page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Investopedia definiuje inflację jako:

„Inflacja to spadek siły nabywczej danej waluty w czasie. Ilościowe oszacowanie tempa, w jakim następuje spadek siły nabywczej, może znaleźć odzwierciedlenie we wzroście średniego poziomu cen koszyka wybranych towarów i usług w gospodarce w pewnym okresie czasu. Wzrost ogólnego poziomu cen, często wyrażany w procentach, oznacza, że ​​jednostka waluty faktycznie kupuje mniej niż w poprzednich okresach”.

Tweety podsumował tę zasadę w odniesieniu do siły nabywczej dolara i walut FIAT.

Inflacja stała się problemem dla krajów na całym świecie, ponieważ ceny paliw wzrosły, łańcuchy dostaw zatrzymały się, a ograniczenia COVID negatywnie wpłynęły na przedsiębiorstwa.

Czy inflacja może być kiedykolwiek dobra? Osoby, które posiadają aktywa materialne wyceniane w walucie, takie jak nieruchomości, złoto, towary giełdowe lub kryptowaluty, mogą chcieć zobaczyć pewną inflację. Inflacja podnosi cenę ich aktywów, które mogą następnie sprzedać po wyższym kursie.

Jeśli te aktywa same w sobie są inflacyjne, istnieje ogromny potencjał do ogromnych zysków. Bitcoin ma stopę inflacji 1,77%. Oznacza to, że każdego roku podaż rośnie o 1,77%. Jeśli masz farmę wydobywczą, możesz potencjalnie skorzystać na rosnącej podaży. Jeśli zainwestujesz w dowód stawki lub kryptowalutę typu masternode, możesz skorzystać z inflacji monety bez inwestowania w sprzęt do kopania. A zacząć możesz od wspólnych masternodów np. na tej platformie

Ihostmn – Hosting Masternode

Aktualizacja Bitcoina (BTC)

Jeśli zapytasz swojego ulubionego boomera, jakie jest najlepsze zabezpieczenie przed inflacją, najprawdopodobniej usłyszysz złoto i srebro. Jeśli zadasz to samo pytanie millenialsowi, najprawdopodobniej odpowie za pomocą Bitcoin lub Ethereum.

Bitcoin i inne kryptowaluty odnotowały ostatnio wzrost, częściowo dlatego, że szybko stają się ulubionym zabezpieczeniem przed rosnącą inflacją.

Inflacja jest zasadniczo podatkiem od Twoich dochodów. Tracisz siłę nabywczą i tracisz możliwość kupowania takiej samej ilości towarów, jak w zeszłym roku.

Inflacja jest zasadniczo podatkiem od Twoich dochodów

Dzisiejsza lekcja polega na tym, aby uważać na swoje inwestycje. Obecna stopa inflacji w Stanach Zjednoczonych wynosi 6,8%. Jeśli zarabiasz 5% na swoich inwestycjach, tracisz pieniądze. Mądrze jest inwestować w rzeczy, które zarabiają więcej niż stopa inflacji, aby Twój portfel nadal rósł.

Zobacz to na przykładzie np.: statystyk  https://masternodes.online/

Zobacz to na przykładzie np. statystyk httpsmasternodes.online

 

Miłego tyczenia i trafnych decyzji!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

[crypto-donation-box]

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO