page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Ponieważ większość z nas jest obecnie zamknięta, metody zarabiania pieniędzy z domu są bardzo poszukiwane. Najpierw przychodzi nam na myśl e-commerce, niezależny biznes i gry. 

Ale biorąc pod uwagę, że interesujesz się kryptowalutami, obstawianie może również przynieść ci dodatkowy dochód. Jeśli szukasz niezawodnej platformy do stawiania swoich monet, MyCointainer jest Twoją opcją.

Opracowali platformę do tyczenia i masternodów. Możesz zacząć stawiać swoje zasoby kryptowalut za pomocą jednego kliknięcia i zacząć zarabiać dodatkowe pieniądze. Ze względu na obecną sytuację mile widziane są wszelkie dodatkowe pieniądze, dlatego przedstawmy ich opcje stawek.

Co to gra?

Chociaż w tej wyłaniającej się przestrzeni szeroko stosuje się tyczenie, na pierwszy rzut oka może wydawać się trudne. Zwłaszcza jeśli jesteś nowy w tym sektorze, może być trudno go w pełni zrozumieć. Dlatego lepiej jest dowiedzieć się, co jest najważniejsze. Termin obstawianie oznacza po prostu trzymanie kryptowaluty w portfelu przez określony czas. Może to trwać przez miesiąc, tydzień lub rok. Oczywiście zarobki, które uzyskasz dzięki stakowaniu, będą zależeć od czasu, w którym je trzymasz. Jeśli zdecydujesz się trzymać monety przez długi czas, otrzymasz wyższe zwroty.

Tyczenie jest ważne tylko w przypadku kryptowalut, które używają algorytmów Proof of Stake (PoS). Istnieje wiele alternatyw, aby postawić swoje monety. Każda ma inną charakterystykę i zmienny zwrot przez określony czas. Jeśli postawisz swoje monety, otrzymasz dodatkowe kryptowaluty ze względu na swój wkład w sieć. Więc jeśli szukasz sposobów na postawienie pieniędzy, MyCointainer ma to dla Ciebie.

Na ich platformie mamy trzy główne różne opcje obstawiania. Ponieważ wiedzą, że każdy inwestor ma inne oczekiwania co do swojej kryptowaluty. Zapewnienie im opcji to coś, o czym pamiętają.

Więc jakie są te trzy opcje? 

Dowiedzmy się i wyjaśnijmy je szczegółowo. Witamy w planie zasilania MyCointainer!

plan zasilania MyCointainer 1

Plan podstawowy (bezpłatny)

W tej bezpłatnej opcji możemy powiedzieć, że jest to właściwe miejsce, aby rozpocząć grę dla początkujących. Korzystając z ich bezpłatnej opcji, możesz zacząć zarabiać pasywnie.

W bezpłatnym planie możesz wybrać jedną z wymienionych kryptowalut na platformie. Ponadto nie musisz płacić opłaty za nagrody za wybrane 14 kryptowalut. Warto jednak zauważyć, że w podstawowym planie może być konieczne uiszczenie opłat za nagrody za inne monety PoS. Możesz postawić nawet 1 USD, aby rozpocząć swoją podróż w tym szybko rozwijającym się obszarze branży kryptowalut.

Power Plus

Wybierając plan Power Plus, otrzymasz płacąc 3,90 EUR miesięcznie.

  • % 0 Opłaty premiowe dla wszystkich wymienionych kryptowalut:Oznacza to, że możesz zatrzymać wszystkie swoje zarobki dla siebie, stawiając kryptowaluty.
  • Shared masternode, dostęp do wszystkich zasobów: Można uzyskać dostęp do Masternodes Premium unikając wszelkich kłopotów. Tymczasem, jeśli skonfigurujesz swój główny węzeł za pomocą MyCointainer, możesz zaoszczędzić do 11,1 USD na trzy miesiące.

plan zasilania MyCointainer 2

  • Więcej zysków, jeśli postawisz więcej niż 500 USD:Jeśli wybierzesz Power Plus zamiast bezpłatnego planu, możesz zyskać więcej, stawiając kryptowaluty. Na przykład, jeśli postawisz DIVI , otrzymasz 80% procent w DIVI rocznie. W ich bezpłatnym planie musisz poświęcić 7% opłaty premiowej, ale w planie Power Plus nie musisz płacić opłaty w wysokości 7%. Dlatego możesz uzyskać dodatkową kwotę, płacąc zaledwie 3,90 EUR miesięcznie.

plan zasilania MyCointainer 3

  • Wsparcie społeczności:bardzo zależy im na wspieraniu programistów. Subskrybując plan Power Plus, możesz również być jego częścią. 1% procent pieniędzy jest przypisywany programistą, co pozwala im ulepszyć projekty.

Moc MAX

Nasz plan Power MAX obejmuje wszystko zawarte w poprzednich dwóch opcjach. Możesz zarobić więcej zysków dzięki 0% prowizji za postawienie wszystkich aktywów. Dzięki temu  100% wszystkich nagród trafi bezpośrednio do Ciebie, podobnie jak w planie Power Plus. Możesz także uzyskać dostęp do masternodes, unikając wszystkich problemów, ale z niewielką różnicą. Możesz zaoszczędzić do 10 USD miesięcznie, mając ponad 2 masternody w ich planie Power MAX.

plan zasilania MyCointainer 4

Istnieją również pewne różnice. A te będą Ci odpowiadać najlepiej. Do celów społecznościowych 7% opłaty trafi do programistów projektów wymienionych na platformie. To da im większą szansę na ulepszenie swoich projektów, co byłoby niezbędne dla twoich przyszłych dochodów. Inną ważną różnicą jest to, że otrzymujesz prezenty i oferty VIP.

Subskrybując plan Power MAX, możesz mieć szansę na co najmniej jedną nagrodę o wartości 200 USD w każdym miesiącu. Jest to bardzo interesująca rzecz, którą powinieneś rozważyć przy wyborze swojego planu.  200 $ jest na stole w każdy miesiąc dzięki upominkom i ofertom VIP, możesz zarobić znacznie więcej pieniędzy, subskrybując plan Power MAX. Koszt tego planu wyniesie 8,90 EUR miesięcznie, co z łatwością warte jest tych pieniędzy, biorąc pod uwagę niesamowite prezenty i oferty każdego miesiąca.

Na koniec chcielibyśmy przedstawić nową funkcję dla subskrybentów Power Max, zwaną Superb Rewards dla partnerów. W tym planie nagród możesz zdobyć +2 srebrne masternody, z dodatkiem do 50 000 tokenów COLX na każdy miesiąc! Jeśli nie zdecydowałeś się na subskrypcję planu Power Max, uważamy, że ci dwaj podeszliby inaczej do twoich decyzji!

ColossusXT współpracuje z MyCointainer od bardzo dawna i jest jedną z pierwszych osób, które oferują niesamowite korzyści dla MyCointainer POWER

ColossusXT współpracuje z MyCointainer od bardzo dawna i jest jedną z pierwszych osób, które oferują niesamowite korzyści dla MyCointainer POWER

 

DIVI wspierało MyCointainer od samego początku i jest jednym z pierwszych, którzy oferują niesamowite korzyści dla MyCointainer POWER

DIVI wspierało MyCointainer od samego początku i jest jednym z pierwszych, którzy oferują niesamowite korzyści dla MyCointainer POWER

 

Aby zasubskrybować plan Power MAX, powinieneś działać szybko. Cena 8,90 EUR ma ograniczoną ilość. Następnie cena wróci do normy do 13,99 EUR miesięcznie.

MyCointainer jest szeroko stosowany przez wielu inwestorów kryptowalutowych od dłuższego czasu. Teraz nadszedł czas, aby zacząć korzystać z tej platformy, która jest postrzegana jako jedna z najlepszych alternatyw.

Jeśli interesują Cię te kryptowaluty, nie ma łatwiejszego i bezpieczniejszego sposobu na uzyskanie dodatkowego dochodu jakim jest stakowanie. Powinieneś rozpocząć swoją podróż z MyCointainer, wybierając jeden z ich planów POWER.

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 3 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO