page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

Juno to interoperacyjna sieć inteligentnych umów. Wysoce skalowalny, solidny, bezpieczny i łatwy do wdrożenia!

 

 

➡️ Tu dodasz JUNO do Keplr  –  https://juno.disperze.network/login

➡️ Staking JUNO – https://juno.omniflix.co/

➡️ Strona JUNO – https://junochain.com/

Problemy, które rozwiązuje JUNO

Sieci inteligentnych kontraktów pierwszej generacji mają wspólne wąskie gardło, którym jest ograniczona skalowalność i wysokie koszty wdrażania inteligentnych kontraktów.

Juno oferuje sieć blockchain, która skaluje się do 10000 tps i zapewnia środowisko do ekonomicznego wdrażania przy -99% niższych kosztach. Wszystko to, będąc pierwszym inicjatorem, który wprowadził interoperacyjne inteligentne kontrakty do świata blockchain.

Zbudowany na pakiecie Cosmos SDK zapewnia wysoką przepustowość i szybką realizację kontraktów

Dlaczego dołączyliśmy do JUNO

Juno to uczciwa i interoperacyjna sieć inteligentnych kontraktów, która uruchamia się jako hub w ekosystemie Cosmos. Celem Juno jest zmniejszenie obciążenia obliczeniowego inteligentnych kontraktów z samego Cosmos Hub, dzięki czemu Cosmos Hub może specjalizować się w podstawowych działaniach, które wzmacniają szerszy ekosystem Cosmos, takich jak bezpieczeństwo.

Juno Hub działa jako alternatywna sieć, której programiści mogą używać do opracowywania inteligentnych kontraktów, które są programowane w Rust lub Go, a następnie kompilowane do CosmWASM. Podstawowym elementem Juno jest aspekt interoperacyjności, dzięki któremu programiści mogą zagwarantować, że każdy inteligentny kontrakt, który opracują w Juno, może zostać przeniesiony do dowolnej innej sieci Cosmos zgodnej z IBC.

Pod wieloma względami Juno umożliwia Cosmos Hub zachowanie wiarygodnej neutralności, jednocześnie łagodząc typowe przeszkody L1, takie jak przeciążenie sieci i wysokie opłaty za gaz. Juno ma również podobny zestaw interesariuszy do Cosmos, tak bardzo, że zdecydowała się zrzucić 47% podaży tokenów do posiadaczy ATOM. Airdrop łączy zachęty z budowniczymi, aby zachęcić ich do opracowania bezpiecznych inteligentnych kontraktów na Juno i otrzymania za to nagrody.

O obstawianiu JUNO:

Juno jest zbudowany przy użyciu pakietu Cosmos SDK. Użytkownicy mogą delegować swoje $JUNO do Chorus One za pomocą portfela, takiego jak Keplr .

Walidacja praw : Waga walidatorów jest określana przez ilość tokenów stakingu ($JUNO) związanych i/lub przekazanych jako zabezpieczenie.

JUNO Inflacja: 40% roczna inflacja w 1 roku schodząca do 8% roczna inflacja w roku 5. Malejąca do 1% w latach 5-12.

Stawka nagrody : Nagrody z obstawiania JUNO będą się różnić w zależności od inflacji i całkowitej ilości żetonów postawionych w danym momencie. Dowiedz się więcej o szczegółach stawek nagród obstawiania dla sieci zbudowanych przy użyciu pakietu Cosmos SDK tutaj .

Chorus Commission: 8%

Opóźnienie wypłaty: Po wypłacie, Twoje postawione środki staną się dostępne dopiero po upływie okresu anulowania (zwykle 21 dni).

Cięcie: Możesz zostać pocięty (utrata środków) w przypadku, gdy walidator, do którego jesteś oddelegowany, popełni wykroczenie. Upewnij się, że wykonałeś należytą staranność, aby zminimalizować to ryzyko.

Składane zwroty: Musisz wypłacać nagrody i ponownie je obstawiać z pewną częstotliwością, jeśli chcesz skorzystać ze składanych zwrotów.

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Piotr

  • Bitcoin
  • Ethereum
  • Cardano
  • Dogecoin
  • Nem
  • Tron
Scan to Donate Bitcoin to 3EKVfXd6Z3kSV7DuZ5MiU1zLX3CCtpPWvX

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Bitcoin prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Bitcoin

Scan to Donate Ethereum to 0xDD0e387E0B3287B7cD52E9a931886A19A83C34A9

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Ethereum prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Ethereum

Scan to Donate Cardano to DdzFFzCqrht52rUyVjq978kZYzJ46cWJR5VSGzUsKoFmTUZoA1ATjPKNqjEvJNWTXYs4cxgjo3Fc6cP2PzbGe48yMdarFiPf8HudLPhP

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Cardano prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Cardano

Scan to Donate Dogecoin to DAZSffo7obpDFMBE7CuNNGGJJhvUJHXQgM

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Dogecoin prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Dogecoin

Scan to Donate Nem to NC6GOUR4ICVVPPK7N4UIYWDJM6LTUBJFR7OVXDS5

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Nem prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Nem

Tag/Note:- 88c73e511255d59c
Scan to Donate Tron to TQ6LswmjS68ZcvLWmJHMTUpnFzQJ3BYqyu

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Tron prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Tron

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 1 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO