page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Bardzo często lubimy wracać do tematów, które pozwalają na prawie darmowe zarabianie, zdobywanie kryptowalut. Znów wracamy z tematemLBRY 😉

Czym dokładnie jest LBRY?

Dla większości użytkownikówLBRYbędzie miejscem, w którym będą mogli znaleźć świetne filmy, muzykę, ebooki i wiele innych: wyobraź sobie ogromną bibliotekę cyfrową, która jest dostępna na wszystkich twoich urządzeniach. Ale pod maską LBRY składa się z wielu elementów współpracujących ze sobą.

Jak odebrać LBC z publikacji na LBRY!

Przede wszystkim LBRY to nowy protokół, który pozwala każdemu tworzyć aplikacje, które współdziałają z treściami cyfrowymi w sieci LBRY. Aplikacje zbudowane przy użyciu protokołu pozwalają twórcom przesyłać swoje prace do sieci hostów LBRY (np. BitTorrent), ustalać cenę za strumień lub pobierać (jak iTunes) lub rozdawać za darmo (jak YouTube bez reklam). Publikowane prace mogą być filmami, plikami audio, dokumentami lub innymi plikami.

Tradycyjne witryny z filmami (lub innymi treściami), takie jak YouTube, Instagram i Spotify, przechowują przesłane pliki na swoich serwerach i pozwalają widzom je pobrać. Pozwalają także twórcom zarabiać pieniądze poprzez reklamę lub inne mechanizmy. Istnieją jednak pewne znane wady, szczególnie w przypadku osób, których materiały są postrzegane jako nieodpowiednie dla reklamodawców.

Jak zarabiać na LBRY i jak zgarniać coraz więcej LBC

LBRY ma być alternatywą dla tych witryn, umożliwiając wydawcom i ich fanom bezpośrednią interakcję bez ryzyka demonetyzacji lub innych ingerencji.

Wszystko to za sprawą technologii blockchain opracowanej przez twórcę Bitcoin 😉

 

To niesamowite, odbierz darmowe pieniądze

Mamy dla Ciebie złe wieści, możesz korzystać z LBRY za darmo 🙂

Pobierz aplikację LBRY lub odwiedź lbry.tv za darmo i ciesz się swobodą treści. Potem daj im znać, co myślisz !.

 

Obejrzyj film

➡️ LBRY – TUTAJ

➡️ COINDEALTUTAJ

 

Życzymy dużych nagród!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Piotr

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO