page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

88

Najlepsze wyniki Masternodes za okres od 1 do 7 stycznia 2021 r.

Rok rozpoczął się bardzo dobrze dla naszych najlepszych masternodów. Oprócz ogólnego rynku kryptowalut ponad 25 masternodów na stronie statystyk Masternode odnotowało zyski w ciągu ostatniego tygodnia. Dane na stronie statystyk ujawniają tygodniową różnicę wzrostu od 103% do 31% z naszych 10 najlepszych masternodów.

Najlepsze wyniki Masternodes za okres od 1 do 7 stycznia 2021 r.

Crypto Sports to najlepiej działający tryb masternodu w tym tygodniu. Projekt odnotował tygodniowy wzrost w wysokości 103%.

Block-Logic i Zenon również znaleźli się na liście 10 najlepszych jako drugie i trzecie miejsce. Podczas gdy Block-Logic zyskał 74%, Zenon zajmuje trzecie miejsce z 7-dniowym zyskiem 50% .

W międzyczasie inne masternody, w tym Flits , Denarius, Aezora , Horizen Securenode, SmartCash , PHORE i Wagerr, również dokonały w tym tygodniu lądowania na liście 10 najlepszych masternodów.

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Warte uwagi


Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO