page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

21

1X2

1X2 Lotto już działa w zamkniętej wersji beta, z garstką losowych testerów, których wybrali w zeszłym tygodniu.

Po dokładnej analizie i drobnych poprawkach, przygotowują wydanie dla pełnej społeczności, a ichpierwsze Lotto 1X2 odbędzie się w tę niedzielę o 17:00 czasu środkowoeuropejskiego.

Adres publiczny zostanie udostępniony już jutro, ale oto kilka prostych rzeczy, które możesz zrobić, aby pomóc im przygotować się i wziąć udział:

  • Wejdź na ich nowy kanał Lotto w Discord  #lotto_instructions   znajdujący się na samym dole naszych kanałów serwera i przeczytaj w sprawie zasad i opcji.
  • Pamiętaj, że będą wybierać losowe weryfikatory co miesiąc, a wiele z nich będzie pochodzić ze społeczności. Jak wspomniano w instrukcjach, każdy walidator otrzyma wynagrodzenie za uczestnictwo, ale jeśli zostanie wybrany, nie podejmuj zobowiązania, jeśli uważasz, że możesz nie być w stanie wypełnić tych zobowiązań w danym miesiącu.
  • Uwaga Doge i BTC są również wymienione w kanale instrukcji. Obecnie w pełni planują wprowadzić je na rynek i poprosić o pomoc w uzyskaniu mocnego startu wszystkich tych korzystających z Lottos, udostępniając trochę Doge i BTC oraz kupując po kilka biletów w każdym z nich.
  • Dla tych, którzy zastanawiają się, Doge został wybrany ze względu na szybkie transakcje, niskie opłaty i silną społeczność. BTC Lotto będzie rzadziej wykorzystywany, z uwagi na wyższe ceny biletów, ze względu na wyższe opłaty transakcyjne. Ostateczne ogłoszenia, wraz z adresami publicznymi dla każdej odmiany Lotto, zostaną ogłoszone w ciągu kilku dni.

 

Polis

Została wypuszczona nowa aktualizacja PolisPay v8.4.1 dostępną już do pobrania, która zawiera nowe karty upominkowe dla różnych krajów, które zostaną opublikowane w ciągu tygodnia!

Została wypuszczona nowa aktualizacja PolisPay v8.4.1

Również zmienione doświadczenie z korzystania z sytemu  oraz wprowadzono poprawki błędów, wsparcie ERC20.

Pobierz go tutaj:https://github.com/grupokindynos/polispay-releases/releases/tag/v8.4.1

 

Zcoin

Uruchomili bogaty interfejs GUI Zcoin 1.0.5, który dodaje mnemonikę i obsługę książki adresowej!

Chcieliby podziękować członkom społeczności, którzy pomagali w finansowaniu tych inicjatyw za pośrednictwem Zcoin Crowdfunding System i Arcadia za ich szybką pracę.

Sprawdź także ich przewodniki na temat korzystania z tych nowych funkcji!

 

 

TRON

TRONRaport tygodniowy

TRON Raport tygodniowy

1.Optymalizowane dokumenty na lite fullnode.

  1. Łączna liczba umów utworzonych w TRON przekroczyła 30 000.
  2. Sieć TRON wydała Odyssey 3.7.

Zobacz więcej na:https://medium.com/tron-foundation/tron-weekly-report-03-14-03-20-international-version-d28cbbab4f7a

TRON WALLET – portfel TRON, czyli jak “kopać” kryptowalutę TRON

Qtum

Osiągnęli kolejny krok w kierunku umożliwienia masom postawienia swojego Qtum, zabezpieczeniu sieci przez telefon komórkowy lub lekkim portfelem stacjonarnym.

  • Offline Staking jest w trakcie sprawdzania i testowania kodu
  • Przygotowanie QIP opisujące tyczenie offline

Więcej na:https://qtum.org/en/post/development-updates-march-16-22

 

Energi

Energi ma najlepsze zdobywanie nagród w przestrzeni kryptograficznej.

Dowiedz się, jak możesz zacząć obstawiać w ich najnowszym wideo instruktażowym:

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Warte uwagi


Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO