page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

322

Flits to pierwsza i najbezpieczniejsza zdecentralizowana mobilna aplikacja masternode. Trzymasz klucze prywatne tylko dla siebie. Dostępne na Androida i iOS.

 

gplay

apple

Od ponad 3 miesięcy testujemy aplikacje Flits na telefonie komórkowym z systemem Android i ku naszemu zdziwieniu jesteśmy zaskoczeniu z coraz większej funkcjonalności jakie wdraża projekt.

Przede wszystkim posiadamy dostęp do kluczy prywatnych i mamy pełna kontrolę nad naszymi zasobami. Tak jak w przypadku portfeli TRON lub COSMOS

TRON WALLET – portfel TRON, czyli jak “kopać” kryptowalutę TRON

 

Przewodnik dla metody DPoS Cosmos (ATOM) i Gentarium. Czyli „kopanie” Cosmos

Założycielami projektu są osoby z projektu Klimatas, gdzie naprawdę mamy doby kontakt z suportem przez wbudowaną opcję Get Help.

Flits team

Flits team

Uruchom masternode z Flits >

Co nam oferuje Flits?

Masternodes

Zainwestuj bardzo łatwo w masternode dzięki ich aplikacji.

Pamiętaj podczas instalacji aplikacji spisz lub zrób zrzut ekranu seed (my zrobiliśmy zrzut i wydrukowaliśmy klucz)

Co to jest seed

Jak zaznaczono na wstępie, jeśli posiadasz kryptowaluty i przechowujesz je we własnym portfelu, jesteś ich wyłącznym właścicielem. W jaki sposób prawowity właściciel może się do nich dostać? Wyobraź sobie wirtualną skrzynię. Ten cyfrowy skarb możesz otworzyć z dowolnego miejsca na świecie, jeśli znasz 12 (czasami 18 lub 24) kolejnych (angielskich) słów. Na przykład pierwsze sześć słów może wyglądać następująco: law table vision mouse honey river.

Kryptowaluty działają w oparciu o tzw. kryptografię asymetryczną. Każdy portfel kryptowalut ma publiczny i prywatny klucz.

Klucz publiczny twojego portfela jest przechowywany w blockchainie, jest publicznie dostępny i każdy może go znaleźć z dowolnego miejsca. Klucz prywatny trzymasz przy sobie, nie możesz go nikomu udostępnić. Klucz prywatny to długi „zbiór” wielu niepowiązanych ze sobą znaków i cyfr. Nie można go zapamiętać, nawet jego zapisanie jest skomplikowane. Dlatego wprowadzono metodę szyfrowania za pomocą seedu. Klucz prywatny to zaszyfrowany seed.

masternode Flits

Punkt Sprzedaży

Skorzystaj z aplikacji Flits jako zdecentralizowanego urządzenia do punktów sprzedaży, aby sprzedawać produkty innym osobom, płacić online za pomocą krypto lub otrzymywać pieniądze od znajomych.

Flits Web

Używaj Flits na wszystkich swoich urządzeniach dzięki funkcji internetowej Flits. Twoje klucze pozostają na urządzeniu, a telefon będzie działać jako portfel sprzętowy do potwierdzania transakcji.

Dostępne monety na Flits

Ich liczba rośnie każdego dnia

Od czasu ich premiery codziennie dodają nowe monety. Możesz sprawdzić ich pełną listę:

 

Flits dostępne monety 2

Flits dostępne monety 1

 

Flits logo 3

Uruchom masternode z Flits >

 

Jak się poruszać po aplikacji Flits ?

Aplikacja jest banalnie prosta uruchomienie masternoda zrealizujecie dosłownie w 9 ruchach z zainstalowaniem aplikacji:

FLITS masternode 1

FLITS masternode 3

FLITS masternode 4

 • Skopiuj adres portfela.

FLITS masternode 5a

FLITS masternode 5b

 • Przelej na niego żądane środki do uruchomienia masternode.
 • Wejdź w obszar monety aplikacji.

FLITS masternode 5b

 

FLITS masternode 7

 

 • Wybierz ile chcesz uruchomić masternodów wpisując ich liczbę.
 • I uruchom masternode Start node.

Pamiętaj dokonaj kopii na wszelki wypadek kluczy prywatnych masternode!

FLITS masternode 8

FLITS masternode 9

Każdego dnia w obszarze naszego w obszarze naszej monety znajdziemy transakcje, gdzie po jej kliknięciu zostaniemy przekierowani do Explorer danej monety celem dokonania sprawdzenia poprawności transakcji czy to wpływu lub wypływu z portfela danego coina.

FLITS masternode 6

FLITS masternode 11

FLITS masternode 10

W obszarze Nodes Flits znajdziemy uruchomione przez nas masternody.

FLITS masternode 12

Obszar News Flits, jak sam nazwa mówi tu znajdziemy najnowsze informacje o projekcie, aktualizacjach i zmianach.

FLITS masternode 13

Zawsze znajdziemy przycisk Get Help, który jest bardzo pomocny za pomocą czatu łączymy się z suportem aplikacji. W takcie korzystania z aplikacji wielokrotnie korzystaliśmy z ich pomocy, która zawsze była BARDZO SKUTECZNA.

FLITS masternode 14

W zakładce Personal znajdziecie podstawowe ustawienia aplikacji np.: wygląd interfejsu (jasny, ciemny), zabezpieczenia aplikacji, ukazywanie zarobkow i stanu portfela w danej walucie, jest i PLN 😉

FLITS masternode 15

W obszarze Personal – My account – Fees & payments znajdziecie adresy waszych portfeli do uiszczania płatności za obsługę masternodów.

FLITS masternode 16

Stąd codziennie są zabierane środki w zależności od ilości posiadanych masternodów np.: opłata za masternode wynosi 1.99 EURO miesięcznie i posiadamy tylko 1 masternode np.: Energy więc dzienna opłata wyniesie około 0,064 EURO jeżeli miesiąc posiada 31 dni 😉 . Opłaty w BTC lub w ich monecie FLS dostępnej na giełdzie CREX24.

 

Uruchom masternode z Flits >

 

Flits opłaty za masternode

Flits opłaty za masternode

 

FLITS masternode GIF

Program Ambassador Flits

No i najważniejsze od wersji 3.2 Flits  tj. od dnia 14.01.2020 r. wdrożyli program Ambassador. Dzięki ich programowi Ambassador zapraszamy znajomych w przestrzeni kryptograficznej, aby rozpocząć korzystanie z Flits.

Jak mogę korzystać z programu Ambassador?

Możesz użyć programu Ambassador, jeśli używasz Flits w wersji 3.2 lub wyższej . Na pulpicie nawigacyjnym przejdź do karty „Personal”, a następnie naciśnij „Ambasador program”. 

Możesz skopiować link i udostępnić go innym.

FLITS masternode 17

Jakie są możliwe nagrody, które mogę zdobyć?

W tej chwili mają następujący model:  

 • Jeśli poleciłeś 1-9 użytkowników,otrzymasz 2,5% wszystkich depozytów opłat.
 • Jeśli polecisz 10-24 użytkowników,otrzymasz 5% wszystkich depozytów opłat.
 • Jeśli polecisz ponad 25 użytkowników,otrzymasz 10% wszystkie depozyty opłat  .

Należy pamiętać, że tylko depozyty opłat o wartości przekraczającej 2 EUR będą się liczyć. Nagroda zostanie wypłacona natychmiast po otrzymaniu wpłaty na konto BTC lub portfel FLS.
To jest pierwsza wersja ich programu Ambasador, pamiętaj, że nagrody lub warunki mogą ulec zmianie

 

Wnioski końcowe o Flits

 • Bardzo prosta obsługa aplikacji, która pozwoli na uruchomienie masternodów dla osób bez doświadczenia technicznego dot. aktualizacji i uruchamiania MN na portfelach krryptowalutowych. Rozwiązanie naprawdę genialne 🙂 !
 • Bardzo dobry kontakt z suprtem.
 • Aktualizacje aplikacji i portfeli automatyczne.
 • Stan portfeli w przeliczeniu na różne waluty FIAT według obecnego kursu kryptowalut w LIVE!
 • Klucze prywatne zawsze przy Nas.
 • Ciągły dostęp do naszych masternodów i portfeli.
 • Bardzo szybkie wypłaty LIVE!
 • Szeroki wybór monet, gdzie systematycznie przybywają nowe projekty.
 • Własna moneta FLS 🙂
 • Program referencyjny.

Jedynym minusem jest to, że musimy posiadać wystarczającą ilość monet do uruchomienia całego masternode. Tutaj nie ma wspólnych masternodów w jak opisywanych wcześniej przez nas pulach wydobywczych.

Ale należy pocieszyć Was, że nie trzeba do tego kroci uruchomienie niektórych masternodów na Flits to przedział od 10$-200$ 😉 w zależności od monety. Informacje o cenie masternodów na dany dzień według kursów giełdowych znajdziecie na https://masternodes.online/.

 

Uruchom masternode z Flits >

 

Na przykład masternode TELOS COIN (TELOS-1K) cena masternode w chwili pisania artykułu 13$ 😉

masternode TELOS COIN (TELOS-1K)

Według nas super aplikacja. Polecamy spróbować, a gwarantujemy zadowolenie z produktu. Jedynym minusem jest to, że firma wyłączyła obsługę portfeli online PoS, które pozwalały na przenoszenie zarobionych monet do portfela proof of stake w celu dalszego ich pomnażania przez tyczenie (stakowanie). Obecnie zarobione środki w SCC i FLS przenosimy na StakeCube celem ich pomnażania, które powrócą na aplikację Flits  jako MASTERNODE 🙂

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 3 OCENA: 5]

Warte uwagi


Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO