page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Aktualizacja rozwojowa PIVX – pierwszy tydzień października 2019 r

Ta aktualizacja jest próbą podsumowania wszystkich podstawowych prac programistycznych, które trwają w GitHub w okresie objętym programem (zwykle 2 tygodnie). To powinno pokazać ogrom pracy programistów PIVX, o której wielu może nie zdawać sobie sprawy, że dzieje się to każdego dnia. Zwróć uwagę, że nie tylko obejmuje to pracę twórców podstawowych PIVX, ale także uwidacznia wszystkich twórców społeczności, którzy przyczyniają się do tworzenia kodu. Jeśli uważasz, że możesz pomóc jako hobby lub w pełnym wymiarze godzin, wskocz od razu na PIVX! W końcu jest to oprogramowanie typu open source.

 

Ważne nowości rozwojowe

Ta aktualizacja obejmuje rozwój od ostatniej aktualizacji pod koniec sierpnia, do 1 października (około 5 tygodni) i zgodnie z oczekiwaniami, w tym czasie wykonano mnóstwo pracy. Aktywność programistyczna jest wyższa niż kiedykolwiek, a nadchodzący portfel 4.0 będzie jednym z ich najbardziej solidnych uaktualnień do tej pory!

Więcej poczytasz na >

 

Inteligentne wyzwanie kontraktowe – STRATIS

Zawodnicy z całego świata są zaproszeni do wzięcia udziału w konkursie Stratis Smart Contracts Challenge od 1 listopada do 16 grudnia 2019 r. W konkursie mogą brać udział osoby prywatne i zespoły z całego świata, w tym te z sektora zarobkowego, non-profit, akademickiego i publiczne organizacje.

Łączny fundusz nagród wyniesie 18 000 $. Kwalifikujący się uczestnicy będą rywalizować o nagrodę pieniężną za pierwsze miejsce w wysokości 10 000 USD, nagrodę za drugie miejsce w wysokości 5000 USD i nagrodę za trzecie miejsce w wysokości 3000 USD.

Wyzwaniem dla uczestników jest opracowanie inteligentnych aplikacji kontraktowych, które mogą mieć duży wpływ. Powinny być użyteczne, łatwe w użyciu, innowacyjne i mogą być stosowane w wielu różnych branżach. Należą do nich usługi bankowe i finansowe, handel międzynarodowy i towarowy, łańcuch dostaw, energia, tożsamość, internet rzeczy, aplikacje rządowe, opieka zdrowotna i medycyna, motoryzacja i gry…

Więcej poczytasz na >

 

Prawie 30% zasobów monet Syscoin (SYS) jest teraz zablokowanych w Masternodach

Syscoin  ( SYS ), projekt kryptowaluty , który oferuje 60 000 transakcji na sekundę, ma teraz około 30% całkowitej podaży monet zamkniętych w masternodes.

Na podstawie danych masternodes.online w sieci Syscoin jest obecnie aktywnych 1625 aktywnych masternodów z 162 500,00 SYS (3,9 miliona USD) zablokowanymi jako zabezpieczenie. Odpowiada to około 28,7% całkowitej podaży w obiegu.

Projekt pracował nad poprawą struktury nagród dla właścicieli masternode, a wraz z wprowadzeniem Syscoin 4.0 latem ubiegłego roku, nagrody są teraz zróżnicowane w zależności od czasu aktywności.

Zgodnie z postem na blogu Syscoin, nowa struktura nagrody masternode wygląda następująco:

  • Podstawowa nagroda za otwarcie wynosi 25,9875 SYS
  • Nagroda podstawowa spadnie o 5% rocznie w ramach spadku nagród blokowych.
  • Po pierwszym roku działania nagroda wynosi (nagroda podstawowa + 35%).
  • Po 2,5 roku eksploatacji nagroda wynosi (nagroda podstawowa + 100%).
Syscoin masternode struktura nagrody (Syscoin)

Syscoin masternode struktura nagrody (Syscoin)

Syscoin nieustannie koncentruje się na motywowaniu masternodów, aby ostatecznie promować zdrową sieć i umożliwić prawidłowe funkcjonowanie wykresu acyklicznego zerowego potwierdzenia (Z-DAG), protokołu natychmiastowego rozliczenia udostępnianego przez masternody. Protokół ten działa jako pierwsza warstwa konsensusu, umożliwiając szybkie transakcje dla usług Syscoin.

Technologia Z-DAG dla tokenów platformy Syscoin została niedawno niezależnie przetestowana przez partnera Syscoin Whiteblock z 24 aktywnymi masternodes. Warto zauważyć, że wyniki testu wykazały rekordowy TPS wynoszący 60158, co znacznie przewyższa inne standardy sieciowe wśród najlepszych platform blockchain.

Porównanie Syscoin TPS (Syscoin)

Porównanie Syscoin TPS (Syscoin)

„Protokół Z-DAG jest niezwykle innowacyjny i stanowi praktyczne rozwiązanie wielu problemów z wydajnością, które obecnie utrudniają dalszą skalowalność systemów blockchain”, powiedział CEO Whiteblock, Zak Cole, po przeprowadzeniu testów.

Masternodes Syscoin wymagają obecnie 100 000 SYS do skonfigurowania, co odpowiada około 2400 USD przy rocznych pasywnych nagrodach w wysokości 200 USD według obecnych cen.

 

Projekt GIANT

Nowe kwoty zabezpieczeń będą wynosić odpowiednio 5000 GIC i 20000 GIC odpowiednio dla masternodes i supernodes. Przewodniki uruchamiania zostaną udostępnione wraz z nową wersją.

 

Aby utrzymać stabilność i działanie sieci w okresie przejściowym, projekt zrobi to w 2 etapach: – Etap przejścia – węzły 1k i 5k / 20k otrzymują losowo nagrody i utrzymują sieć

Przejście końcowe – zamknięcie węzłów 1k Każdy okres zostanie określony przez wysokość bloku i rozpocznie się automatycznie. W tej chwili kończą prace nad testnetem, aby upewnić się, że stare i nowe typy masternodes nie będą konfliktować na etapie przejścia.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 1 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO