page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

89

Dzisiaj jak w poprzednim tygodniu z uwagi na Sylwestra, szybkie podsumowanie najlepszych Masternode. Od nowego roku statystyki znów wrócą do formy rozszerzonej…

Rok kończy się dobrą wiadomością dla naszych 10 najlepszych masternodów. W tym tygodniu (od 23 grudnia do 30 grudnia) nasze najlepsze masternody wykazują pasję zysków. Zyski obejmują aż 29 głównych węzłów na stronie statystyk. Jeśli chodzi o 10 najlepszych monet, strona statystyk Masternode pokazuje zyski między 141% a 21%.

Najlepsze Masternody tydzień 52

Crypto Sports jest najlepiej działającym masternodem w tym tygodniu, odnotowując tygodniowy wzrost o 141%. Aezora i Crown SN również znalazły się na liście w tym tygodniu, plasując się na drugiej i trzeciej pozycji. Podczas gdy Aezora zyskał 68% w ciągu ostatnich 7 dni, Crown SN zyskał 57%.

Inne mastenody na liście 10 najlepszych w tym tygodniu to Birake , Horizen Securenode, Trittium , Decentrahub Coin , NIX , AITRA i ExclusiveCoin . Oprócz Aezory, która przez sześć tygodni z rzędu utrzymuje się na liście 10 najlepszych, Crown SN, Trittium i Decentrahub Coin pojawiają się po raz drugi z rzędu.

To już ostatnie sprawozdanie w tym roku, oby zyski w 2021 rosły analogicznie do tego mijającego…

Ach ten rok 2020 w branży PoS i Masternode

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 1 OCENA: 5]

Warte uwagi


Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO