page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

BetterHash to nie tylko aplikacja do kopania kryptowalut na komputerze, to również oprogramowanie do obsługi koparek zbudowanych na bazie kart graficznych…

Możecie tak zacząć pozyskiwać „środki” (można też pozyskać je na kranach crypto), by je wypłacić lub pomnożyć np.: w pulach wydobywczych PoS i Masternode.

BetterHash zespół

BetterHash zespół

FIRMA Z SOLIDNYM DOŚWIADCZENIEM

Ich wieloletnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania Windows, w szczególności oprogramowania do zarządzania sterownikami, takiego jak DriverMax, w połączeniu z stale powiększającą się bazą użytkowników, pozwoliło im  ocenić matematyczne możliwości prawie wszystkich istniejących urządzeń. Wszystkie zebrane przez nich informacje doprowadziły do ​​opracowania BetterHash, jednej z najbardziej rentownych aplikacji do sprawdzania poprawności transakcji na rynku.

BetterHash logo

Uruchom komputer

Łatwe ustawienie. Optymalny zysk. Zero opłat za wydobycie i wycofanie.

Ponad 45 000 użytkowników. Ponad 28 pul.

DOŁĄCZ DO ICH WSPÓLNOTY WZROSTU!

 

Działa na wszystkich 64-bitowych wersjach systemu Windows

Darmowa rejestracja w BetterHash >

BetterHash to górnik kryptowalut. Wykorzystuje moc komputera do sprawdzania poprawności przelewów kryptowalutowych. Możesz myśleć o tym jak o „wirtualnym notariuszu”. W zależności od wydajności procesora i karty kraficznej możesz zarobić setki dolarów każdego miesiąca.

Łatwy w użyciu

BetterHash to zaawansowane, potężne narzędzie przeznaczone zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących użytkowników. Kliknij „Start” i jesteś na dobrej drodze. Aktualizuje siebie i górników automatycznie.

Bez konfiguracji

Dbają o wszystko: wybór najbardziej wydajnego algorytmu, przełączanie się między algorytmami, a nawet tworzenie portfela na wypadek, gdybyś go nie miał.

Optymalny zysk

Zdobądź swój uczciwy udział w BetterHash. Wykonaj test porównawczy komputera po instalacji i zobacz szacunkowe możliwości zarabiania. Wydobywaj za najbardziej dochodową kryptowalutę w najbardziej wydajnych pulach wydobywczych.

 

Rentowność sprzętu dzięki BetterHash

Jeśli Twojego procesora lub GPU nie ma na liście, oznacza to, że wydobycie za pomocą BetterHash nie jest opłacalne
BetterHash lista obsługiwanych GPU i CPU

BetterHash lista obsługiwanych GPU i CPU

BetterHash - przykładowa rentowność

BetterHash – przykładowa rentowność

Funkcjonalna migawka

Jedyna strona, na którą musisz mieć oko. Jest to strona główna, która pokazuje wszystko, co musisz wiedzieć: dzienny i miesięczny dochód według waluty oraz ich równowartość w USD i BTC. Możesz ponownie rozpocząć proces porównywania i uzyskać dostęp do portfela online.

Funkcjonalna migawka BetterHash

 

Aktywni górnicy i prędkości mieszania

Lista wszystkich zainstalowanych górników i wszystkich algorytmów wyszukiwania. Tutaj możesz zobaczyć szybkość mieszania dla każdego algorytmu, a także szacunkową wartość dziennego i miesięcznego dochodu. Górny panel wyświetli czerwony komunikat na wypadek awarii jednego z monitorowanych górników.

Aktywni górnicy i prędkości mieszania BetterHash

Portfele, płatności i uruchomienie

Zaprojektowali stronę ustawień z pomocą użytkowników, wdrażając pożądane funkcje. Możesz ustawić BetterHash, aby działał najlepiej dla Ciebie. Od automatycznego logowania do portfela online, po planowanie godzin wydobywania, BetterHash można spersonalizować tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim potrzebom.

Portfele, płatności i uruchomienie BetterHash

 

 

Jak działa funkcja przełączania zysków?

Przed włączeniem opcji zamiany zysków wszyscy górnicy muszą zostać poddani testom porównawczym. Jest to jednorazowa operacja, aby upewnić się, że wszystkie sterowniki są poprawnie zainstalowane i że górnicy są w stanie działać.

BetterHash następnie otrzyma informacje o zamianie zysków z serwera, więc nie zacznie okresowo automatycznie przeprowadzać testów porównawczych. Opcja przełączania zysków zapewnia ciągły przepływ wydobycia, więc nie zatrzyma Twojej regularnej aktywności podczas sprawdzania, co jest bardziej opłacalne. Szczegółowe informacje na ten temat zostaną podane w pliku dziennika dostępnym w zakładce Przełączanie zysków w BetterHash.

 

Kiedy opcja przełączania zysków zmienia algorytmy?

Przełączają się z jednego algorytmu na inny tylko wtedy, gdy istnieje znaczna różnica zysków między nimi dwoma. W przeciwnym razie może dojść do straty zamiast zysku. Nie martw się, jeśli przez dłuższy czas nie zauważysz zmiany algorytmu, co nie oznacza, że ​​przełączanie zysków nie działa poprawnie.

 

Jakie monety otrzymam po włączeniu przełączania zysków?

Po włączeniu zamiany zysków wydobywasz monetę, która jest bardziej opłacalna, i taką monetę otrzymasz. Jeśli chcesz, aby wydobywane monety były automatycznie wymieniane na BTC, możesz włączyć to ustawienie na swoim koncie online.

BetterHash - monety, które można kopać

Co się stanie po włączeniu przełączania zysków, jeśli mam określony GPU / procesor wyłączony / ustawiony na „brak”?

Aby aktywować przełączanie zysków na wcześniej wyłączonym GPU lub CPU, musisz najpierw wykonać pełny test porównawczy. Po zakończeniu testu musisz upewnić się, że wybrałeś coś innego niż „brak” na liście górników. Procesory graficzne, dla których algorytm wyszukiwania ustawiony jest na „none”, NIE będą używane do przełączania zysków.

 

Jakie specyfikacje komputera polecasz dla BetterHash?

Każdy 64-bitowy komputer jest dobry do wydobywania kryptowaluty. Jeśli jednak naprawdę chcesz na tym zarabiać, potrzebujesz potężnego komputera. Do tego zadania zalecane są komputery do gier wyposażone w nowoczesne karty wideo. Dzisiejsze najbardziej opłacalne procesory graficzne (karty graficzne) to NVIDIA GTX 1080 Ti i AMD RX Vega 64. Pod względem procesorów najbardziej opłacalne są AMD Ryzen 7 1700X przy 4,00 GHz i Intel i7-7700K przy 4,70 GHz.

Darmowa rejestracja w BetterHash >

Jak działa BetterHash?

BetterHash to inteligentny interfejs dla najpopularniejszych górników kryptowalut na rynku.

Co to robi:

  • Pobiera narzędzia górnicze na komputer
  • Wykonuje test porównawczy (uruchamiając przez kilka minut każdy ze zgodnych)
  • Uruchamia najbardziej opłacalną kombinację procesorów i górników kart wideo
  • Tworzą dla Ciebie portfel dla każdej waluty, cały dochód jest przechowywany na Twoim koncie online – będziesz mógł przenieść go na inne konto kryptowalutowe lub pozostawić na swoim koncie online. Będziesz mógł także przenieść je do zwykłych, codziennych walut w późniejszym czasie.

 

Mój program antywirusowy wykrywa BetterHash jako złośliwe oprogramowanie. Dlaczego?

Firmy antywirusowe próbują wykryć jak najwięcej złośliwego oprogramowania na twoim komputerze; inaczej nie kupilibyście ich produktu. Konkurencja między firmami antywirusowymi zmuszała je czasami do wykrywania nieszkodliwych plików jako „potencjalnych zagrożeń”.

Spójrzmy na ciasteczka: wcale nie są złe. Czasami strony internetowe przechowują w plikach cookie preferencje dotyczące przeglądania, aby zapewnić lepszą obsługę podczas następnej wizyty. Znajdziesz jednak wiele rozwiązań antywirusowych i antymalware, które uznają je za „złośliwe oprogramowanie”. Jest to niepoprawne i ta sama praktyka ma zastosowanie do sprawdzania poprawności minerów crypto.

Nasza sugestia polega na zgłoszeniu tego jako fałszywie pozytywnego, ponieważ:

  • Zgodziłeś się zainstalować BetterHash i nie został on wdrożony na twoim komputerze bez twojej wiedzy.
  • Możesz go dezaktywować lub przestać go używać w dowolnym momencie – i to nie jest złośliwe oprogramowanie
  • BetterHash znajduje się również na liście w aplecie Dodaj / Usuń programy komputera, umożliwiając jego usunięcie
  • Zostałeś poinformowany o sposobie działania BetterHash

Aplikację należy uznać za „złośliwe oprogramowanie” tylko wtedy, gdy jest zainstalowana na komputerze użytkownika bez jej wiedzy lub z niewłaściwym opisem rzeczywistych działań.

Czy aby rozpocząć wydobycie w BetterHash, muszę gdzieś wpłacić pieniądze?

Nie, BetterHash to darmowa aplikacja i nie musisz nic płacić, aby z niej korzystać. W tej chwili, ponieważ wciąż są w trakcie opracowywania aplikacji, nie nakładają żadnych opłat, z wyjątkiem opłat wymaganych przez niektóre sieci walut, takie jak Monero.

Jak wydobywać bitcoiny?

BetterHash automatycznie wydobywa najbardziej dochodową kryptowalutę. Wydobywanie bitcoinów jest prawie niemożliwe na komputerze domowym i dlatego kopią różne waluty (zwane altcoinami). Dają Ci wydobywaną walutę lub opcję wymiany na Bitcoin. W ten sposób możesz sam dokonać wymiany po kursie, który TY kontrolujesz.

Jak mogę otrzymać pieniądze wygenerowane przez mój komputer?

Aby zdobyć monety, musisz najpierw połączyć swój BetterHash z kontem online. Możesz przenieść dokładną monetę, którą wydobyłeś, do odpowiednich portfeli. Na przykład, jeśli korzystałeś z Ethereum, możesz wysłać go do portfela Ethereum. Możesz też uzyskać od nich wszystkie swoje środki w BTC i przelać je do swojego portfela BTC.

Wciąż rozwijają BetterHash i pracują nad wprowadzeniem przelewów  Visa lub MasterCard, abyś mógł bezpośrednio wymienić swoją kryptowalutę na USD po kursie, który będzie dostępny na ich stronie internetowej. Na razie możesz wymieniać tylko poza ich stroną internetową.

Czy mogę używać BetterHash na wielu komputerach?

Tak, możesz. Musisz tylko połączyć je wszystkie z tym samym kontem. Jeśli korzystasz z wielu komputerów, musisz używać tych samych danych logowania we wszystkich aplikacjach. Otwórz BetterHash i przejdź do Ustawienia / Płatności i kliknij Przypisz identyfikator na każdym komputerze, aby wyświetlić wszystkie swoje środki w tym samym panelu sterowania.

snapshot BetterHash

Jakie są opłaty za korzystanie z BetterHash?

Nie pobierają żadnych opłat: żadnych opłat za użytkowanie, żadnych opłat wydobywczych i żadnych opłat za wycofanie (z wyjątkiem zwykłej opłaty za sieć lub ich opłaty za wymianę BTC).

Opłaty

Moneta Opłata za wydobycie Opłata za wycofanie
BTC – 0,0002 BTC dla zewnętrznych portfeli
– BEZPŁATNIE dla kont Coinbase
BTG Bez opłaty Bez opłaty
ITP Bez opłaty Bez opłaty
ETH Bez opłaty Bez opłaty
DASH Bez opłaty Bez opłaty
RVN Bez opłaty Bez opłaty
XMR Bez opłaty Bez opłaty
ZEC Bez opłaty Bez opłaty

Opłaty za wydobycie są pobierane przez pule. BetterHash wybiera najskuteczniejszą pulę, aby zmaksymalizować przychody. Prawie każda pula pobiera opłatę 1%. Nigdy nie łączą się z pulami, które mają wyższe opłaty wydobywcze.

Jakie są opłaty za wypłatę?

Pozwalają użytkownikom na bezpośrednie pobieranie wydobytych monet (BTG, ETC, ETH, RVN, DASH, XMR, ZEC) lub ich wymianę i wypłatę do BTC (za pośrednictwem usług wymiany firmy Binance).

Dla wszystkich wypłat do BTG, ETC, ETH, RVN, DASH, XMR i ZEC obowiązuje ZERO OPŁAT. Jedyną opłatą do zapłaty jest zwykła opłata za transfer sieciowy, która zależy od monety.

Jedyna istniejąca opłata dotyczy wypłat BTC: stała opłata za wypłatę w wysokości 0,0002 BTC (bez względu na przesyłaną kwotę).

 

Rejestracja w BetterHash >

 

Jak możemy oszacować opłaty?

Nie znają opłaty górnika przed wykonaniem przelewu. W związku z tym pobierają wartość domyślną, a po przeniesieniu, gdy dokładnie wiedzą, ile wyniosła opłata, zwracają użytkownikowi różnicę. Na przykład dla XMR pobierają 0,0002 początkową opłatę XMR , a pozostałą część zwracają użytkownikowi, jeśli ostateczna opłata była niższa.

Monitorują również wszystkie przelewy, a na tym etapie, w przypadku wystąpienia błędu przesyłania – ręcznie wykonują przelew tak szybko, jak to możliwe.

Do przelewu BTC korzystają z usług Binance.com w celu dokonania wymiany. 0,0002 BTC opłata wycofanie jest jednym z najniższych opłat za usługi wymiany. Jeśli nie zgadzasz się z opłatą za wymianę, zawsze możesz wypłacić dokładną walutę, którą wydobywałeś, i zamiast tego zapłacić opłatę sieciową lub wypłacić bezpłatnie na koncie Coinbase.

Skąd czerpią zyski, jeśli nie ma opłat?

Są długoletnią firmą programistyczną, działającą na rynku od ponad 15 lat i mają inne projekty, z których czerpią dochody. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, odwiedź naszą stronę internetową www.innovative-sol.com, aby dowiedzieć się więcej.

Czy mogę wydobywać za pomocą własnych górników?

Tak, możesz wydobywać za pomocą własnych górników, pod warunkiem, że korzystają z tych samych algorytmów, które są już w BetterHash i wydobywają te same monety. Więcej informacji na temat puli oraz kompatybilnych algorytmów i monet można znaleźć w Ustawieniach / basenach na koncie online.

Czy BetterHash ma dostęp do jakichkolwiek danych osobowych na moim komputerze?

Nie. Wszystko, co robi BetterHash, to pobieranie i instalowanie odpowiednich górników do konfiguracji komputera, uruchomienie ich i upewnienie się, że działają z optymalną prędkością. Górnicy nie potrzebują dostępu do niczego poza mocą obliczeniową; nie mają dostępu do żadnych plików na twoim komputerze.

BetterHash logo 2

Program Polecający

Szczegóły programu poleceń BetterHash

Poleć ich nowym użytkownikom i zarabiaj prowizję za każdym razem, gdy dokonają wypłaty w BTC za pośrednictwem ich systemu wypłat!

Otrzymasz prowizję w wysokości 50% opłaty za wypłatę BTC. Za każdym razem, gdy osoba, której poleciłeś, dokonuje wypłaty BTC, 50% opłaty za przelew trafi do Ciebie. Komisja polecająca nie ma zastosowania do wypłat altcoin lub wypłat BTC Coinbase.

Prowizja za opłatę zostanie wysłana na Twoje konto BetterHash, gdy osoba, której poleciłeś, dokona wypłaty BTC. Pojawi się w Twojej Historii transakcji, na karcie BTC, sekcja Płatności i będzie oznaczony jako Prowizja za polecenie.

Nie ma ograniczeń co do liczby osób, które możesz polecić, chociaż zastrzegają sobie prawo do zmiany lub zmiany zasad programu poleceń w dowolnym momencie.

Osoby, do których odwołujesz się w BetterHash, muszą zostać zarejestrowane za pomocą linku polecającego lub identyfikatora polecenia. Link polecający można znaleźć w internetowym pulpicie nawigacyjnym, na karcie Moje konto.

 

Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz je utworzyć tutaj.

 

Miłego kopania!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 2 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO