page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Cudo Miner to nie tylko aplikacja do kopania kryptowalut na komputerze, to również oprogramowanie do obsługi farm górniczych…

Możecie tak zacząć pozyskiwać „środki” (można też pozyskać je na kranach crypto), by je wypłacić lub pomnożyć np.: w pulach wydobywczych PoS i Masternode.

Zanim pójdziesz.

Daj nam szansę i wypróbuj Cudo Miner

i otrzymaj 5000 Satoshi, zaraz po zarejestrowaniu się w systemie.

 • Zainstaluj Cudo Miner i rozpocznij wydobycie w kilka minut
 • Zarządzaj swoim wydobywaniem zdalnie z Cudo Console
 • Wbudowane podkręcanie GPU
 • Zarabiaj w BTC, ETH, XMR lub RVN
 • Zdobądź 10 000 satoshi za każdego poleconego użytkownika

 

Zarejestruj się i pobierz >

 

Dlaczego warto korzystać z Cudo Miner?

„Ponad 60 000 użytkowników Beta,  ufa Cudo Miner przy najwyższych zyskach”

Cudo Miner to platforma kryptograficzna, która umożliwia automatyczne kopanie, zmniejszając ręczną konfigurację i interwencję nawet o 95% bez utraty rentowności. Rozwiązanie obejmuje aplikację komputerową i dedykowaną konsolę internetową do monitorowania i zdalnego zarządzania. Cudo Miner jest w pełni zautomatyzowany i zoptymalizowany pod kątem zysków i najwyższej wydajności w systemach Windows, macOS, Linux lub CudoOS. Cudo Miner jest odpowiedni dla górników o różnym poziomie doświadczenia.

Automatyczne przełączanie monet dla maksymalnego zysku i wbudowane podkręcanie.

Automatyczne przełączanie monet dla maksymalnej rentowności Cudo Miner

Automatyczne przełączanie monet dla maksymalnej rentowności

Automatyczne przełączanie algorytmów gwarantuje, że zawsze wydobędziesz najbardziej dochodową monetę. Cudo Miner stale skanuje wartość monety i trudność, automatycznie przełączając wysiłki wydobywcze, aby zapewnić najwyższą rentowność w danym momencie.

Jeśli jesteś zaawansowanym górnikiem i masz już sprzęt zoptymalizowany do konkretnej monety (np. ustawienia zegara, pamięci i rdzenia), możesz wyłączyć automatyczne przełączanie algorytmów i ręcznie wybrać monetę do wydobycia.

Zaawansowane ustawienia i sterowanie Cudo Miner

Zaawansowane ustawienia i sterowanie

Menu Zaawansowane ustawienia Cudo Miner zapewnia narzędzia niezbędne do podkręcania procesorów graficznych i dodawania wstępnie zoptymalizowanych algorytmów mieszania.

Wyświetlana jest wydajność dla każdej konfiguracji, dzięki czemu można zobaczyć najlepszą wydajność sprzętu na pierwszy rzut oka, z zapisanym pełnym dziennikiem ustawień historycznych, umożliwiając powrót do poprzedniej wersji jednym kliknięciem przycisku.

Potężna konsola internetowa Cudo Miner

Potężna konsola internetowa

Zarządzaj i monitoruj wydajność, moc i status działania swoich urządzeń na biurku lub w drodze z dedykowanej konsoli internetowej Cudo. Twórz niestandardowe szablony, śledź prowizje i dokonuj wypłat we własnym portfelu kryptowalut bezpośrednio z konsoli.

Nowa funkcja – zdalne konfiguracje urządzeń 

Najnowsza aktualizacja umożliwia teraz pełne zdalne zarządzanie wszystkimi urządzeniami górniczymi, w tym ustawieniami podkręcania, a także kompletnym systemem szablonów do konfigurowania ustawień powiązanych z organizacją Cudo Miner. Oznacza to, że do wszystkich ustawień wyszukiwania dla twoich urządzeń można teraz uzyskać zdalny dostęp, na przykład za pomocą smartfona lub laptopa, za pośrednictwem konsoli internetowej Cudo.

automation Cudo Miner

Zarabiaj, gdy system jest bezczynny

Jeśli nie masz dedykowanego urządzenia górniczego, istnieje duże prawdopodobieństwo, że wydobycie nie wpłynie na wydajność komputera podczas jego używania. Cudo Miner siedzi uśpiony w tle na twoim komputerze i inteligentnie rozpocznie kopanie, gdy system jest bezczynny.

Zarabiaj, gdy system jest bezczynny Cudo Miner

Cudo Miner jest budowany przez Miners dla górników.

Uważamy, że Cudo Miner stanowi szczyt oprogramowania do wydobywania kryptowalut. Ale nie wierz nam na słowo… zacznij korzystać z Cudo Miner i powiedz nam, co myślisz!

Cudo Miner Beta to pierwsza prawdziwa okazja dla górników do wypróbowania oprogramowania, gdy zbliża się koniec rozwoju do pierwszej pełnej wersji.

miner-dashboard-Cudo Miner

Zarejestruj się i pobierz >

Jestem Pro Miner, czy powinienem używać tego oprogramowania?

Jeśli używasz górnika z linii poleceń do wydobywania jednego algorytmu, Cudo Miner będzie bardziej opłacalny w ciągu miesiąca. Kropka.

Wynika to z faktu, że ich oprogramowanie automatycznie wydobywa najbardziej dochodową monetę, a nie montuje się na jednej konkretnej monecie. Co ważne, Cudo Miner pozwala kopać wybraną monetą, więc dodatkowa rentowność nie idzie na kompromis w stosunku do tego, co chcesz zarobić.

Cudo Miner wypełnia lukę między potężnym wierszem poleceń a prostymi w obsłudze programami do eksploracji GUI, dzięki zaawansowanym funkcjom i monitorowaniu niedoścignionemu przez inne wiodące oprogramowanie górnicze. Inteligentny eksplorator kryptowalut, który jest zarówno prosty w użyciu, jak i zaawansowany w kontroli, umożliwiając dostrojenie wydobycia w celu uzyskania maksymalnych zwrotów w wielu opcjach walutowych.

stats-Cudo Miner

Jak mogę zarobić na poleceniu znajomego?

Uwielbiasz oprogramowanie i chcesz polecić przyjaciela? Niesamowite! Ułatwili zarabianie, rozpowszechniając informacje o Cudo Miner.

Program polecający Cudo Miner

Zdobądź stały strumień przychodów i bonusy za polecanie użytkowników, aby dołączyli do systemu.

Utwórz konto >

Utwórz konto, a otrzymasz własny kod polecający w sekcji poleceń aplikacji lub portalu.

Zarejestruj się i pobierz >

Polecaj nowych użytkowników

Udostępnij link w mediach społecznościowych, na forach, blogach, w biuletynach lub w dowolnym innym miejscu. Skorzystaj z ich banerów i automatycznie wypełnianych postów według własnego uznania. Otrzymaj bonus 10 000 satoshi za skorzystanie z twojego linku.

Zdobądź nagrodę

Otrzymasz stały udział w przychodach z prowizji Cudo Miner, który wynosi 10% na pierwszy poziom, a następnie 5% z drugiego poziomu. Dodatkowo podczas Bety otrzymasz 10 000 satoshi za każdego aktywnego użytkownika, którego polecisz. Po wydobyciu pierwszych 5000 satoshi lub ekwiwalentów, aby potwierdzić ich aktywność. Zarabiasz w Bitcoinach lub możesz zmienić walutę.

Nagroda za rejestrację

Zdobądź 10 000 satoshi za każdego nowego aktywnego użytkownika, którego polecisz.

central-miner-mangementv Cudo Miner

Kiedy i jak otrzymam zapłatę?

To zależy od Ciebie. Wszystkie wygenerowane przychody będą przechowywane w portfelu Cudo, dopóki nie zdecydujesz się wycofać salda i przejść do własnego portfela Bitcoin lub Altcoin. Transakcje podlegają minimalnej kwocie przelewu wynoszącej 0,002 Bitcoin.

Dlaczego powinienem używać Cudo Miner w porównaniu z innym oprogramowaniem do wydobywania?

Cudo Miner jest na tyle prosty, że każdy może zacząć, ale ma funkcje i zalety niezbędne dla górników Pro. Jest to jedyny górnik, w którym możesz faktycznie zarobić wybraną monetę, wydobywając inne bardziej wydajne monety, dzięki czemu zawsze otrzymasz najbardziej opłacalne rozwiązanie.

Jako firma działająca w sposób etyczny, przeznacza część dochodów na cele charytatywne i na rzecz środowiska, utrwalając wizję zapewnienia największej rozproszonej platformy obliczeniowej.

Czy Cudo Miner uszkodzi mój komputer?

Absolutnie nie. Cudo Miner to aplikacja opracowana całkowicie w Wielkiej Brytanii. Cały kod jest napisany wewnętrznie, a DigiCert stanowi znak autentyczności, a do zapewnienia bezpieczeństwa korzystają z zewnętrznych audytorów kodów.

Oprogramowanie antywirusowe zwykle oznacza wszystkie nierozpoznane aplikacje, więc ponieważ Cudo Miner jest nowy na rynku, nie musisz się tym przejmować. Wystarczy zaakceptować wiadomość, a oprogramowanie będzie mogło kontynuować instalację.

miner-slide-1-Cudo Miner

Jakie są opłaty?

Oprogramowanie Cudo Miner można pobrać bezpłatnie. Pobierają komisję wydobywczą, aby pokryć koszty operacyjne i programistyczne, aby mogli stale poprawiać rentowność i funkcje oprogramowania.

Wydajność wydobycia jest sprawdzana codziennie. Stosowane są różne opłaty w zależności od ilości kryptowaluty wydobytej w ciągu ostatnich 30 dni *:

% opłat za wydobycie BTC:

 • 6,5% – Brąz (za mniej niż 0,005 BTC)
 • 5% – Srebrny (większy lub równy 0,005 BTC)
 • 4% – Złoto (więcej niż 0,01 BTC)
 • 3% – Platyna (większa lub równa 0,05 BTC)
 • 2,5% – Pallad (większy lub równy 0,1 BTC)
 • 2% – Iryd (większy lub równy 1 BTC)
 • 1,5% – Diamond (dla wartości większej lub równej 10 BTC)
* Opłaty dla użytkowników wypłacanych w innych monetach niż Bitcoin są obliczane przy użyciu kursu wymiany BTC w dniu wydobycia.

Istnieje minimalna kwota wypłaty, ale nie ma opłaty za wypłatę.

Czy muszę zostawić komputer włączony?

Aby wydobywać, oprogramowanie będzie wymagało włączenia komputera. Cudo Miner zapewnia pełną kontrolę nad porą dnia, ilością używanego procesora / karty graficznej i pauzą w trakcie użytkowania (jeśli z innych powodów będziesz również korzystać z urządzenia).

settings-z-enemy-history-Cudo Miner

Jak działa oprogramowanie?

Po rozpoczęciu wyszukiwania komputer otrzymuje niewielkie ilości danych z sieci, na których następnie wykonuje procesy. Ten proces nazywa się haszowaniem, a moc komputera jest wykorzystywana do rozwiązywania złożonych problemów matematycznych, które ostatecznie przynoszą ci nagrody.

Aby zwiększyć rentowność, Cudo Miner porówna moc obliczeniową twojego urządzenia i sprzęt, aby automatycznie wybrać najbardziej opłacalny algorytm kryptowaluty do wydobycia. Gdy inny algorytm stanie się bardziej opłacalny, automatycznie przełączy się na jego algorytm, zapewniając, że zawsze uzyskasz największe przychody ze swojego sprzętu.

Zarejestruj się i pobierz >

Kim są twórcy Cudo Miner ?

Cudo Miner jest częścią Cudo Ventures, firmy zajmującej się programami etycznymi i neutralnymi pod względem emisji dwutlenku węgla. Ich celem jest wywarcie pozytywnego wpływu na świat na dobre i na zmiany techniczne.

Team Cudo Miner

Cudo Miner został opracowany przez Matta Hawkinsa i Duncana Cooka, doświadczonych przedsiębiorców z doświadczeniem w infrastrukturze IT, rozwoju oprogramowania i wydobywaniu kryptowalut, z wizją stworzenia bardziej rentownego i łatwiejszego w użyciu oprogramowania wydobywczego zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych entuzjastów wydobycia. Wierzą, że krypto zmieni świat, ale pierwszym krokiem jest zapewnienie narzędzi i platformy, aby ta niesamowita technologia była dostępna dla większej liczby odbiorców.

Wierzą również, że rozwiązania Blockchain zrewolucjonizują wiele branż, a ich celem jest wykorzystanie tych technologii do generowania finansowania i wspierania organizacji charytatywnych i dobrych celów.

Pochodząc z infrastruktury, sami widzieli ogromne ilości niewykorzystanej mocy obliczeniowej na laptopach, komputerach osobistych i serwerach. W rzeczywistości sprzęt komputerowy jest zwykle bezczynny przez ponad 60% czasu. Widzieli barierę wejścia i uczenia się jako niezwykle wysoką dla tych, którzy chcieli dostać się do górnictwa. Stwierdzili, że obecne metody wydobycia zwykle nie były najbardziej opłacalne.

Aby ta niesamowita technologia stała się głównym nurtem, kryptowaluta i blockchain potrzebują więcej osób zaangażowanych i uczestniczących w crypto. Postanowiliśmy więc uczynić to łatwiejszym, dostępniejszym i bardziej opłacalnym dla każdego.

The Smart Cryptocurrency Miner

Cudo Miner jest wyposażony w funkcje zapewniające maksymalne wykorzystanie wydobycia.

coin-selection-Cudo Miner

Automatyczne przełączanie monet dla maksymalnej rentowności

Automatyczne przełączanie algorytmów gwarantuje, że zawsze wydobędziesz najbardziej dochodową monetę. Cudo Miner stale skanuje wartość monety i trudność, automatycznie przełączając wysiłki wydobywcze, aby zapewnić najwyższą rentowność w danym momencie.

Jeśli jesteś zaawansowanym górnikiem i masz już sprzęt zoptymalizowany do konkretnej monety (np. Ustawienia zegara, pamięci i rdzenia), możesz wyłączyć automatyczne przełączanie algorytmów i ręcznie wybrać monetę do wydobycia.

settings-z-enemy-Cudo Miner

Zaawansowane ustawienia i sterowanie

Ustawienia zaawansowane pozwalają dostosować tryb uśpienia, intensywność i harmonogram GPU, umożliwiając optymalizację rentowności i wydajności dla każdego algorytmu. Wyświetlana jest wydajność każdej konfiguracji, dzięki czemu na pierwszy rzut oka widać najlepszą wydajność sprzętu.

Pełny dziennik ustawień historycznych umożliwia powrót do poprzedniej wersji jednym kliknięciem przycisku.

gpu-cpu-Cudo Miner

Mój procesor graficzny i procesor jednocześnie

Dzięki obecnie obsługiwanym 9 monetom z 5 różnych algorytmów wydobywania, Cudo Miner jest w stanie wydobywać różne kryptowaluty na GPU i procesorze jednocześnie, zapewniając maksymalny zwrot z urządzenia.

Wydobywaj tylko w stanie bezczynności

W przypadku kopania na platformie ta funkcja zapewnia dostęp do kontroli w razie potrzeby bez zwiększania zasobów. Doskonale nadaje się również do zapewnienia, że ​​górnik nie przeszkadza w codziennej produktywności dla osób wydobywających na standardowym komputerze.

pause-scheduling-Cudo Miner

Wstrzymaj korzystanie z baterii i harmonogramu

Górnicy na laptopach mogą automatycznie zawiesić wydobycie, gdy nie są podłączoni do gniazdka elektrycznego, a funkcja planowania pozwala ustawić zakresy czasu dla górnika – na przykład po prostu wydobycie w nocy, gdy energia elektryczna jest często niższa.

Dane dotyczące wydajności na wyciągnięcie ręki

Zobacz, które monety można wydobywać ze swojego sprzętu i osiągalne dla nich hashraty, i uzyskaj szacunkowy dzienny i miesięczny potencjał zarobkowy na podstawie twojego sprzętu, wartości rynkowej monet, ilości czasu i mocy przetwarzania przypisanej do wydobycia oraz wszelkich zaawansowane wybrane ustawienia.

 • Prognozowane zarobki na sprzęt i konfiguracje.
 • Benchmark hashrates na monetę.
 • Zobacz, które monety są dostępne do wydobycia.

Konsola internetowa i pulpit zarządzania

Konsola internetowa Cudo Miner zapewnia szczegółowy przegląd konta, urządzeń i wydajności poszczególnych urządzeń. Dostęp do konsoli można uzyskać zdalnie, zapewniając pełny nadzór nad wydajnością wydobycia, gdziekolwiek jesteś.

Łatwy dostęp z aplikacji Mining

Wystarczy kliknąć łącza urządzeń lub transakcji w eksploratorze pulpitu, aby otworzyć dedykowaną konsolę internetową

Szybki podgląd pulpitu zarobków

Przeglądaj swoje dzienne, miesięczne i roczne zarobki, premie i prowizje za polecenia za pomocą wykresu na desce rozdzielczej.

idle-Cudo Miner

Zmień wyświetlaną walutę

Obsługują wiele walut wraz z satoshis Bitcoin, zapewniając ci wybór sposobu wyświetlania twojego salda.

Zarządzaj subkontami

Utwórz tyle kont podrzędnych, ile potrzebujesz, dzięki funkcji zarządzania organizacjami i zarządzaj nimi za pomocą dedykowanej konsoli internetowej.

Przegląd urządzeń i transakcji

Zobacz, jakie urządzenia zainstalowałeś i ich status aktywności, a także wszelkie transakcje, w skrócie dzięki widokom na wysokim poziomie.

managment-Cudo Miner

Szczegółowa wydajność urządzenia

Szczegółowy podział wszystkich procesorów graficznych i procesorów, odczyty hashrate na żywo, wyniki testów porównawczych dla każdego algorytmu, zarobki, odczyty temperatury i wersje sterowników GPU.

Grupuj wiele urządzeń

Dla ułatwienia monitorowania funkcja Grupy umożliwia grupowanie urządzeń, idealne w dużych środowiskach z wieloma platformami lub w wielu sieciach.

 

Zarejestruj się i pobierz >

 

Śledź zarobki za polecenie

Sprawdź liczbę poleconych, zarobionych prowizji i oczekujących premii, a także skorzystaj z unikalnego linku, aby udostępnić i zwiększyć swoje zarobki w naszym dwupoziomowym programie.

Zarządzaj użytkownikami

Zaproś dowolną liczbę znajomych lub współpracowników do roli administratora konta.

profits-Cudo Miner

Automatyczna rejestracja oparta na sieci

Dla górników z wieloma platformami do udostępnienia udostępniają dwa mechanizmy sieciowe, aby automatycznie zarejestrować nową instalację Cudo Miner w organizacji.

Pozwala to na ominięcie pierwszego ekranu logowania, umieszczając platformę w organizacji górnika, a tym samym umożliwiając centralne zarządzanie w konsoli internetowej Cudo bez fizycznej interakcji podczas pierwszego uruchomienia.

Zaawansowane ustawienia

W Cudo rozumieją tuning wymagany do maksymalizacji wydajności i rentowności „platform wiertniczych”. Właśnie dlatego menu „Ustawienia Zaawansowane” Cudo Miner zapewnia narzędzia niezbędne do podkręcania procesorów graficznych i dodawania wstępnie zoptymalizowanych algorytmów mieszania.

Wyświetlana jest wydajność dla każdej konfiguracji, dzięki czemu można zobaczyć najlepszą wydajność sprzętu na pierwszy rzut oka, z zapisanym pełnym dziennikiem ustawień historycznych, umożliwiając powrót do poprzedniej wersji jednym kliknięciem przycisku.

earnings-Cudo Miner

Potężna konsola internetowa

Zarządzaj i monitoruj wydajność, zdrowie, moc i status działania swoich urządzeń na biurku lub w drodze z dedykowanej konsoli internetowej Cudo. Twórz niestandardowe szablony, śledź prowizje i dokonuj wypłat we własnym portfelu kryptowalut bezpośrednio z konsoli. Spokój, że zawsze kontrolujesz swoje środowisko.

Nowa funkcja – zdalne konfiguracje urządzeń 

Najnowsza aktualizacja umożliwia teraz pełne zdalne zarządzanie wszystkimi urządzeniami górniczymi, w tym ustawieniami podkręcania, a także kompletnym systemem szablonów do konfigurowania ustawień powiązanych z organizacją Cudo Miner. Oznacza to, że do wszystkich ustawień wyszukiwania dla twoich urządzeń można teraz uzyskać zdalny dostęp, na przykład za pomocą smartfona lub laptopa, za pośrednictwem konsoli internetowej Cudo.

Zarejestruj się i pobierz >

Kompilacja CudoOS

Cudo Miner jest dostępny w wersji „bez systemu operacyjnego”, która działa bezpośrednio na platformach wydobywczych, bez konieczności wcześniejszej konfiguracji systemu Windows lub Linux. Idealny dla właścicieli platform i konstruktorów poszukujących łatwej do wdrożenia aplikacji ze wszystkimi właściwymi sterownikami i optymalizacjami już wbudowanymi.

Wystarczy spojrzeć na zwroty, które możesz uzyskać!

Nvidia Orientacyjne zyski dla najlepszych procesorów graficznych do gier
GeForce RTX 1080 Ti 25-30 USD / miesiąc
GeForce RTX 2080 Ti 35-40 USD / miesiąc
GeForce RTX 2070 25-30 USD / miesiąc
AMD Orientacyjne zyski dla najlepszych procesorów graficznych do gier
Radeon RX 570 11-15 USD / miesiąc
Radeon RX 580 11-15 USD / miesiąc
Radeon VII 35-45 USD / miesiąc

Ponadto konsola jest dostępna w języku polskim 😉

 

Miłego kopania!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 1 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO