page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

  • Przepowiednia VanEcka 🧙

  • Pomysł Vitalika 💡

  • Powstanie ustalonych 📌

 

Bitcoin w 2024 r

To zabawne, jak Bitcoin ekscytuje nas ostatnio swoimi burzliwymi ruchami. Zaledwie kilka tygodni temu cały świat kryptowalut przysięgał, że Bitcoin poleci na Księżyc. Jednak kilka wycofań sprawiło, że inwestorzy nie do końca osiągnęli poziom, ponieważ BTC rozliczyło się w tamtym tygodniu na poziomie około 66 000 dolarów.

Dla doświadczonych użytkowników Nexo to wszystko powinno być zbyt znajome – od 2018 roku przeżyliśmy wszystkie wzloty i upadki. Jednak nowi użytkownicy kryptowalut i Nexo mogą argumentować, że zostali bez sześciocyfrowego Bitcoina. Wielka idea jest przeznaczona dla wszystkich, którzy po prostu muszą wiedzieć, dokąd zmierza BTC. Nie jesteś sam, ponieważ media kryptowalutowe szukały w tamtym tygodniu jasności co do ceny Bitcoina:

Przeciwne wiatry: Pęd Bitcoina w stronę najwyższego w historii maksimum nastąpił wraz z intensywnymi wynikami w I kwartale 2024 r. – wzrostem o 50%. Ale dlaczego na tym się zatrzymało?

  • Realizacja zysku: Wcześniej rozmawialiśmy o ówczesnym rekordowym poziomie Bitcoina i o tym, że wszystkie 99% adresów BTC osiągnęło zysk. Zysk ten został słusznie odebrany, informuje Cointelegraph . Investing.com zauważył również, że obecnie dynamiką rynku mogą kierować niedźwiedzie, po spadku najwyższej w historii dynamiki.

Tailwinds: Byki Bitcoin mają w swoim arsenale dwie kluczowe zalety, jeśli niedźwiedzie te pozostaną aktywne.

  • ETFy i Halving: Może to brzmieć jak źle rozumiany zespół indie rockowy, ale to są dwa czynniki, które prawdopodobnie będą działać w przypadku BTC. Dyrektor generalny BlackRock, Larry Fink, uważa, że ​​fundusz ETF jego firma odniosła największy sukces w całej historii produktów będących przedmiotem obrotu giełdowego – zgromadził ponad 250 000 BTC w niecałe 3 miesiące. Jeśli chodzi o halving Bitcoina, nie będziemy robić pompatycznych prognoz cenowych. Ale są – szacunki na 435 000 dolarów do 2028 roku  

Nasuwa się pytanie, czy potrzebujemy optymistycznych prognoz, czy może niektórzy z nas po prostu chcą tego dodatkowego dreszczyku emocji, wiedząc wszystko o Bitcoinie w 2024 roku? Uważamy, że jest to perspektywa, którą starsi Nexończycy mogą przekazać nowemu pokoleniu entuzjastów kryptowalut.

Warstwy etheru (przyszłej) wartości?

Jeśli rzeczywiście lubisz bombastyczne prognozy cen (my wszyscy to robimy, o ile nie robimy tego źle), musisz to usłyszeć. Firma inwestycyjna VanEck przewiduje, że do 2030 r. wartość sieci warstwy 2 (L2) Ethereum może przekroczyć 1 000 dolarów , a liderem jest Arbitrum z zablokowanymi ponad 18 miliardami dolarów. Analitycy szacują, że Ethereum zdobędzie 60% udziału w rynku dzięki kilku zaletom – cenom transakcyjnym, doświadczeniu programistów i użytkowników, zaufaniu i wielkości ekosystemu. Brzmi zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe?

Vitalik Buterin – dyrektor generalny Meme Coins?

Porozmawiajmy krótko o monetach memowych. Dla niektórych stwarzają więcej pytań niż odpowiedzi. Jest więc wygodne, gdy jedna z najgłębszych postaci w branży kryptowalut dzieli się produktywnym wglądem w najdziksze kryptowaluty. Założyciel Ethereum, Vitalik Buterin, skrytykował ścieżkę, jaką obrały monety memowe – uważa, że ​​odeszły one od pierwotnych ideałów kryptowalut, nawet jeśli zachowały swój urok. Jaki jest pomysł Vitalika? Zróżnicowane podejście, proponujące przekierowanie monet memów na pozytywne cele i prawdziwą rozrywkę, aby połączyć grę z dystrybucją bogactwa – w ten sposób VItalik widzi, że monety memów będą sprzyjać dobru społecznemu.

Stabilność płynności 

Ta hossa, o której mówi cały sektor, pomogła wzrostowi monet stablecoin o prawie 20 miliardów dolarów od początku 2024 roku, osiągając podaż przekraczającą 150 miliardów dolarów . Liderem jest Tether (USDT) z kapitalizacją rynkową przekraczającą obecnie 100 miliardów dolarów, podczas gdy USDC Circle odnotowuje odrodzenie, osiągając podaż na poziomie 32 miliardów dolarów. Poniżej znajduje się wykres dla celów ilustracyjnych wraz z rozwojem najczęściej używanych monet stabilnych w świecie kryptowalut:

Czysty wzrost w 2024 roku

Gwałtowny wzrost podaży monet stabilnych w sektorze kryptowalut jest kluczowy, ponieważ wskazuje na zwiększoną płynność i zwiększony napływ kapitału do aktywów cyfrowych. Poniższy wykres przedstawia ostatnią hossę byków w 2021 r., po której następuje kryptozima w 2022 r. (i 2023 r.) – to te cykle najlepiej pokazują wzrost adopcji.

Gwałtowny wzrost podaży monet stabilnych w sektorze kryptowalut

O czym dyskutuje społeczność

Przed nami jeszcze długa droga, Nexończycy – pomóżcie nam, dołączając!

Z każdym dniem jest coraz bliżej…

Prima aprilis, w którym daliśmy się nabrać – dobrze rozegrane, Bloomberg.

Na co zwrócić uwagę  w tym tygodniu:

  • Kilka dni przed Halvingiem
  • Co nowego w handlu kryptowalutami
  • ETFy Ethereum – zalety i wady

 

Miłego tyczenia i pozytywnych wrażeń z korzystania z portfela NEXO!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO