page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

37

Większość BARDZO bogatych ludzi jest do siebie podobna i różni się od zwykłych ludzi tylko dwoma głównymi atrybutami. Jeśli zaczniesz uczyć się więcej o ludziach Forbes, bez względu na kraj, w którym mieszkają, zawsze zobaczysz tę samą sytuację.

Pierwszy znak milionerów: NIE działają przez całą dobę!

Drugi znak milionerów: NIE przechowują swoich pieniędzy na rachunkach bankowych!

Jak nie pracować po 30 Czy jest to możliwe dzięki EDC Blockchain 2

Z reguły zwykli ludzie robią dokładnie odwrotnie – ciągle pracują i starają się oszczędzać pieniądze – w banku, skarbonce, pod materacem i tak dalej. Ale oszczędzanie pieniędzy w dzisiejszym świecie jest prawie niemożliwym zadaniem, ponieważ oszczędności są stale dewaluowane w wyniku rosnącej inflacji każdego roku.

Bogaci ludzie rozumieją to bardzo dobrze, więc nigdy nie przechowują swoich pieniędzy w bezpiecznym miejscu, ale zmuszają je do ciągłej pracy! Właśnie dlatego są bogaci i codziennie powiększają swoje bogactwo! Wszystkie ich oszczędności to AKTYWNOŚCI, które pomagają im zarobić więcej. Zwykli ludzie wolą trzymać oszczędności w gotówce, która ciągle traci na wartości.

Z tych powodów my  traktujemy wszystkich użytkowników platformy EDC Blockchain jak milionerów! W końcu nie trzymają swoich pieniędzy pod materacem, ale uruchamiają swoje inwestycje, stale zwiększając obroty!

Utwórz portfel EDC>

Program leasingowy EDC Blockchain to dokładnie taki produkt, który pozwala twoim funduszom działać zamiast ciebie! Zastosowanie technologii Blockchain daje pełną gwarancję bezpieczeństwa twoich funduszy, a innowacyjne usługi blockchain przyczyniają się do stabilnego wzrostu Twoich zasobów cyfrowych!

Oprócz funkcji leasingowej EDC Blockchain oferuje użytkownikom możliwość tworzenia i rozwoju własnego zespołu oraz otrzymywania za to nagród! Z czasem twój zespół zaczyna się powiększać, a twoje nagrody są zwielokrotniane, zmieniając małą śnieżkę w lawinę twoich nagród! A im więcej Twój zespół pracuje, tym mniej musisz pracować – wszystko, co musisz zrobić, to obserwować, jak rośnie wielofunkcyjny portfel EDC Blockchain!

Zacznij od małej platformy EDC Blockchain, aby zyskać wolność finansową w przyszłości i NIGDY nie pracować ponownie! Z EDC Blockchain już dziś stworzysz swoją niezależną przyszłość!

Wszechstronne rozwiązania oferowane przez EDC Blockchain pozwalają nie tylko otrzymywać codzienne bonusy, ale także łatwo rozwijać i skalować swój biznes oraz poszerzać grono odbiorców! Wbudowany konstruktor monet od EDC Blockchain jest jednym z najlepszych narzędzi nowoczesnego rynku blockchain do tworzenia własnych zasobów cyfrowych – od prostych tokenów po pełnoprawną kryptowalutę z PoS! A możliwość umieszczenia swojego aktywa na giełdach partnerów firmy pomoże Ci uzyskać dodatkową płynność!

Zanim więc dostaniesz inną niekochaną pracę, która nie sprawi ci przyjemności i nie poświęci ci całego czasu, zastanów się: jak się upewnić, że nie pracujesz, ale twoje fundusze pracują dla Ciebie, stale zwiększając inwestycje? Odpowiedź jest prosta – innowacyjne rozwiązania EDC Blockchain pomogą Ci zapomnieć słowo „praca” i zacząć cieszyć się wszystkimi zaletami nowego cyfrowego świata, otrzymywać stabilne nagrody i rozwijać własny biznes!

Kluczowe funkcje Blockchain, o których każdy powinien wiedzieć!

Kluczowe funkcje Blockchain, o których każdy powinien wiedzieć!

Chociaż po szumie 2017-2018 dyskusja na temat technologii blockchain nieco się uspokoiła, zainteresowanie tym obszarem rośnie i nikt nie może zaprzeczyć, że blockchain przynosi realne korzyści w rozwiązaniu kilku globalnych problemów.

Technologia Blockchain nie ogranicza się tylko do zastosowania w dziedzinie kryptowalut i oferuje dzisiejszym użytkownikom ogromny wybór usług dla rozwoju biznesu oraz możliwość uzyskania pasywnego dochodu.

Przyjrzyjmy się szczegółowo funkcjom i cechom blockchain, które sprawiają, że ta technologia jest popularna i pożądana w wielu obszarach działalności, oraz pokażemy, jakie zmiany w blockchain oferuje platforma EDC Blockchain dla użytkowników.

Niezmienność i przejrzystość

Niezmienność sieci zapewnia, że ​​wszystkie informacje wchodzące w skład łańcucha blokowego nie mogą zostać zmienione ani poprawione przez uczestników. Technologia Blockchain nie opiera się na scentralizowanych organach zarządzających – zamiast tego zarządzanie odbywa się poprzez dystrybucję prawa do potwierdzania transakcji w sieci między węzłami lub masternodes.

Platforma EDC Blockchain wykorzystuje masternodes, rodzaj puli, do której użytkownicy mogą dzierżawić swoje monety bonusowe EDC, tym samym pozwalając im uczestniczyć w potwierdzaniu transakcji i generowaniu nowych bloków. Uczestnicy otrzymują codzienne nagrody za dzierżawienie swoich monet EDC do masternode.

 

Po dodaniu nowych bloków do łańcucha bloków żaden użytkownik sieci nie może edytować, usuwać ani aktualizować informacji zawartych w bloku. Dlatego informacje o wszystkich transakcjach w sieci pozostają niezmienione, przejrzyste i otwarte dla każdego uczestnika.

Zdecentralizowana technologia

Sieć jest obsługiwana przez rozproszone węzły konkurujące o prawo do potwierdzenia następnego bloku transakcjami. Jest to jedna z kluczowych cech technologii blockchain – sieć nie ma organu zarządzającego, lecz jest zarządzana przez zdecentralizowane węzły.

 

Utwórz portfel EDC>

Co przynosi decentralizacja?

Zwiększona odporność sieci

Działanie sieci opiera się na mechanizmach matematycznych, które wykluczają możliwość wystąpienia błędów spowodowanych czynnikiem ludzkim.

Użytkownik sam kontroluje swoje fundusze i informacje

Wszystkie fundusze są bezpośrednio w rękach użytkowników i nie mogą zostać wycofane ani zablokowane decyzją organów regulacyjnych.

Brak stron trzecich

Podczas przeprowadzania transakcji użytkownicy kontaktują się bezpośrednio ze sobą, a pośrednicy nie muszą brać udziału w transakcji, co prowadzi do najbardziej efektywnej komunikacji.

Prawdopodobieństwo włamania się do systemu jest bliskie zeru

Blockchain składa się z tysięcy niezależnych węzłów. Aby zhakować system, atakujący będą potrzebować dostępu do każdego węzła, co jest praktycznie niemożliwe z technicznego punktu widzenia.

Pełna przejrzystość sieci

Każda zmiana w systemie jest widoczna dla wszystkich uczestników sieci, wszystkie informacje o transakcjach przeprowadzonych w sieci są całkowicie otwarte.

Zwiększone bezpieczeństwo

Działanie sieci blockchain opiera się na funkcjach kryptograficznych. Są to złożone algorytmy matematyczne, które działają jako niezawodna ochrona przed wszelkiego rodzaju atakami sieciowymi.

Wszystkie dane sieciowe są szyfrowane za pomocą funkcji skrótu. Zatem każdy kolejny blok w sieci ma swój własny identyfikator. Aby zmienić określony blok i edytować zawarte w nim informacje, atakujący będzie musiał „uzyskać klucz” do wszystkich poprzednich bloków. Zastosowanie go w praktyce jest praktycznie niemożliwe.

Działanie platformy EDC Blockchain opiera się na jednym z najbardziej produktywnych i bezpiecznych protokołów na dzisiejszym rynku blockchain – grafenie. Protokół Grafen daje użytkownikom pełną gwarancję bezpieczeństwa funduszy i gwarantuje niezawodność wszystkich transakcji przeprowadzanych w sieci!

Zgoda

Każda platforma blockchain wykorzystuje pewien mechanizm konsensusu, co pozwala uczestnikom sieci dojść do ogólnego porozumienia.

Mechanizm konsensusu to zbiór zasad, dzięki którym transakcje w sieci są potwierdzane, a nowe bloki są powiązane z poprzednimi. Najpopularniejszym obecnie jest mechanizm PoW (Proof-of-Work), który wymaga od uczestników udowodnienia pracy wykonanej przy obliczaniu wartości mieszania. Algorytm ten ma jednak poważną wadę – konieczność użycia dużej ilości energii elektrycznej w celu utrzymania sieci.

Platforma EDC Blockchain wykorzystuje mechanizm konsensusu DPoS (Delegated Proof of Stake) z częściowym wykorzystaniem LPoS (Leasing Proof of Stake). Takie podejście nie wymaga tak dużych kosztów energii, jak praca sieci w algorytmie PoW.

Algorytm LPoS zapewnia sieci dodatkowy poziom niezawodności, ponieważ pozwala zaangażować wszystkich uczestników w pracę nad bezpieczeństwem sieci. Ponadto zastosowanie LPoS pozwala użytkownikom platformy EDC Blockchain wydzierżawić swoje dodatkowe monety EDC masternodom i otrzymywać codzienne nagrody za przechowywanie monet EDC w masternode.

Wysoka prędkość i niski koszt transakcji

Przetwarzanie dużej płatności przez nowoczesne systemy finansowe może potrwać kilka dni roboczych, a nadawca i odbiorca płatności będą potrzebować szeregu dodatkowych dokumentów potwierdzających.

Problem ten można łatwo rozwiązać za pomocą technologii blockchain. Użytkownicy EDC Blockchain mają możliwość dokonywania płatności z dowolnego miejsca na świecie w ciągu kilku sekund, co znacznie oszczędza czas i pieniądze na płatnościach transgranicznych. Kolejną niekwestionowaną zaletą transakcji blockchain są minimalne opłaty transakcyjne – bez względu na to, czy przekażesz 1 czy 1 milion USD, prowizja będzie prawie taka sama.

 

Korzystanie z protokołu Graphene pozwala przeprowadzać do 100 000 transakcji na sekundę w sieci EDC Blockchain, a potwierdzenie nowego bloku zajmuje tylko 2-3 sekundy!

Oprócz zwykłych transakcji platforma EDC Blockchain zapewnia użytkownikom ulepszoną funkcjonalność transferu – anonimowe przelewy, funkcje „pakietu kodu” i „czerwonej koperty”.

Anonimowy transfer to narzędzie, które pozwala użytkownikom EDC Blockchain dokonywać przelewów bez możliwości identyfikacji nadawcy i zawsze pozostaje anonimowy, gdy jest to naprawdę konieczne! Funkcje „pakietu kodu” i „czerwonej koperty” umożliwiają prowadzenie kampanii lojalnościowych dla klientów i służą jako niezawodne narzędzia marketingowe do rozwoju firmy!

Utwórz portfel EDC>

Wniosek

Przez kilka lat technologia blockchain była w stanie udowodnić swoją niezawodność i wydajność i pozwoliła rozwiązać problemy związane z przenoszeniem i przechowywaniem wartości w łańcuchu, których tradycyjny system finansowy nie był w stanie rozwiązać. Potwierdza to fakt, że technologia blockchain pozostanie z nami na długo!

Popularność technologii blockchain pozwoliła platformie EDC Blockchain na rozszerzenie swojej społeczności w Chinach, Korei Południowej, Singapurze, Ukrainie, Turcji, Nigerii, Kolumbii, Wenezueli, Indonezji i Pakistanie do ponad 1,2 miliona zarejestrowanych użytkowników w ciągu kilku lat! Jesteśmy w pełni przekonani, że to dopiero początek długiej drogi dla platformy EDC Blockchain do wprowadzenia technologii blockchain w sektorze gospodarki realnej w celu poprawy codziennego życia ludzi na całym świecie!

Zespół techniczny platformy EDC Blockchain –ostatnie realizacje

Zespół techniczny platformy EDC Blockchain – ostatnie realizacje

Dla wszystkich wersji Portfeli EDC, tj. IOS, Androida i wersji internetowych, nadal rozwijają nowe funkcje i ulepszenia.

Portfel EDC na urządzenia z systemem iOS

Opracowywany jest moduł funkcjonalny „Ulubione transakcje”. Umożliwi użytkownikom dodawanie transakcji do „Ulubionych”, aby w razie potrzeby szybko je znaleźć. Pozwoli to znacznie zaoszczędzić czas i, co najważniejsze, chronić użytkowników przed przypadkowym nieprawidłowym wprowadzeniem danych.

Utwórz portfel EDC>

Oprócz modułu „Ulubione transakcje” testowane są w pełni przygotowane moduły „Kod kontrolny” , „Czerwona koperta” i „Książka adresowa” . Po zakończeniu fazy testowania ta funkcja będzie gotowa do wydania.

Portfel EDC na urządzenia z Androidem

Trwają prace nad zmianą kalkulacji prowizji i ograniczeń liczby monet dostępnych do jednoczesnego leasingu. Przypominamy, że w 2020 r. Wprowadzane są zmiany warunków leasingu.

Wersja internetowa portfela EDC

Zgodnie ze stale rosnącym zapotrzebowaniem rynku na przetwarzanie transakcji w środowisku przeglądarki nasi programiści poprawiają wydajność portfela internetowego i optymalizują go. Wygoda wersji internetowej polega na tym, że użytkownik nie musi ładować portfela na komputer. Jest to ważne na przykład podczas pracy z komputerem publicznym w podróży lub na lotniskach.

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Warte uwagi


Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO