page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Co to jest YoloDice?

YOLOdice to gra losowa zbudowana wokół Bitcoin i innych kryptowalut. Gracze grają przeciwko (pseudo) generatorowi liczb losowych, stawiając zakłady. Pomyśl o loterii. Wynikiem zakładu jest albo strata (gracz traci monety), albo wygrana (gracz otrzymuje więcej monet niż początkowy koszt zakładu).

Z drugiej strony inwestorzy zapewniają fundusze (bankroll) na grę, licząc na długoterminowy zwrot z inwestycji.

Główne cechy YOLOdice to:

 • Jest szybki – gracze stawiają zakłady i otrzymują odpowiedzi w ciągu milisekund.
 • 1% przewaga kasyna – wystarczająco niska dla graczy, wystarczająco wysoka dla zysków inwestorów.
 • Jest to możliwe do udowodnienia – wyniki gry można niezależnie zweryfikować.
 • Jest bezpieczny – 2FA, zimne portfele, bezpieczeństwo po stronie serwera.
 • Możesz grać lub inwestować w bankroll – natychmiast sprawdź swoje szczęście lub zainwestuj długoterminowo.
 • Wiele kryptowalut – graj i inwestuj w BTC, LTC, DOGE i ETH.

Jak grać i inwestować w kasynie YOLODice Kranik Bitcoin 2

Jak grać?

 • Ustaw kwotę swojego zakładu. Jest to ilość monet, które postawiłeś na indywidualny zakład. Zakład jest jak los na loterii – „kwota” to jego cena.

Wskazówka: możesz ćwiczyć z darmowymi zakładami. Po prostu ustaw kwotę na 0.

 • Wybierz mnożnik lub szansę. Te są połączone. Im wyższy mnożnik, tym mniejsza szansa na wygraną. Jeśli wygrasz, wygrana będzie równa mnożnikowi × kwoty.

Przykład: ustaw kwotę na 1 BTC. Jeśli ustawisz mnożnik na ×10, Twoja szansa na wygraną wyniesie 9,9%. Szansa jest niska, ale jeśli wygrasz, wygrasz 10 BTC z powrotem. Zysk z tego zakładu wyniósłby 9 BTC.

Przykład: ustaw kwotę na 1 BTC. Jeśli ustawisz szansę na 90%, mnożnik ustawi się na × 1,1. To 9 do 1 szansy na wygraną, ale wypłata jest niewielka – wygrałbyś tylko 1,1 BTC z powrotem. Zysk z wygrania tego zakładu wyniósłby zaledwie 0,1 BTC.

 • Naciśnij przyciski Roll LO lub Roll HI . Gra rzuci liczbą od 0 do 999,999. Jeśli wyrzucona liczba mieści się w wybranym zakresie, wygrywasz, a twoje saldo wzrośnie.

 

Kran w projekcie

Nowi gracze mogą otrzymać darmowe kryptowaluty 10 razy w ciągu 24 godzin. Jeśli masz co najmniej jedną wpłatę na co najmniej 0,01 BTC, możesz ubiegać się o nią 50 razy na dobę!

Podczas sprawdzania, ile razy otrzymałeś nagrodę w okresie 24 godzin – jest obliczany na podstawie użytkownika i adresu IP.

Ile można uzyskać monet

Zależy to od twojego poziomu i zwykle wynosi od 100 satoshi do 5000 satoshi. Za każdym razem, gdy awansujesz, ilość nagród w kranie wzrasta.

Jeśli łączysz się z określonych zakresów adresów IP (np. VPN), a Twój poziom jest niski, Twój kran może być ograniczony.

Przykro nam z tego powodu, ale musieliśmy to zrobić, aby zapobiec nadużyciom. Dobrą wiadomością jest to, że po osiągnięciu kolejnego poziomu to ograniczenie nie dotyczy już Twojego konta.

 

Strona YOLOdice >

 

Inwestowanie

 

Jak działa inwestowanie?

Gra wymaga bankrolla, aby gracze mogli stawiać zakłady. Jeśli gracz wygra, środki zostaną przeniesione z bankrolla do gracza. Jeśli gracz przegra, środki przenoszą się z gracza na bankroll.

Inwestorzy dostarczają środki na bankroll w zamian za akcje proporcjonalne do ich wkładu.

Inwestor może otwierać i zamykać pozycje inwestycyjne w dowolnym momencie. W momencie otwarcia inwestycji początkowa kwota inwestycji jest wymieniana na udział w bankrollu strony z procentem równym stosunkowi wniesionych środków do funduszu bankroll. Po zamknięciu inwestycji akcja jest wymieniana z powrotem na środki zgodnie z bieżącą kwotą bankrolla.

W jaki sposób inwestycje zarabiają monety?

Każda inwestycja zarabia monety na dwa sposoby:

Zysk z gry

Zysk z gry w kości jest głównym źródłem zysków inwestorów. Witryna ma 1% przewagi kasyna nad graczami, więc oczekiwany zysk z witryny wynosi 1% stawki postawionej przez graczy. Innymi słowy – oczekuje się, że bankroll wzrośnie podczas gry.

Każda inwestycja ma udział w bankrollu strony, a gdy bankroll rośnie, gdy gracze grają, zwiększa się bieżąca wartość danej inwestycji.

Należy pamiętać, że chociaż witryna ma statystyczną przewagę nad graczami, a zysk jest oczekiwany w dłuższej perspektywie, nie stanowi to gwarancji zysku. Inwestycje mogą tracić monety, gdy poszczególni gracze wygrywają monety z bankrolla.

Dilution profit

Za każdym razem, gdy otwierana jest nowa inwestycja, 2% zadeklarowanej kwoty jest dodawane do innych istniejących inwestycji, proporcjonalnie do ich udziałów w bankroll. To zachęca do długoterminowego inwestowania i oferuje dodatkowy bonus za utrzymanie inwestycji w YD.

Zysk z tych prowizji przeciw rozcieńczaniu jest śledzony indywidualnie dla każdej inwestycji i jest wyświetlany jako Dilution profit.

Co to jest prowizja inwestycyjna?

50% prowizji bieżącej

Wcześniej pobierali prowizje od zysków z inwestycji. Tym razem go zmienili i prowizja pobierana jest od oczekiwanego zysku, który strona osiągnęłaby, w oparciu o postawioną kwotę.

Prowizja jest pobierana na żywo, więc wartość inwestycji, którą widzisz, to dokładnie kwota, którą otrzymasz po zamknięciu inwestycji. Nie ma już cotygodniowych uruchomień ani skomplikowanych obliczeń po stronie serwera. Technicznie przenoszą 0,5% kwoty postawionej z bankrolla do funduszu prowizyjnego w miarę zakładów, więc pozwala to zachować udziały inwestycyjne i bardzo upraszcza sprawę. Pomaga to również zarządzać kosztami YD, które są oparte na postawionych kwotach (rakeback, bonusy za polecenia, krany).

Bieżąca prowizja pobierana jest niezależnie od tego, ile zysku osiąga strona. Jeśli witryna zarabia więcej niż oczekiwano, wszystkie trafiają do inwestorów. Jeśli będzie mniej, prowizja jest nadal pobierana. W dłuższej perspektywie nie powinno to mieć większego znaczenia.

Przykład 1

Inwestycja Boba ma 10% udziału w bankrollu LTC. Całkowity bankroll wynosi 1000 LTC, więc inwestycja Boba jest teraz warta 100 LTC.

Gracz stawia 20 zakładów, po 10 LTC każdy, więc obstawia 200 LTC. Obstawienie 200 LTC oznacza oczekiwaną stratę 2 LTC (to 1% postawionej kwoty). Traci jednak 5 LTC. Bankroll wynosiłby teraz 1005 LTC, ale prowizja jest pobierana w momencie obstawiania. Bieżąca prowizja wynosi 50% oczekiwanego zysku, więc stanowi 0,5% postawionych kwot. Tutaj jest 1 LTC.

Tak więc bankroll wynosi teraz 1004 LTC, a 1 LTC został przekazany jako prowizja. Inwestycja Boba wynosi nadal 10%, a obecnie wynosi 100,4 LTC. W tym przypadku pobrano tylko 0,1 LTC, a 0,4 LTC to zysk Boba.

Przykład 2

Jak wyżej, Bob ma 10% inwestycji w bankroll LTC i teraz jest wart 100 LTC.

Tym razem gracz obstawia 20 zakładów, po 10 LTC każdy, obstawia 200 LTC, ale wygrywa 5 LTC. Tak, bankroll przegrywa. Bankroll wynosiłby teraz 995 LTC, ale prowizja pobierana jest od oczekiwanego zysku niezależnie od rzeczywistego zysku. Bieżąca prowizja 1 LTC zostanie pobrana z całego bankrolla, jak wyżej. Bankroll wynosiłby 994 LTC.

Inwestycja Boba zdecydowanie zrobiła się czerwona. Odniósł zwycięstwo w wysokości 0,5 LTC od wygranej gracza, ale jako prowizję przyjęto 0,1 LTC. Jego inwestycja jest teraz warta 99,4 LTC (więcej informacji znajdziesz na stronie)

Strona YOLOdice >

 

Jak mogę zwiększyć bezpieczeństwo mojego konta?

Oto kilka wskazówek:

 • zachowaj bezpieczeństwo klucza prywatnego adresu głównego – jeśli ktoś uzyska dostęp do Twojego klucza prywatnego,
 • użyj uwierzytelniania dwuskładnikowego – niektóre działania będą wymagały unikalnych kodów generowanych przez urządzenie (np. telefon),
 • jeśli używasz „klasycznego logowania” z hasłem, upewnij się, że hasło nie jest trywialne. Włączenie 2FA do logowania za pomocą hasła bardzo pomaga,
 • chroń krytyczne działania dzięki 2FA: logowanie, wypłaty, zarządzanie inwestycjami i granie.

Czy moje środki w YOLOdice są bezpieczne?

 • Dołożyli wszelkich starań. Po pierwsze, pomagają chronić twoje konto – hakowanie indywidualnych kont jest znacznie częstsze niż hakowanie całych usług.
 • Oferują bezpieczne logowanie poprzez podpisywanie wiadomości, uwierzytelnianie dwuskładnikowe, ograniczenia adresu do wypłaty.
 • Dbają o bezpieczeństwo serwerów dzięki wielowarstwowemu projektowi stosu aplikacji z surowymi uprawnieniami i ścisłą kontrolą dostępu. Od lat prowadzą dość popularne usługi internetowe bez żadnych naruszeń.
 • Fundusze na zimnym portfelu są kontrolowane za pomocą bardzo rygorystycznych obostrzeń, offline, szyfrowane urządzenia itp.
 • Klucze prywatne zimnego portfela nigdy nie opuszczają urządzeń. Transakcje do podpisania są przesyłane bezprzewodowo (konfiguracja audio).

Więcej o zabezpieczeniach na stronie projektu

Zapraszamy do obejrzenia wideo o YOLOdice

 

Strona YOLOdice >

 

Miłego zbierania BTC i dużych wygranych

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Mati

 

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO