page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Już kilkukrotnie informowaliśmy o wprowadzeniu przez platformę StakeCube możliwości miningu Bitcoina(BTC) na platformie, czyli MineCube

Tygodniowa aktualizacja Flits. StakeCube uruchamia mining BTC za SCC

Po udanym uruchomieniu aplikacji MineCube (wydobycie BTC) wielu już czeka na aplikację NodeCube (system hostingu MN). Nadal chcą uruchomić NodeCube zgodnie z harmonogramem, ale nie od razu dla wszystkich użytkowników jednocześnie.

Postanowili wydać NodeCube w bardziej niezawodny sposób i zaprosić tylko kilka użytkowników (maksymalnie 5) każdego dnia do wersji beta, zanim udostępnimy go publicznie w tym miesiącu.

Ponieważ nie chcą tworzyć żadnych niepotrzebnych problemów dla Nas i zapewniać jakość i najwyższy czas sprawności, jest to najlepsza metoda, aby upewnić się, że procesy, których potrzebujemy do monitorowania wszystkich MN, działają również stabilnie przy wyższych wolumenach.

 

A na dzień dzisiejszy obejrzyj nasz film o MineCube na StakeCube 😉

premiera 6.05.2020 godz. 18.00

 

Miłego tyczenia i kopania BTC na platformie StakeCube!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Piotr

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 1 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO