page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Rok zaczął się pozytywnie dla naszych monet masternode!

W tym tygodniu (od 1 stycznia do 8 stycznia) strona statystyk Masternode pokazuje serię zieleni. Nie może to być związane z ostatnim wzrostem ceny Bitcoin. Tak jak w prasie, było ponad 20 masternodów, które zyskały, co jest dość niezwykłym widokiem w tym roku.

Zyski w pierwszej dziesiątce w tym tygodniu wynoszą od 71% do 15%, a Crypto Sports stoi wysoko jako najlepszy tryb masternode w tym tygodniu. Dash i Wagerr zajmują drugie i trzecie miejsce, odnotowując tygodniowy wzrost odpowiednio o 28% i 26%.

Inne masternody na liście 10 najlepszych w tym tygodniu to Diamond , Bitgreen , StakeCubeCoin ,SINOVATE , PAC Global , Netbox Coin i ColossusXT .

Najlepsze wyniki Masternodes Tydzień #1 2020! 2

Większość opisanych monet możesz kopać w:

Pule PoS i Masternode >

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 1 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO