page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Nasze najskuteczniejsze masternody utrzymały swoje pozycje w zielonej strefie przez cały rok. W tym tygodniu (od 5 lutego do 12 lutego) nie jest inaczej. Strona statystyk Masternode pokazuje wzrost od 81% do 18% w tym tygodniu. Spread zysku w tym tygodniu jest wyższy niż w ubiegłym tygodniu zarówno na wyższym, jak i niższym percentylu.

 

W ubiegłym tygodniu byliśmy świadkami marży zysku z 31% do 4%.

 

Dynamic jest najlepiej działającym masternode w tym tygodniu, zyskując 81% w ciągu ostatnich 7 dni. Sapphire i Blocknet zajmują drugie i trzecie miejsce z tygodniowym zyskiem wynoszącym odpowiednio 69% i 37%.

Najlepsze wyniki Masternodes # Week6

Inne masternody na liście 10 najlepszych to PIVX , NIX , SafeCapital , TELOS, Horizen Securenode, Bitgreen i Project Divi .

Podczas gdy Divi jest na liście 10 najlepszych przez 3 tygodnie z rzędu, PIVX , NIX i SafeCapital są na liście już od 2 tygodni.

Gratulacje dla nich.

10 najpopularniejszych staking monet  # tydzień 6/2020

Jak wszyscy entuzjaści kryptografii wiedzą, Bitcoin docenił swoją wartość o ponad 10 300 USD. Biorąc pod uwagę obecny uparty trend pionierskiego kryptowaluty, monety będące odpowiednikami również płyną z prądem rosnących fal.

Prawie wszystkie zasoby dostępne w pulach wydobywczych wzrosły, ale jeden wyróżniał się trzycyfrowymi zyskami. Z dumą ogłaszamy CloakCoin (CLOAK) z dodatnią 159,12% jako wiodącą monetą tygodnia. Drugie miejsca to ColossusXT (COLX) i Neblio (NEBL) z odpowiednio 62,77% i 49,93%.

Zobaczmy, jak następne tygodnie zareagują na zapotrzebowanie rynku. To będzie bardzo interesujące. Ale przedtem zobacz nasze najlepsze 10 najlepszych stawek w tym tygodniu.

10 najpopularniejszych staking monet - tydzień nr 6

10 najlepszych monet PoS w tym tygodniu:

  1. CloakCoin (CLOAK) + 159.12 %
  2. ColossusXT (COLX) + 62.77 %
  3. Neblio (NEBL) + 49.93 %
  4. Bean Cash (BITB) + 35.36 %
  5. BitCoin One (BTCONE) + 30.42 %
  6. MMOCoin (MMO) + 26.86 %
  7. Phore (PHR) + 26.27 %
  8. SocialSend (SEND) + 25.66 %
  9. Electra (ECA) + 25.22 %
  10. Rupaya (RUPX) + 24.69 %

5 monet, które znalazły się poza pierwszą dziesiątką, to: Divi, Solaris, PivX, Pinkcoin i Navcoin.

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO