page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

30

Jeśli chodzi o chęć społeczności do ustalenia stałej wartości monety EDC, przewidziany jest miesiąc na dostosowanie stawki monety.

Będzie kilka opcji ustalenia ceny na: 0,005 USD, 0,01 USD, 0,015 USD, 0,02 USD i 0,03 USD, ale nie mniej niż 0,005 USD.

Następny etap rozwoju monet EDCst!

Dlatego postanowiono otworzyć bezpłatną giełdę na platformie Crocobit P2P, a cena, która będzie bliższa jednej z cen wskazanych powyżej, zostanie na stałe ustalona, ​​dzięki czemu moneta EDC będzie miała stałą cenę.

Ogłaszają 21 kwietnia 2020 r. jako datę ustalenia ceny monet EDCst, a także początek nowego etapu rozwoju w kierunku Wielkiego Przeładowania! Zapewni to lepszą ochronę interesów wszystkich posiadaczy monet, przedsiębiorców sprzedających swoje towary i usługi na rynku ECRO oraz ich klientów. Moneta EDCst nie będzie podlegać zmienności, a także zwiększy lojalność nowych partnerów i pomoże dostosować technologie cyfrowe do prawdziwego życia.

Ta data jest symboliczna zarówno dla EDC Blockchain, jak i historii świata: Rzym został założony 21 kwietnia, co oznaczało początek jednego z największych i najbardziej rozwiniętych imperiów na świecie! W 2006 roku Jack Dorsey wysłał pierwszą wiadomość na „Twitterze” , który jest obecnie jedną z najpopularniejszych sieci na świecie, gdzie zarejestrowanych jest 1,3 miliarda kont! Tego samego dnia obchodzony jest Światowy Dzień Kreatywności i Innowacji.

Tworzenie czegoś nowego, zmienianie życia ludzi na lepsze, rozwój w dziedzinie nowych technologii – wszystko to motywuje zespół EDC Blockchain do tworzenia i ulepszania zaawansowanej wielofunkcyjnej platformy EDC, która pomaga spełnić wymagania licznej społeczności i sprostać wszystkim potrzebom każdej osoby!

 

Zacznij “kopać” EDC Blockchain >

 

EDC Blockchain Digest

EDC Blockchain Digest

To jest podsumowanie wiadomości technicznych EDC Blockchain, dzięki któremu dowiesz się o nowościach i wydaniach zespołu programistów!

Aplikacje EDC Blockchain Mobile Wallet

wersja iOS:

Programiści EDC Blockchain nieustannie pracują nad testowaniem i przetwarzaniem funkcjonalności portfela na urządzenia mobilne z systemem iOS, aby poprawić jego wydajność.

Dzięki tym ulepszeniom znacznie zwiększają wydajność mobilnej wersji portfela, a Ty otrzymujesz niezawodny program do zarządzania swoimi środkami i korzystania ze wszystkich usług EDC Blockchain na smartfonie!

Wersja na Androida:

Portfel EDC na urządzenia z Androidem pomyślnie przeszedł weryfikację w Google Play! Możesz pobrać i zainstalować go za darmo.

Po udanym wydaniu mobilnego portfela EDC w Google Play, testują rozwiniętą funkcjonalność i wykonują prace w celu poprawy jego wydajności i naprawiają drobne wady w jego pracy, które pozwolą Ci zawsze używać najbardziej zaawansowanej wersji portfela na smartfonach.

 

Zacznij “kopać” EDC Blockchain >

 

Wewnętrzna architektura platformy EDC Blockchain

Programiści EDC Blockchain stale ulepszają elementy sieci, aby skalować platformę i pozwolić większej liczbie użytkowników na stosowanie innowacyjnych usług platformy, aby otrzymywać stabilne premie, rozwijać swoją działalność i poszerzać grupę docelową!

W tym tygodniu optymalizują pracę węzłów kryptowalut EDC Blockchain w celu skuteczniejszej interakcji między nimi, co ma pozytywny wpływ na stabilność sieci.

 

Reinwestycja EDC Blockchain

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 1 OCENA: 5]

Warte uwagi


Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO