page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

PlatformaLBRYwdraża ciągle jakieś nowości i udoskonalenia. Wielu z Was zadaje nam mnóstwo pytań w tym temacie. Poniżej odpowiedzi na kilka z nich…

Nadchodzi płatna treść! Plus aktualizacja o nagrodach

W przyszłym tygodniu dodają obsługę płatnych treści do lbry.tv. 

Aktualizacje w programie View i YouTube Rewards

W zeszłym tygodniu nieznacznie zmniejszyli nagrody za wyświetlanie. W przeszłości skalowali je w górę i w dół kilka razy. I więcej, nadchodzą większe zmiany (w tym duża dla leniwych YouTuberów).

Ale przede wszystkim jedną z tych zmian jest to, że obiecują uczynić program nagród za wyświetlanie bardziej przejrzystym. Cały ich etos jako firmy ma być lepszy niż horror w YouTube.

Jak w prosty sposób zarabiać LBC na lbry.tv

Oto, co należy wiedzieć i oczekiwać:

Zawsze będą przesyłać e-mailem lub pocztą na oficjalny kanał @lbry, gdy nastąpią poważne zmiany. Aby uzyskać najbardziej aktualne informacje.

Będą nadal dostosowywać program, aby był bardziej szczegółowy, aby zachęcać do właściwego zachowania: tworzenia treści, których chcą użytkownicy LBRY. LBRY Inc będzie przede wszystkim nagradzać oryginalne treści wideo / audio i przejdzie do programu opcjonalnego z twardszymi treściami i wymaganiami dotyczącymi kanałów, aby je kwalifikować. Konta niekwalifikowalne zostały zatrzymane lub przestaną otrzymywać te nagrody. 

Przypominamy, że wpływa to tylko na wskazówki dotyczące wyświetlania treści od LBRY Inc, a nie bezpośrednio od innych użytkowników LBRY.

Nowe konta, poza naszymi użytkownikami synchronizacji YouTube ponad 500 subskrybentów, nie będą mieć włączonego wyświetlania nagród, dopóki konto nie dojrzeje i nie zostanie sprawdzone przez zespół – ma to głównie na celu zapobieganie nadużyciom związanym z tą nagrodą. 

Na razie, jeśli nie otrzymujesz nagród za wyświetlanie i uważasz, że Twój kanał kwalifikuje się zgodnie z FAQ, wyślij maila na email@mail.lbry.com. Później będzie to możliwe w zautomatyzowanym procesie w aplikacji. Inne zmiany tutaj mogą obejmować dostosowanie wysokości nagród według typu treści lub wymaganie od widzów potwierdzenia ich zadowolenia z treści i podobnych rzeczy w tym obszarze.

Będą nadal dokonywać ręcznych korekt, głównie w odpowiedzi na wzrost i zmiany cen LBC. Nie zawsze ogłaszają je wszystkie, ale spodziewamy się, że utrzymają się powyżej CPM YouTube do 2020 roku i dłużej.

Wreszcie, jeśli jesteś twórcą YouTube, program wkrótce się zmieni, aby umożliwić odbieranie miesięcznych nagród o 3 miesiące wstecz. Upewnij się, że logujesz się co najmniej raz na 3 miesiące, aby odebrać nagrody za swój kanał. 

Należy również pamiętać, że ich prawem jest upuszczenie miesięcznych nagród, co mogą zrobić w przypadku zmian cen LBC. Zalecają zgłaszanie roszczeń co miesiąc. Aby to zrobić, powinieneś otrzymywać od naich automatyczny e-mail.

Więcej dowiesz się z poniższego wideo…

NEWS VIDEO LBRY

 

➡️ LINK LBRY

➡️ WIĘCEJ o LBRY

Miejsca gdzie sprzedaż LBC

➡️ LINK COINDEAL

➡️ SIMPLE SWAP na szybkie sprzedanie LBC

 

Życzymy dużych nagród!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Piotr

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO