page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

37

Odkąd rozpoczął się proces weryfikacji użytkowników, wykryli oszustów, którzy utworzyli wiele kont (referencyjne), a następnie wysyłali wszystkie zgromadzone nagrody na giełdy i stale sprzedawali, aby zrzucić cenę monety. 

Są to ludzie, którzy nie przyczyniają się do rozwoju ich społeczności.

Z powodu takich sytuacji zaczęli weryfikować użytkowników w celu ujawnienia takich osobowości.

Zespół EDC Blockchain opracował wspaniałe rozwiązanie techniczne, które zapewnia bezpieczeństwo, użyteczność i zetrze nieuczciwych użytkowników. Tak więc, począwszy od 11 marca 2020 r., zespół EDC Blockchain wdroży specjalnie utworzony token wymiany standardu ERC20.

od 11 marca 2020 r., zespół EDC Blockchain wdroży specjalnie utworzony token wymiany standardu ERC20

Ten token będzie miał tę samą nazwę, EDC (ERC20). Zostanie stworzony do handlu na giełdach.

Cała funkcjonalność EDC pozostanie niezmieniona i będzie dostępna do leasingu i do użytku między użytkownikami społeczności. Będziesz mógł wymieniać aktualne monety EDC na tokeny EDC (erc20) i odwrotnie w portfelu EDC Blockchain!

Wprowadzenie standardu tokenów EDC ERC-20 w obrocie giełdowym oferuje następujące zalety:

 1. Ograniczanie liczby tokenów na rynku. Salda oszukanych monet nie będą dostępne do handlu!
 2. Wydanie ograniczonej liczby tokenów. Spowoduje to powstanie wewnętrznego deficytu.
 3. Łatwy do przechowywania na dowolnych portfelach obsługujących standard ERC20.
 4. Lepsza lojalność na giełdzie w porównaniu z listą tokenów tego standardu, która umożliwi wystawianie na większych giełdach.
 5. Dzięki różnym aktualizacjom łańcucha bloków EDC nie będzie ponownego uruchamiania węzłów wymiany, a handel będzie zawsze dostępny w sposób ciągły.
 6. Wysoka rozpowszechnienie i decentralizacja standardu ERC20.
 7. Po wymianie monet EDC na tokeny EDC, monety zostaną spalone. Spowoduje to zmniejszenie liczby monet na rynku społeczności lokalnych, co również doprowadzi do niedoboru monet EDC.

Charakterystyka tokena EDC erc20:

 1. Całkowita emisja – 1 000 000 000 tokenów
 2. Liczba miejsc dziesiętnych wynosi 6.

Proces wymiany i wymiany monet na żeton:

 1. Cały handel monetami EDC na giełdach zostanie zawieszony 11.03.2020
 2. Wymiana monet na token w portfelach https://wallet.blockchain.mn rozpocznie się 12 marca 2020 r.
 3. Cena początkowa tokena EDC wyniesie 0,1 USD. W związku z tym kurs ten będzie polegał na wymianie monet na żeton. Wartość monety do wymiany zostanie ustalona na 0,005 USD.
 4. Po wymianie na token monety EDC zostaną spalone.

Spalenie monety nastąpi w następujący sposób

Gdy użytkownik zmieni monetę na token w swoim portfelu, 90% objętości monet EDC zostanie spalone, a pozostałe 10% monet zostanie przeniesione na specjalne konto premiowe, gdzie zostaną one rozdzielone zgodnie z metodą opisaną poniżej.

Kiedy token zostanie wymieniony z powrotem na monetę, dodatnia różnica z poprzedniej wymiany tokena zostanie naliczona w wysokości 1%. Różnica zostanie zresetowana do zera na następny dzień.

Moneta EDC zostanie zastąpiona tokenem EDC (erc20)

 

Przykład: 1000 tokenów zostało pobranych z portfela na giełdę (sprzedane, a następnie kupione lub właśnie tam kupione), po czym na portfel został zdeponowane 1200 tokenów, które następnie wymieniono na monety. Różnica wyniesie 200 tokenów, za które użytkownik otrzyma + 1% w monetach.

Następnego dnia różnica kursowa jest aktualizowana i możesz dokonać dodatkowych wymian i uzyskać 1% za różnicę w zamianie zwrotnej tokena na monetę.

Moneta EDC zachowuje wszystkie istniejące funkcje, w tym istniejący konstruktor monet. Kontynuowany będzie również rozwój różnych narzędzi do wykorzystania w działalności biznesowej.

Ostrzeżenie! Moneta EDC zostanie zastąpiona tokenem EDC (erc20) na wszystkich giełdach. Dlatego proszę, aby każdy użytkownik wycofał swoje monet z portfeli giełd do portfeli EDC! Monety EDC nie będą dostępne do wymiany na giełdach po zakończeniu procedury wymiany monet na tokeny.

Zespół EDC Blockchain nadal buduje najbardziej postępową platformę tokenizacji dla małych i średnich firm z otwartymi i uczciwymi zasadami konkurencji.

Otrzymujesz wszystkie zalety EDC Blockchain dla rozwoju biznesu, ekspansji grupy docelowej, kampanii lojalnościowych i stabilnych bonusów jednocześnie!  Ponadto dostępne jest nowe narzędzie cyfrowe o nieograniczonym potencjale wzrostu dzięki dostępowi do największych międzynarodowych giełd kryptograficznych i kompatybilności z większością platform i portfeli!

 

Dołącz do EDC Blockchain i stwórz z nami nową wartość w cyfrowym świecie przyszłości!

 

Postępy kopania w EDC Blockchain

 

Inne informacje

Duality Blockchain Solutions

Jak Dynamic kształtuje się na tle innych projektów blockchain i crypto?

Jak Dynamic kształtuje się na tle innych projektów blockchain i crypto

ZATRZYMAJ TRADOWANIE / WYSYŁANIE MONET NA CREX24

Wygląda na to, że mają jeszcze problemy z wpłatami!

Wiele plotek szerzy się na temat Crex24, więc na razie chciałbym ostrzec wszystkich, aby przestali deponować i handlować w Crex24, dopóki nie będzie większej przejrzystości.

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 2 OCENA: 5]

Warte uwagi


Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO