page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

Kwiecień był wyjątkowy w Nexo, ponieważ między innymi wydano kartę Nexo . Odpowiednio, był to temat miesięcznej sesji Ask-Antoni-Anything, podczas której współzałożyciel i partner zarządzający Nexo, Antoni Trenchev , poprowadził wydarzenie wraz z menedżerem produktu Silvi Angelovem, odpowiadając na pytania społeczności dotyczące karty Nexo.

Jak działa karta Nexo, jej zalety i różne opcje płatności, jakie oferuje, to tylko niektóre z omawianych kwestii, więc obejrzyj cały film AMA lub przeczytaj poniżej, aby uzyskać podsumowanie.

 

Jako pierwsza karta płatnicza zabezpieczona kryptowalutami, w jaki sposób wprowadzisz użytkowników niekryptograficznych? Czy są jakieś korzyści z polecania znajomym karty Nexo?

Silvi: Z punktu widzenia produktu mamy najlepszy proces od zera do krypto w Nexo. Uczyniliśmy wejście do przestrzeni kryptograficznej bardzo łatwym i szybkim procesem. Mogę z dumą powiedzieć, że możesz kupić swoje pierwsze krypto za pomocą karty debetowej lub kredytowej za pomocą zaledwie 7 kliknięć w naszej aplikacji lub platformie internetowej Nexo z cashbackiem w wysokości 0,5%, a kryptowaluta natychmiast zacznie przynosić dzienne odsetki składane.

Jednocześnie te aktywa automatycznie otwierają natychmiastową linię kredytową Crypto, do której można uzyskać dostęp za pośrednictwem karty Nexo. Linie kredytowe Instant Crypto w Nexo zaczynają się od 0% APR. Mogą pojawić się ludzie, którzy zapytają „Jak mogę uzyskać dostęp do linii kredytowych Instant Crypto za pomocą karty Nexo”. To proste — po prostu przesuń swoją kartę Nexo w jednym z 92 milionów sprzedawców na całym świecie, którzy akceptują kartę Mastercard. A wszystko to bez konieczności sprzedaży kryptowaluty i utraty jej potencjału wzrostowego.

Antoni: Podsumowując i bezpośrednio odpowiedzieć na pytanie – teraz możesz rozpocząć swoją przygodę z Nexo, kupując swoje pierwsze krypto za pomocą karty. To, co wewnętrznie nazywamy „Nexo 360 stopni”, polega na tym, że oferta Nexo może zaspokoić każdą twoją potrzebę, niezależnie od tego, czy jest to wymiana, zarabianie, przechowywanie, płacenie, przelewy między kontami, zaciąganie pożyczek, wydawanie, jak to nazywasz – my posiadamy to. I w ten sposób zawsze wierzyłem, że nadejdzie adopcja na dużą skalę – kiedy damy te same narzędzia, które ludzie znają, takie jak Mastercard.

Zdobądź kartę NEXO >

Czy w przyszłości będzie pełna funkcjonalność karty debetowej, w której będziemy mogli ją wstępnie doładować za pomocą stablecoinów lub fiat zamiast korzystać z pożyczki pod zastaw?

Silvi: To było jedno z najczęściej zadawanych pytań od czasu premiery. Krótka odpowiedź brzmi: „Tak, oczywiście będzie karta debetowa Nexo”. Jedyna różnica polega na tym, że w przeciwieństwie do tradycyjnych instytucji finansowych, Nexo ma tylko jedną kartę – Nexo Card.

Jest to pierwsza karta na świecie, która może być jednocześnie kartą debetową i kredytową. Masz możliwość przełączania się między obiema funkcjami, klikając jeden przycisk w aplikacji mobilnej Nexo. Możesz to zrobić przed każdą transakcją. Aby podać więcej szczegółów dotyczących karty debetowej, na początku zaczniemy od stablecoinów i walut fiat, a następnie dodamy wszystkie aktywa obsługiwane na platformie Nexo.

Na rynku dostępnych jest wiele kart debetowych kryptowalut i wszystkie z nich faktycznie sprzedają twoje krypto na zapleczu. Wiemy, że większość ludzi zajmujących się kryptowalutami wierzy w potencjał wzrostu tej klasy aktywów i są gotowi trzymać swoje cyfrowe aktywa przez dłuższy czas. To było jedno z naszych głównych założeń, z którymi pracowaliśmy przy tworzeniu Nexo Card.

NEXO, portfel crypto, karta i duże procenty zwrotów na fiat’ach i kryptowalutach!

Czy możesz wyjaśnić szczegółowo, ile algorytm umieszcza w linii kredytowej na każdy zakup? A jak wybiera się krypto?

Silvi: Wszystko na karcie Nexo jest w pełni zautomatyzowane i działa w taki sam sposób, jak zwykła linia kredytowa kryptowalut, którą mamy na platformie. Wykorzystuje te same aktywa jako zabezpieczenia, te same wskaźniki wartości kredytu do wartości. Załóżmy, że na swoim koncie Nexo masz tylko Bitcoin. Obecny stosunek wartości kredytu do wartości wynosi 50%, co oznacza, że ​​za każdego dolara Twojego Bitcoina możesz wydać do 0,50 USD za pomocą karty Nexo. Jeśli masz bitcoin o wartości 10 000 USD, możesz wydać do 5000 USD za pomocą karty Nexo.

Krypto jest niestabilne i opracowaliśmy zaawansowany algorytm, który zarządza ustalaniem priorytetów tych zasobów. Ale jeśli masz jakieś określone aktywa, które chcesz wykorzystać jako zabezpieczenie, możesz ręcznie przenieść preferowane aktywa z portfela oszczędnościowego do portfela kredytowego tuż przed transakcją. Automatyczna reguła przeniesie zasoby według priorytetu tylko wtedy, gdy nie masz wystarczającej liczby zasobów w swoim portfelu kredytowym.

Antoni: A piękno tego wszystkiego polega na tym, że działa od razu po wyjęciu z pudełka. Nie musisz podejmować tych decyzji i rozważań, chyba że absolutnie chcesz i musisz, ponieważ nasze algorytmy są naprawdę wyrafinowane, przetrwały próbę czasu. Są to te same algorytmy, które działają w przypadku naszych pożyczek zabezpieczonych kryptowalutami przez blisko 4 lata. Nic w tradycyjnym świecie finansów nie zostało w ten sposób przetestowane.

Jakie są zalety karty Nexo w porównaniu z podobnymi ofertami?

Antoni: I tu pojawia się „pierwszy na świecie” – to pierwsza karta, która pozwala zaciągnąć pożyczkę jednym ruchem karty lub dotknięciem telefonu zamiast sprzedawać swoje krypto. Jest opłacalny podatkowo, jest przyjazny dla HODLER-ów, wykorzystuje Twoją płynność, co pozwala na dłuższe przechowywanie kryptowalut. To elastyczność, różne ustawienia, które możesz mieć dzięki karcie Nexo. Jest to możliwość szybkiego przełączania się między kartą kredytową a zwykłą kartą debetową. Wiele funkcjonalności wciąż się pojawia.

Jakieś plany zintegrowania automatycznych spłat kredytu związanych z kartą, które można by wybrać w momencie ich wystąpienia np. tygodniowego lub miesięcznego?

Silvi: Rzecz w automatycznych spłatach kredytu jest taka, że ​​jest to sprzeczne z naszą koncepcją, aby nigdy nie pobierać od Ciebie miesięcznych opłat za spłatę. To główna koncepcja, którą mamy nawet ze zwykłą linią kredytową Instant Crypto. Nie chcemy mieć minimalnej miesięcznej opłaty za spłatę i wcale jej nie będziemy mieć. Jest to jedna z głównych zalet, które sprawiają, że karta Nexo i błyskawiczne linie kredytowe do kryptowalut są wyjątkowym produktem.

 

Nexo-Card-wallet

Czy możemy oczekiwać podobnej niezawodności od karty Nexo, jak od każdej konwencjonalnej karty kredytowej?

Antoni: Jest jeszcze bardziej niezawodna niż Twoja tradycyjna karta, bo to Nexo Mastercard! Żarty na bok, jest niezawodna, to karta Mastercard, jest akceptowana przez 92 miliony sprzedawców na całym świecie. Działa tak samo z plastikiem, jak z Apple Wallet czy Google Pay. Zamów i przekonaj się, że jest jeszcze bardziej niezawodna niż tradycyjna karta kredytowa.

Zdobądź kartę NEXO >

Czy planujesz zezwolić na pożyczki w tej samej walucie co karta, więc nie musimy płacić spreadu walutowego, gdy nasza opłata w EUR jest przeliczana na USD?

Silvi: Postawmy sprawę jasno. W ogóle nie ma spreadu walutowego, ponieważ używamy najlepszych międzybankowych kursów wymiany. Istnieją jednak pewne opłaty walutowe, które dotyczą wymiany waluty karty, która może być w EUR i GBP, na walutę sprzedawcy. Istnieją tam pewne opłaty za wymianę walut, ale są one w całości pokrywane przez Nexo do 20 000 EUR miesięcznie.

Antoni: Dobrze jest mieć Nexo Tokeny w swoim portfolio, ponieważ zwiększa to twój poziom i wiąże się z dodatkowymi korzyściami. Nie mogę podkreślić, jak to jest ważne.

Czy spłaty kartą mają wpływ na naszą zdolność kredytową? Chcę budować swoją zdolność kredytową, ale zawsze unikałem tradycyjnych kart kredytowych.

Antoni: Oczywiście, że nie. Karta Nexo nie wpływa na Twoją zdolność kredytową i na tym zawsze polegało piękno naszych produktów – to, że są agnostyczne. Jak tylko dowiemy się, że nie jesteś terrorystą i że nie jesteś osobą zajmującą się praniem brudnych pieniędzy i masz zabezpieczenie, możesz już korzystać. Nie musimy wiedzieć, jakie są Twoje dochody i jakie jest Twoje pochodzenie. Nasza oferta jest bardzo otwarta, przejrzysta i inkluzywna i nie ma wpływu na Twoją zdolność kredytową, ponieważ jest to pożyczka sekurytyzowana.

Jak działa karta, jeśli nie zaciągałeś wcześniej żadnych kredytów?

Silvi: W taki sam sposób, jakbyś wziął pożyczkę. Jedyna różnica polega na tym, że masz natychmiastowy dostęp do swojej linii kredytowej. Nie musisz czekać dni na rozliczenie przelewu bankowego. Po prostu otrzymujesz natychmiastowy dostęp do linii kredytowej za pomocą swojej karty.

To prowadzi nas do końca kwietniowej sesji Ask-Antoni-Anything. Koniecznie obejrzyj cały film i przygotuj się na kolejną edycję z pytaniami na temat wszystkiego, co dotyczy Nexo.

Zarejestruj się, aby otrzymywać KARTĘ NEXO

 

Miłego tyczenia i pozytywnych wrażeń z korzystania z portfela NEXO!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Scan to Donate Bitcoin to 3EKVfXd6Z3kSV7DuZ5MiU1zLX3CCtpPWvX

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Bitcoin prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Bitcoin

Scan to Donate Ethereum to 0xDD0e387E0B3287B7cD52E9a931886A19A83C34A9

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Ethereum prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Ethereum

Scan to Donate Cardano to DdzFFzCqrht52rUyVjq978kZYzJ46cWJR5VSGzUsKoFmTUZoA1ATjPKNqjEvJNWTXYs4cxgjo3Fc6cP2PzbGe48yMdarFiPf8HudLPhP

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Cardano prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Cardano

Scan to Donate Dogecoin to DAZSffo7obpDFMBE7CuNNGGJJhvUJHXQgM

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Dogecoin prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Dogecoin

Scan to Donate Nem to NC6GOUR4ICVVPPK7N4UIYWDJM6LTUBJFR7OVXDS5

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Nem prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Nem

Tag/Note:- 88c73e511255d59c
Scan to Donate Tron to TQ6LswmjS68ZcvLWmJHMTUpnFzQJ3BYqyu

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Tron prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Tron

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 2 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO