w aplikacji, dzięki czemu Flits będzie rozpoznawalny dzięki swojej marce! Projektant rusza od tego tygodnia i mamy nadzieję, że za miesiąc otrzymamy więcej informacji, a może nawet demo.

Wywiad z Emilio z Know Your Developer

W tym tygodniu przeprowadzili wywiad z Emilio z projektu KYD. Wywiad bardzo nam się podobał, a wideo jest teraz dostępne na YouTube.

Sprawdź to tutaj:

https://youtu.be/b7R0UmZdMoc

 

Masternody DIP3 są już dostępne

Zbudowanie zajęło im trochę czasu, ale w końcu jest to dostępne, masternody DIP3. DIP3 to technika używana w Dash i coraz więcej monet zmienia się w kierunku tego systemu. Crypto Sports i ZCoin to tylko niektóre z monet, które zmieniły się w tym roku, więc musieli tymczasowo wyłączyć hosting masternodów, ale z przyjemnością ogłaszamy, że te dwie monety wróciły do hostowania na Flits!

“Szafirowy widelec do cyjanitu”

10 września doszło do długo oczekiwanego Hard Forka dla Sapphire. Narodziła się nowa moneta, Kyanite (KYAN) i każdy z SAPP na Flits mógł otrzymać darmowy Cyjanit.

Zobacz więcej: https://support.flitswallet.app/hc/en-us/articles/360013002557-Claiming-your-Kyanite-KYAN-coins-after-the-Sapphire-SAPP-fork 

Aktualizacja portfela FLS

Dopiero kończą projekt, ale w ten weekend wypuścili długo oczekiwaną aktualizację dla FLS. Nowa aktualizacja doda więcej funkcji bezpieczeństwa, nowy układ portfeli stacjonarnych, cold staking i nie tylko. Flits 4.1.1 został zaakceptowany dla Androida, dodając DIP3 i obsługę „widelca” Kyanite do aplikacji Flits – W niedzielę wypuścili FLS Core 2.0.0, wprowadzając Cold Staking, nowe GUI i poprawki bezpieczeństwa.

Wersje znajdziesz tutaj:https://github.com/flitsnode/flits-core/releases/tag/2.0.0

Aktualizacja powinna być tak prosta, jak wymiana plików portfela. Jeśli otrzymujesz błędy dotyczące sporków, oto bootstrap: http://54.36.62.167/fls.zip

Musisz także zrestartować swoje masternody.

Narzędzie do ekstrakcji aplikacji Flits

Jedną z funkcji, o którą coraz więcej osób pyta, jest narzędzie do ekstrakcji aplikacji Flits. Umożliwi to wyodrębnienie kluczy prywatnych z portfela aplikacji na komputerze w przypadku, gdy coś stanie się z firmą lub z aplikacją. To narzędzie jest do wydania w październiku, jednak nie mają jeszcze ustalonego terminu.

 

 

StakeCube

Raport deweloperów SCv3 nr 3 – Szybkie aktualizacje

Witamy w trzecim raporcie z rozwoju stakecube.net v3!

Zanim przejdziemy do rozmowy o StakeCube v3, wspomnijmy tylko, że wydobywanie DASH zostanie dodane do MineCube w obecnej wersji platformy, tak jak obiecali w ich ostatnim raporcie.

Dalsza wersja interfejsu użytkownika

Nieustannie dostosowują wszystkie interfejsy, czyniąc je bardziej logicznymi i przyjaznymi dla użytkownika, starając się zapewnić dokładną reprezentację zarobków.

Oprócz nowych modułów, całkowicie przeprojektowali niektóre strony, aby wszystkie procesy były jak najbardziej płynne. Ich obecnym celem jest osiągnięcie jak największej jasności i przejrzystości dla użytkowników.

Oto przykład przedstawiający nowy mechanizm „Auto-nagrody”:

Oto przykład przedstawiający nowy mechanizm Auto-nagrody StakeCube

Mimo, że wciąż jest wiele do zrobienia, wyprzedzają to w harmonogramie.

Nowe funkcje

Nie będziemy omawiać wszystkich nadchodzących funkcji w tym raporcie, jednak zaczęli tworzyć punkty końcowe API i interfejsy użytkownika dla zestawu nowych funkcji; w tym ulepszenia StakeCube i wiele funkcji, o które prosili użytkownicy.

Zaczynając od prostych książek adresowych, ryczałtowego hostingu masternode i wirtualnego stablecoina (systemu kredytowego), możesz spodziewać się świetnych narzędzi w przyszłości. Nasz następny raport deweloperów będzie koncentrował się na tych zmianach.

Bezpieczeństwo

Jeśli chodzi o nowe funkcje, pracują również nad większą liczbą systemów alarmowych i mechanizmów bezpieczeństwa. Pierwszym z nich, już zaimplementowanym, jest skaner wejściowy transakcji z funkcją czarnej listy, która pozwala lokalizować i blokować wszelkiego rodzaju fałszywe monety. Przykładami tego są zhakowane portfele użytkowników, monety wygenerowane przez luki itp. Chcą mieć pewność, że ich platforma nie zostanie wykorzystana do zaszkodzenia wymienionym  w systemie projektom lub użytkownikom. Ponadto poprawili wykrywanie użytkowników z wieloma kontami. Są one trwale zablokowane z powodu naruszenia AML5. Jak widać, ten zestaw narzędzi stale się rozwija.

StakeCubeCoin

Ich sieć testowa działa zgodnie z planem i bez problemów. Technicznie łańcuch i portfel są prawie gotowe do wydania. W przyszłym tygodniu będą pracować nad sprawami związanymi z łańcuchem (koordynacja z innymi dostawcami, procesy wewnętrzne, narzędzia użytkownika itp.).

Pełny raport ze szczegółami i procedurami, w tym. ustalona data swapu zostanie opublikowana 18 września .

Spotkania

Oprócz dalszych ofert wymiany i usług dla SCC w przygotowaniu, tylko czekamy, aż zakończą zamianę; mieli wczoraj bardzo owocne spotkanie z MeaTec we Frankfurcie w Niemczech. Oczekuj więcej niespodzianek ze strony StakeCube i ich partnerów w ciągu najbliższych 6 miesięcy

 

MyCointainer

Przedstawiamy nowe monety.

Z przyjemnością informujemy o integracji Pinkcoin na MyCointainer Exchange

Pinkcoin MyCointainer

i Peercoin PPC

PeercoinPPC MyCointainer

Przewodnik obstawiania Harmony (ONE) w ekosystemie MyCointainer

Harmony jest stworzona do skalowania aplikacji typu blockchain z niewielkimi opóźnieniami i dużą szybkością transakcji. Wykorzystuje mechanizm Effective Proof-of-Stake (EPoS), który ogranicza centralizację i sprawiedliwie rozdziela nagrody do tysięcy walidatorów. Czas każdego bloku wynosi 5 sekund.

Więcej szczegółów na temat projektu można znaleźć pod adresem:  https://www.harmony.one/

 

To jest kompletny przewodnik po tym, jak delegować/stawiać Harmony (ONE) i automatycznie zdobywać nagrody.

Kroki delegacji:

1. Jeśli masz już portfel Harmony lub używasz Ledger Nano. Możesz ruszać. Albo utwórz portfel rozszerzeń przeglądarki Chrome Harmony. Kroki: https://docs.harmony.one/home/wallets/chrome-extension

2. Przenieś ONE tokeny na swój prywatny adres portfela.

3. Aby delegować/obstawiać Kliknij tutaj Zobaczysz profil MyCointainer, jak pokazano poniżej.

Przewodnik obstawiania Harmony (ONE) w ekosystemie MyCointainer

4. Kliknij przycisk Deleguj, wybierz liczbę ONE, które chcesz delegować.

5. Podpisz transakcję za pomocą portfela rozszerzeń/sprzętu Chrome.

Miłego obstawiania 🙂

MyCointainer ma ponad 50 cyfrowych monet do postawienia. Sprawdź –TUTAJ.

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO