page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

PHORE

Najnowsza  aktualizacja programistyczna „Synapse”! :

 • Raport postępu
 • Szczegóły prac, które należy wykonać
 •  Przegląd interfejsu użytkownika wkrótce:
 • i wiele więcej!

Najnowsza aktualizacja programistyczna phore

Przeczytaj o najbardziej zaawansowanej, skalowalnej architekturze blockchain na świecie pod adresem: https://medium.com/@phoreblockchain/synapse-update-12-05-2019-e20b700b938b

VeChain

Ogłosili zaktualizowany i bardziej zdecentralizowany model zarządzania platformą VeChain, oparty na uruchomieniu VeVote.

zarządzania platformą VeChain oparty na uruchomieniu VeVote

Dzięki temu kamieniowi milowemu posiadacze VET i odpowiedni interesariusze mogą bezpośrednio uczestniczyć w procesie zarządzania blockchain.

Czytaj więcej na:https://medium.com/vechain-foundation/kicking-off-the-process-of-achieving-an-updated-and-more-decentralized-governance-model-for-the-f5bd108af062?

SINOVATE

SinovateChain uruchamia serię krótkich filmów wyjaśniających i obejmujących wszystkie aspekty,  cechy i usługi SINOVATE.

Począwszy od algorytmu X25X regularnie sprawdzaj listę odtwarzania lub oficjalną stronę internetową w poszukiwaniu nowych treści!

Obejrzyj: https://www.youtube.com/playlist?list=PLM3zn2AIrzDkQu0GH6lbO0XL6iwY4XlpV

 • Pod koniec maja 2020 r. SINOVATE uruchomi około 500 nowych węzłów z bardzo wysokim zwrotem z inwestycji.
 • Wysyłanie i przechowywanie zaszyfrowanych dokumentów DataSend (B-Mail) ograniczone do 1,5 MB.
 • Cykl węzłów pierwszego roku był potrzebny do dostosowania bezpieczeństwa i stabilności węzłów nieskończoności. Zadaniem właścicieli węzłów było zwiększenie ilości monet, a nie ich taniej sprzedaży. Niektórzy niezadowoleni członkowie, którzy sprzedali wszystkie swoje codzienne nagrody, a także narzekali na cenę, powinni byli poczekać na prawdziwe korzyści, ale nie zrobili tego. Niektórzy z pierwszych adoptowanych z górnictwa, albo robili węzły i sprzedawali swoje nagrody, albo sprzedawali monety bez robienia węzłów i nie czekali.
 • Dobre dni czekają na wszystkich, którzy trzymają swoje monety lub nagrody z węzłów 😉

Zcoin

Sprawdź film HashRaptor dotyczący Zcoin i MTP w górnictwie.

LiveNodes

LiveNodes nowości

W tym tygodniu mają wiele niesamowitych nowości i aktualizacji, zobacz:  https://crypto-masters.club/livenodes-weekly-16/

ZCore

Aktualizują stronę internetową i wprowadzją nowy produkt: ZCore Social Network

ZCore Social Network

To sieć społecznościowa, na której ZCR będzie używaną monetą do płatności  (Finansowanie społecznościowe, reklamy, rynek, punkty wymiany, P2P, plany premium …).

ZCore Social będzie bardzo przydatny dla monety ZCR, więcej zaangażowanych osób, więcej technologii i opcji. Wkrótce zostaną otwarte rejestracje. Możesz zobaczyć więcej informacji na https://zcore.cash/.

PIVX

Aktualizacja PIVX – 1 tydzień grudnia 2019 – został opublikowany!

Aktualizacja PIVX - 1 tydzień grudnia 2019 - został opublikowany

To był kolejny „duży” miesiąc z udanym rozwidleniem głównego testnetu i mnóstwem dodatkowych zmian do nadchodzącej wersji 4.0!

Czytaj więcej na:https://pivx.org/pivx-development-update-week-1-december-2019/

TRON

Zgodnie z 15 globalnym indeksem oceny technologii publicznych blockchain,  TRON zajął 3 miejsce na tej liście wraz z EOS i ETH . Ponadto TRON znalazł się na pierwszym miejscu wśród wszystkich chińskich publicznych Blockchain.

Stakinglab monety Labx spalone

Stakinglab

Spalanie zakończone! Dzięki spaleniu 9739 monet LABX i łącznie 283 uruchomionym węzłom, podaż monety w obiegu spadła do nieco ponad 600 tys.

Inne informacje

Dlaczego dowód stawki jest przyszłością

 1. DeviantCoin (DEV) + 70,10%
 2. ColossusXT (COLX) + 28,40%
 3. Luxcore (LUX) + 24,41%

Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 1 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO