page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Czas informacji i prędkości

„Trzy epoki walut: oparte na towarach, oparte na rządzie i oparte na matematyce”, powiedział Chris Dixon, współzałożyciel internetowego serwisu rekomendacji „Hunch”, kiedy wyjaśnił ogółowi społeczeństwa główną cechę technologii Blockchain. 

Wszyscy słyszeli o blockchain, ale nie wszyscy rozumieją, jak to działa i jak można go zastosować w realnej gospodarce.

Tymczasem duże przedsiębiorstwa przemysłowe często mają znacznie niższą kapitalizację niż niektóre korporacje cyfrowe: istnieją dwa rynki w globalnej TOP-10, Amazon i Alibaba, holding inwestycyjny Warrena Buffetta oraz Facebook, który nawet nie produkuje własnych treści.

I kapitalizacja rynkowa kryptowalut o wartości setek miliardów dolarów to osobna nisza, do której marzą wszyscy producenci towarów i usług.

 

Klucz do świata Blockchain i biznesu EDC Blockchain

Jak zacząć

Jakie kroki powinna podjąć firma, aby nadążyć za czasem i być częścią branży blockchain? Gdzie zdobyć profesjonalną kadrę programistów i marketerów z doświadczeniem w ICO, jak zapewnić finansowanie, niezbędne możliwości technologiczne i serwerowe? Jaka powinna być strategia rozwoju? Jak uzyskać wsparcie liderów mediów i opinii?

Platforma EDC Blockchain umożliwia uproszczenie tych zadań do poziomu takich prostych rzeczy, jak na przykład tworzenie własnej strony internetowej lub rozpoczęcie sprzedaży towarów w Internecie!

Dzięki konstruktorowi monet EDC Blockchain przedsiębiorca musi tylko wybrać jeden z trzech pakietów i wykonać kilka kliknięć, w związku z czym staje się właścicielem i twórcą tokena bonusowego lub wymiany lub kryptowaluty premium z algorytmem wydobywania PoS i szeroką funkcjonalnością za rozwój firmy.

Utwórz portfel EDC>

Oferty pakietowe

Pakiety „Basic”, „Plus” i „Premium” różnią się kosztem, dostępnymi cechami konfiguracji tokena oraz szeregiem funkcji, które najlepiej pasują do Twojego projektu. Możesz wybrać potrzebny pakiet w oparciu o cele, które sam sobie wyznaczysz.

Pakiet „ Basic” . Rozwiązanie z najbardziej niezbędnym zestawem funkcji. Zapewnia użytkownikowi możliwość dostosowania nazwy, symbolu i opisu nowej monety. Pozostałe cechy nowego tokena są predefiniowane. Ten pakiet jest najlepszym wyborem do utworzenia tokena dla małego obrotu.

Pakiet „Plus” . W tym pakiecie znajduje się ustawienie wydania i pre-mine, liczby tokenów wydanych podczas procesu tworzenia. Pakiet „Plus” jest odpowiedni dla przedsiębiorców i małych firm, których praca wymaga stworzenia własnych monet.

Pakiet „Premium” . Najbardziej funkcjonalna propozycja stworzenia pełnoprawnej kryptowaluty z algorytmem PoS. Możesz skonfigurować wielkość i procent dziennego bonusu, dojrzewanie, dojrzewanie kont bonusowych, wielkość wymaganej płatności, a także wszystkie funkcje zawarte w poprzednich pakietach.

Dlaczego biznes potrzebuje tokena

Tokeny i kryptowaluty to nie to samo. Główne cechy wyróżniające tokeny to centralizacja, możliwość zarządzania jedną konkretną organizacją oraz brak potrzeby posiadania własnego łańcucha bloków. Cena tokena kształtowana jest nie przez prawa podaży i popytu, ale przez reguły emitenta.

Podmiot emitujący własny token może:

  • Zwiększyć bazę klientów poprzez wdrożenie bonów upominkowych i promocji premiowych za pomocą pakietów kodów i „czerwonych kopert”;
  • Rozwiń geografię biznesu dzięki wsparciu informacyjnemu projektu i społeczności międzynarodowej w różnych krajach świata;
  • Podnieś lojalność klientów poprzez różne programy lojalnościowe i cashback;
  • Generowanie dodatkowej płynności dzięki możliwości notowania tokenów na giełdach partnerów EDC Blockchain;
  • Przyspiesz sprzedaż ze względu na brak kontaktu z aktywami fizycznymi;
  • Unikanie potrzebnych pośredników dzięki zastosowaniu technologii blockchain;
  • Spraw,aby firma była wygodniejsza i bardziej atrakcyjna dla klientów dzięki aplikacjom mobilnym.

Blockchain oferuje producentom i przedsiębiorcom wiele przewag konkurencyjnych, których nie zapewniają nieaktualne technologie i podejścia.

A co najważniejsze, każdy może skorzystać z tych możliwości ze względu na prostotę i łatwość użytkowania konstruktora monet EDC Blockchain!

Gospodarka nigdy nie będzie taka sama. Tokenizacja małych i średnich firm jest technologiczna, wygodna i korzystna.

EDC Blockchain to więcej niż PoS i Masternode. To LPoS!


Zobacz inne informacje o EDC Blockchain


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 3 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO