page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

146

Witajcie kolekcjonerzy, dzisiaj zamierzam napisać o dość nowej platformie, w której można uzyskać ułamki kryptowalut za darmo i bez ograniczeń. Platforma, o której mowa, nazywa się Express Crypto, strona internetowa, z której możesz skorzystać po zamknięciu FaucetHub jak nikt inny, zbierając świadectwa w rzeczywistości zobaczysz, że operacja jest bardzo podobna.

Platforma jest całkiem nowa, ale ma już ponad 700 powiązanych z nią kranów, a liczba ta stale rośnie z dnia na dzień, więc opcje uzyskania ułamków kryptowalut, które obsługuje, stają się coraz większe. Jakie krypty można zdobyć na tej stronie? Nie martw się, nie idź tak szybko, teraz spójrzmy na wszystkie funkcje tej interesującej strony.

Jak otworzyć konto w Espress Crypto

Rejestracja w Internecie nie może być łatwiejsza, oczywiście jest bezpłatna i dla osób z dowolnego kraju. Będziemy musieli jedynie wypełnić mały formularz, podając nazwę użytkownika, adres e-mail, adres Bitcoin i hasło.

Zarejestruj się w Express Crypto i otrzymuj ponad 20
darmowych kryptowalut w sposób ciągły i bez ograniczeń

Wejdź i zarejestruj się za darmo w Express Crypto

 

Po zaakceptowaniu warunków platformy, wprowadzeniu captcha i utworzeniu naszego konta, potwierdzeniu linku weryfikacyjnego otrzymanego na maila,  możemy wejść, aby cieszyć się wszystkimi funkcjami, które oferuje, które będziemy kolejno przeglądać poniżej.

 

Zacznij korzystać z Express Crypto

Utworzyliśmy nasze konto, a po wejściu do niego w naszym Pulpicie będziemy mogli zobaczyć kryptowaluty zaakceptowane lub które można wygrać i przechowywać w Express Crypto.

Express crypto niektóre z dostępnych kryptowalut

Express crypto niektóre z dostępnych kryptowalut

Obecnie platforma obsługuje 20 kryptowalut, w tym te o najwyższej kapitalizacji, takie jak Bitcoin, Dash, Dogecoin, Ethereum, LitecoinRipple , Monero itp.

Kliknięcie przycisku BALANCE spowoduje otwarcie okna, w którym będziemy mogli wypłacić wygrane lub dostępne saldo w kierunku zewnętrznego portfela. Każda waluta ma minimalną płatność i inny procent prowizji za wypłatę.

Wymiana własna

Inną uderzającą opcją tej witryny jest to, że pozwoli nam kupować i sprzedawać dowolną istniejącą kryptowalutę na platformie.

Wybranie „Wymiana” z menu głównego przeniesie nas do opcji wymiany kryptowalut. Zastosowano kurs wymiany podany na stronie internetowej Coinmarketcap.com. Jest to całkowicie za darmo przy sprzedaży EXG lub EXS i stopy 5% dla innych kryptowalut.

W tej chwili platforma ma dzienny limit, który wynosi maksymalnie 20 dolarów. Oznacza to, że możemy dokonywać wymiany tylko do tej kwoty, gdy już tam dotrzesz, będziesz musiał poczekać 24 godziny na ponowne użycie wymiany.

Strona Express Crypto >

Jak zacząć zarabiać kryptowaluty

Teraz skupiamy się na istocie sprawy, na sposobach wygrywania różnych kryptowalut oferowanych przez Express Crypto.

Ściany ofert

Pierwszą prezentowaną nam opcją są ściany ofert. Jest to dość powszechna opcja na stronach zarabiania pieniędzy i jedna z najłatwiejszych opcji, aby je zdobyć.

Express Crypto - Zarabiaj na ścianie z ofertami

Express Crypto – Zarabiaj na ścianie z ofertami

 

W tej sekcji znajdziemy ściany najczęściej używanych ofert, takich jak Wannady, które wyróżniają się przede wszystkim płatnymi ankietami , Paid To Click, słynące z generowania przychodów z oglądania reklam lub Offerwall!

Lista kranów

Bez wątpienia mocną stroną Express Crypto. Kliknięcie Listy witryn wyświetli listę kranów aktualnie dostępnych na platformie dla każdej określonej kryptowaluty. Obecnie dostępnych jest ponad 700 kranów, w których można zarobić ułamki kryptowalut do wyczerpania.

Express Crypto -Liczba kranów kryptowalut

Express Crypto -Liczba kranów kryptowalut

 

Aby zacząć zarabiać, po prostu przejdź w dół strony i wybierz żądane stuknięcie  – link. Na wielu z tych stron będziemy musieli dokonać rejestracji, na innych wystarczy podać adres naszego portfela. Po otrzymaniu płatności trafią na nasze konto Express Crypto.

Należy pamiętać, że sieć nagradza 10 najbardziej aktywnych użytkowników co 24 godziny. Nagroda składa się z określonej kwoty kryptowaluty EXG, która trafi na nasze konto. EXG może wymienić je na giełdzie bez żadnych kosztów.

Faucet Express Crypto

Gry

W sekcji gier możemy znaleźć kilka sposobów na zwiększenie naszych dochodów na platformie, narażając nasze pieniądze na ryzyko. Znajdziemy gry takie jak bingo, Royal Dice BTC, Royal Dice Doge i cotygodniowa loteria, o wydajności dość podobnej do FreeBitcoin .

Express Crypto Referral System

Możemy uzupełnić nasz dochód w Express Crypto, korzystając z twojego systemu poleceń. W tym celu wystarczy wejść do sekcji Polecenia , tam będziemy mieli dostęp do naszego linku polecającego wraz z banerami reklamowymi.

Operacja jest bardzo prosta, będziemy mieli jeden nieograniczony poziom poleceń, dzięki którym zarobimy 10% tego, co generują w sekcji Offerwall.

Chociaż nie jest to najlepszy system rekomendacji w historii, może przynajmniej pomóc nam zwiększyć nasze dochody na platformie, co zawsze się przydaje.

Ostateczna opinia Express Crypto

Cóż, kolekcjonerzy, jesteśmy już na końcu. Wydaje mi się, że nic nie zostawiłem w kałamarzu, a mimo to jest to nowa strona i dość długo z niej nie korzystam, zawsze jest możliwe, że coś mi umknęło. W każdym razie jest to zrozumiałe.

Myślę, że mamy do czynienia z interesującą platformą, która może wypełnić lukę, którą FaucetHub pozostawi z czasem. W krótkim czasie, gdy go używam, liczba powiązanych kranów wzrosła o ponad 100, co prowadzi nas do przekonania, że ​​będzie zyskiwać na znaczeniu i dlatego myśli o dobrej długoterminowej przyszłości…

Zarejestruj się w Express Crypto i otrzymuj ponad 20
darmowych kryptowalut w sposób ciągły i bez ograniczeń

Wejdź i zarejestruj się za darmo w Express Crypto

 

Miłego zbierania crypto

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 2 OCENA: 5]

Warte uwagi


Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO