page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

W tym tygodniu (od 6 stycznia do 13 stycznia) strona statystyk Masternode pokazuje wzrosty między 55% a 1%.

Wraz z ostatnią korektą cen Bitcoina, nasze najlepsze masternody osiągają w tym tygodniu raczej skromne zyski w porównaniu z wynikami z zeszłego tygodnia. W zeszłym tygodniu byliśmy świadkami rozrzutu zysków od 103% do 31% w zestawieniu Top 10 masternodów.

Najlepsze wyniki Masternodes za okres od 6 do 13 stycznia 2021 r.

Biorąc to pod uwagę, Dash jest najlepiej działającym masternodem w tym tygodniu. Pionierzy koncepcji masternode zapewnili sobie pierwsze miejsce z tygodniowym zyskiem 51%.

Zcoin i Sapphire również znajdują się na liście w tym tygodniu, zajmując odpowiednio drugą i trzecią pozycję. Podczas gdy Zcoin zyskał 34% w ciągu ostatnich 7 dni, Sapphire siedzi na tygodniowym wzroście w wysokości 24%. Inne masternody na liście 10 najlepszych w tym tygodniu to PIVX , Syscoin , Trittium , Axel, SmartCash ,Horizen Securenode i ZEL.

Spośród wszystkich naszych najlepszych graczy, SmartCash i Horizen Securenode pojawią się po raz drugi z rzędu.

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 2 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO